Gümüş tesbih, özellikle güzel aksesuarlar kullanmayı seven, modaya ve şık görünmeye düşkün erkeklerin en sık tercih ettiği ürünlerin başında gelir. Yüzlerce yıllık geçmişi olan tesbihlerin, birçok farklı ülkenin tarihi ve kültüründe de önemli bir yeri vardır. Bu klasik ürünü gümüşün vazgeçilmez kalitesi ile birleştiren gümüş tesbihler ise, özellikle stil sahibi olan ve tarzını günlük hayatta abartısız bir şekilde dışa vurmak isteyen erkekler için idealdir. Siz de takı ve mücevher modelleri kategorisindeki birbirinden şık ve kaliteli gümüş tesbihleri inceleyerek, kişisel tarzınız için uygun bir tesbih seçebilirsiniz.

Gümüş Tesbih Modelleri

Erkekler için takı ve mücevher kategorisinin ön plana çıkan ürünlerinden olan gümüş tesbihler, moda zevkinize ve kişisel estetik anlayışınıza göre aralarında dilediğiniz gibi tercih yapabileceğiniz farklı modellerde gelmektedir. Hepsi kaliteli ve sağlam olan gümüş tesbih modelleri, farklı zevklere hitap edecek, göz alıcı çok sayıda değişik tasarım ile birbirlerinden ayrılmaktadır. Örneğin kimi tesbih modelleri püskül gibi detaylar içermektedir. Kimileri ise taşlı ve gümüş kaplamalı yapılmıştır. Kimi tesbih modellerinde Ay - yıldız ya da Osmanlı armaları, tuğraları gibi dikkat çekici, anlam içeren çeşitli şekiller yer alır. Kimileri de daha mütevazi bir moda anlayışına hitap edecek şekilde daha düz ve sade bir tasarıma sahiptir. Bunlardan daha farklı tip tesbihler arayanlar ise el yapımı, doğal fiber taşlı, turkuaz taşlı ya da incili gümüş tesbih modellerini tercih edebilir. Bunlara ek olarak, gümüş tesbih modelleri, çok sayıda değişik kesim ve renk seçeneği ile de birlikte gelmektedir. Klasik ya da modern, mütevazi ya da iddialı, tarzınız ne olursa olsun, mevcut ürünler arasında size hitap eden birden fazla değişik gümüş tesbih modeli bulabilirsiniz. Daha sonra bu modelleri dilediğinizce inceleyip aralarında kıyaslama yaparak, kendiniz için en uygun tesbih modeline karar verebilirsiniz. Ayrıca gümüş tesbih modelleri, tesbih kullanan ve küçük aksesuarlardan hoşlanan yakınlarınız için de iyi bir hediye fikri olabilir.

Gümüş Tesbih Fiyatları

Gümüş tesbih modelleri çeşitli özellikleri bakımından oldukça geniş bir yelpazeye yayıldıkları için, ürünlerin fiyatları da birbirinden farklılık göstermektedir. Gümüş tesbihler size farklı fiyat seçenekleri ile sunulduğundan ötürü, siz de bu ürünler arasında bütçenize uygun düşen bir tesbih modelini kolaylıkla bulabilirsiniz. Size sunulan gümüş tesbihlerin her biri iyi markaların gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz sağlam ve kaliteli ürünleri de olsa, fiyatları taşıdıkları çeşitli özelliklere göre büyük farklılıklar gösterebilir. Gümüş tesbihlerin fiyatlarına etki eden faktörler arasında ürünün işçiliği, el yapımı olup olmadığı, yapımda kullanılan gümüşün ayarı, taşların cinsi, diğer çeşitli detaylar ve marka öne çıkar. Farklı fiyatlarda çok sayıda farklı marka ve model tesbih mevcut olduğundan, sizin de bunların arasında fiyatı alışveriş için ayırmış olduğunuz bütçeye uygun düşen bir gümüş tesbih modeli bulmanız uzun sürmeyecektir. Marka ve ürün puanı gibi çeşitli faktörlere göre ürünler arasında filtreleme yapabileceğiniz kategori sayfalarının sol tarafında, gümüş tesbih modellerini çeşitli fiyat aralıklarına göre de filtrelemeniz mümkündür. Bu sayede sadece fiyatları ayırdığınız bütçeye uygun olan tesbih modellerini listeleyebilecek, ve alışverişinizi yaparken zaman kazanacaksınız.

Gümüş tesbihler; hem dikkat çekici, hem de fazla gösterişli olmaktan uzak, bu yüzden de özellikle tarzını küçük detaylar ile taçlandırmak isteyen erkekler için ideal aksesuarlardır. Eğer siz de bu küçük ama önemli aksesuar ile şıklığınıza şıklık katmak istiyorsanız, Chavin, Gumush, Bee One, Arjuna ve daha birçok güvenilir markanın kaliteli gümüş tesbih ürünlerini inceleyip, aralarından kişisel tarzınızı en iyi tamamlayacak olanı seçebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Gümüş Tesbihler

1.801 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Cinsiyet
 4. Markalar A-Z
  1. Anı Yüzük Gümüş Tesbihler
  2. Ejoya Gümüş Tesbihler
  3. Saray Çarşısı Gümüş Tesbihler
  4. Hediye Evin Gümüş Tesbihler
  5. Tesbihname Gümüş Tesbihler
  6. Merishopping Gümüş Tesbihler
  7. HepNaturel Gümüş Tesbihler
  8. Sukha Aksesuar Gümüş Tesbihler
  9. Vetesbih Gümüş Tesbihler
  10. Nusret Takı Gümüş Tesbihler
  11. Takıhan Gümüş Tesbihler
  12. Tesbihane Gümüş Tesbihler
  13. Silverplus Gümüş Tesbihler
  14. Osmanlı Sarayı Gümüş Tesbihler
  15. Pigado Gümüş Tesbihler
  16. Zuk Collection Gümüş Tesbihler
  17. Chavin Gümüş Tesbihler
  18. Akyüz Gümüş Gümüş Tesbihler
  19. Gümüş Ada Gümüş Tesbihler
  20. İnan Tesbih Gümüş Tesbihler
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk A-Z
 7. Malzeme
 8. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/2147483617/16032929/60004716/60002649/60007510
Başa dön