Kadınlar tarafından ilgi gören şık tasarımlı gümüş bileklik modelleri, erkek kullanıcıların da tercihleri arasında yer alıyor. Özel tasarımlarla üretilen gümüş bileklik çeşitleri ulaşılabilir aksesuar fiyatları sunuyor. Özel gün hediye seçeneği olarak da değerlendirilen gümüş bileklik modelleri taşlı, sade, deri detaylı ve işlemeli tasarımlarla üretiliyor. Üzerine isim yazılan seçenekler ise ideal hediye çeşitleri arasında yer alıyor. Kendinizi mutlu etmek ya da sevdiklerinize güzel bir armağan almak istiyorsanız gümüş bileklik çeşitlerini tercih edebilirsiniz. İnce işçilik ile tasarlanan ürünlere öncelik verebilirsiniz.

Her Bileğe Uygun Bileklik Modeli Var mı?

Hepsiburada.com kategori ürünleri arasında her tarza uygun kadın ve erkek gümüş bileklik modeli bulabilirsiniz. Sade, boncuklu ve taşlı modeller sunan bileklik seçenekleri çok farklı tasarımlarla üretiliyor. Altın bilekliklerden daha uygun fiyatlar sunan ürünler, avantajlı alışveriş imkânı tanıyor. Böylece göz alıcı bir aksesuarı cazip fiyatla satın alma şansınız oluyor. Gece kullanımları için tasarlanan modellere de büyük harcamalar yapmadan sahip olabilirsiniz. Zarif işçilik örneği sunan 925 ayar kadın gümüş bileklik modellerini gece davetleri için tercih edebilirsiniz. Gümüş zincir üzerine zirkon taşlarla tasarlanan ürünler gece kullanımları için ideal oluyor.

Her yaş grubundan kullanıcıya hitap eden modeller arasında boncuklar, sevimli figürler, sonsuzluk işareti, nazar boncukları ve havyan figürleri olan seçenekleri de bulabilirsiniz. Renkli tasarımlara sahip bu modeller gençlerden büyük ilgi görüyor. Erkekler için tasarlanan gümüş bileklikler çoğunlukla deri bileklik üzerine yerleştirilen gümüş figürlerden oluşuyor. Güncellenen tasarım özellikleriyle her zaman gündemde kalmayı başaran gümüş künyeler ise erkeklerin tercihi olmaya devam ediyor. Gümüşten tasarlanan ve parıltılar saçan şahmeran bileklik modelleri, orta yaş grubu kadın kullanıcılara seslenmeyi başarıyor.

Gümüş Bileklik Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Farklı zevklere hitap eden kadın gümüş bileklik modelleri göz alıcı işçilik tasarımları ile üretiliyor. Eski el sanatlarıyla tasarlanan örnekler ise şık bir mücevher özelliği sunuyor. Turkuaz taşlı çiçek motifli bileklikler ya da Telkari tekniği ile üretilen Kazaziye el sarması modeller, bu örnekler arasında yer alıyor. El işçiliği ürünü olan bir gümüş bileklik istiyorsanız Telkari bileklik modellerini tercih edebilirsiniz. Çocuklar ve yeni doğan bebekler için üretilen nazar boncuklu gümüş bileklikler ise değerli bir hediye olarak öne çıkıyor. Kız çocukları için tasarlanan gümüş papatya bileklik modelleri ilgi gören ürünler arasında bulunuyor. İsim yazılan gümüş künye modellerini de yakınlarınızın çocuklarına doğum hediyesi olarak alabilirsiniz.

Farklı renklerdeki deri ipler, deri kordonlar, boncuklar ve gümüş figürler ile tasarlanan erkek gümüş bileklik modelleri, her yaş grubu erkek kullanıcıya hitap etmeyi başarıyor. Rengarenk tasarımlara sahip modeller, spor giyim tarzını benimseyen erkekler için ideal bir seçim oluyor. Erkek için üretilen taşlı modeller ise genellikle akik, lav taşı ve oltu taşı ile tasarlanıyor. Kategori ürünleri arasında dilediğiniz tarza sahip bileklik modelini kolayca bulabilirsiniz.

Gümüş Bilekliklerde Hangi Taşlar Kullanılıyor?

Kadın gümüş bileklik modelleri değerli ya da yarı değerli taşlarla tasarlanıyor. Parlak taş işlemeleri için Zirkon ve Swarovski taşlar kullanılıyor. Renkli tasarımlara sahip zarif ve göz alıcı bileklik modellerini ise kuvars, safir, sitrin, sedef, inci, ametist, akik ve zümrüt gibi taşlar süslüyor. Boncuklar ve deri iplerle tasarlanan zirkon taşlı modellere de rastlayabilirsiniz. Taşlı tasarımlar sunan gümüş bileklikler spor, klasik ve modern modeller sunarak her zevke hitap etmeyi başarıyor. Cazip gümüş bileklik fiyatı sunan modeller sayesinde şık bir mücevhere sahip olabilir, Telkari tekniği ve el işçiliği ile üretilen modelleri değerli bir hediye olarak sevdiklerinize sunabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Gümüş Bileklik Modelleri

+10.000 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Midyat Gümüş Dünyası Gümüş Bileklikler
  2. Silverlina Gümüş Bileklikler
  3. Angemiel Gümüş Bileklikler
  4. Silverella Gümüş Bileklikler
  5. Tevuli Gümüş Bileklikler
  6. Gumush Gümüş Bileklikler
  7. In Love Gümüş Bileklikler
  8. Zuk Collection Gümüş Bileklikler
  9. Bulvardi Gümüş Bileklikler
  10. Armagano Gümüş Bileklikler
  11. Ose Shop Gümüş Bileklikler
  12. Else Gümüş Bileklikler
  13. Else Silver Gümüş Bileklikler
  14. Pirmoda Gümüş Bileklikler
  15. Alegra Silver Gümüş Bileklikler
  16. Elika Silver Gümüş Bileklikler
  17. Nusret Takı Gümüş Bileklikler
  18. Midyat Nurtaş Gümüş Gümüş Bileklikler
  19. Kutaydan Gümüş Bileklikler
  20. Akyüz Gümüş Gümüş Bileklikler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483617/16032929/80586080/16032934/530218
Başa dön