Granül / Stick Yemler

En kaliteli markaların üretimi olan yemler titizlikle seçilerek hepsiburada.com garantisi altında beğeninize sunuluyor. Başlık altında yer alan tüm granül stick yemler, balıklarınızın ihtiyacına uygun olarak hazırlanan farklı alternatifler arasından özenle seçildi. Balıklarınız tercih edeceğiniz bu yemler ile kusursuz bir gelişim gösterirken siz de akvaryumunuzun seyir zevkine doyacaksınız.

Tercih edeceğiniz ürünler ile balıklarınız daha parlak renklere sahip, sağlıklı, aktif ve üretken olmasını sağlayabilirsiniz. Akvaryum merakınızı kusursuz bir görsel güzelliğe dönüştürmek için tek yapmanız gereken hepsiburada.com'da yer alan ürün seçimleri ile balıklarınızı beslemeniz ve doğal görünümlerinin tadını çıkartmanız olacak.

Hem bitkisel içerikli hem de su ürünleri, karides, doğal mineraller ve bol karotein içerikli olarak hazırlanan  granül stick yemler  balıklarınızın ihtiyaç duyduğu tüm besin takviyelerini içerecek formda hazırlanmıştır.

Granül stick yemler doğal renk ve sağlıklı büyüme sağlayan, bağışıklık sistemini güçlendiren, üreme yatkınlığı ve doğal canlı görünüm kazandıran saf içeriği ile balıklarınızın sağlıklı ve parlak renklere sahip olmalarınıa da yardımcı oluyor.

Tüm akvaryum balıklarınıza uygun olarak üretilen yemler ayrıca asıl yaşam alanı Tanganyika ve Malawi gölleri olan çiklit türü balıklarınız, başta Japon balıkları olmak üzere tüm soğuk su seven balıklarınız ve Discus cinsi balıklarınızın ihtiyaçları dikkate alınarak özel olarak üretilmiştir. Balık yemi ürünlerine içerisinden dilediğinizi seçebilir, alışverişinizi hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Granül / Stick Yemler

2777 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 39 / 2777 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?