İç & Dış Mekan Kedi Yatakları

Kedilerin konforunu sağlayan, onları sıcak tutan, iç ve dış mekanda kolaylıkla kullanılabilecek kedi yatakları, farklı alternatifleri ile sunuluyor. Malzeme seçiminde kalite, dayanıklılık ve estetik tasarıma özen gösterilerek üretilen iç & dış mekan kedi yatakları, hayvanları soğuktan korumayı amaçlıyor. Onlara konfor sunarken farklı renkleri ile de hoş bir estetik sağlayarak hayvanların rahat yerlerde uykuya dalmasına olanak tanıyor. Trixie, Smart, Pet Pretty gibi kaliteli markaların çeşitli evlerini inceleyebilir; ürünler arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Kedi evleri, farklı biçimleri ile dikkat çekiyor. Kulübe ve piramit şeklinde tasarlanan evlerin üstü kapalı oluyor. Sert, suya dayanıklı malzeme ile tasarlanan evler, yağmur ve karda da hayvanların korunmasını sağlıyor. Polar ya da pamuklu kumaş gibi malzemeden yapılan evler ise yağmurdan ıslanabildiği için genellikle kuru havalarda tercih ediliyor. İki katlı kedi evleri, eğlenceli bir alternatif sunuyor. Bir ya da iki kedinin aynı anda kullanabileceği evler, oyun oynama olasılığını artırarak minik dostlara sıcak bir yuva dışında eğlence de vadediyor. Genellikle sokağa, bahçeye ya da balkona koyabileceğiniz evler olarak görülüyor.

Asılabilir kedi evleri; camlara ya da cama benzeyen yapıdaki sert duvarlara monte edilebiliyor. Böylece kediniz, dışarıyı izleyerek keyifli bir gün geçirebiliyor. Yıkanabilir kumaştan üretildiği için temizliği çamaşır makinesinde kolayca yapılabiliyor. Asmalı modeller, tasarımları sayesinde radyatör üzerine de asılabilecek şekilde üretiliyor. Eğer kediniz gün boyu kaloriferin yanından ayrılmıyorsa bu yataklar ile ona küçük bir jest yapabilirsiniz. İç ve dış mekan kedi yatakları; kare, dikdörtgen ve yuvarlak gibi farklı şekillerde sunuluyor. Yerleştireceğiniz yere göre şekline karar verebiliyorsunuz.

Çadır tipinde tasarlanan kedi yatakları ise genellikle evin içinde kullanılıyor. Dinlenmeye ya da uyumaya çekilen kediniz, çadırının içine girerek hemen uykuya dalıyor. Işık, ses ve soğuktan rahatsız olmuyor. Kediler için tırmanma ve cam önü oturma aparatları da yer alıyor. Tırmanma aparatı, pelüşten tasarlandığı için hayvanlar ile yumuşak bir temas kuruyor. Oturma platformu ise kedinizin keyifle etrafı izlemesini sağlıyor. Sepet ve koltuk biçiminde tasarlanan kedi evleri, hem iç hem de dış mekanda kullanılabiliyor. İçini kadife ya da polar gibi kumaşlar, yumuşacık yastıklar ile döşeyerek kediniz için bir taht hazırlayabiliyorsunuz.

Değişik hayvan ve böcek figürlerine sahip kedi yatakları, dekoratif ögeler barındırıyor. Hayvanların eğlenceli dünyasına göz kırpan tasarımlara sahip yataklar, hem sizi hem de hayvanları memnun ediyor. Rengarenk tasarımlar, parlak renkler, evleri de sokakları da şenlendiriyor. Siyah, beyaz, bej, kırmızı, mavi, yeşil, pembe, sarı gibi birçok renk ve tonlarda bulunabilen yataklar, hayvanlar için konfor sağlıyor. Terlik biçimindeki yuvalar, kedilerin terliklere düşkünlüğünden yola çıkılarak tasarlanıyor. Yumuşaklığı ile hayvanların ilgilisi çekiyor. Üstü kapalı, yarı kapalı ya da tamamen açık olmak üzere birçok farklı seçenek, sıcak bir yuva arayan hayvanlar için tasarlanıyor. Yumuşak malzemeler, rahatlık verirken zeminden gelecek sıcak, soğuk ya da nemi de engelliyor. Üstü kapalı tasarımlar, loş ortam yaratarak uykuya geçişi kolaylaştırıyor.

Kedi yatak modellerinin fiyatları, ürünlerin markasına, tasarımına, tasarımında kullanılan malzemeye göre farklılık gösteriyor. Farklı markaların farklı tasarımlarında fiyatlar değişebiliyor. Belirli bir fiyat kalite dengesi kuran markaların tasarımları arasından bütçenize uygun seçimler yapabiliyorsunuz. Belirli fiyatta ürün arayışı için filtreleme seçeneklerini kullanarak hayvanlarınızın ihtiyacına uygun tasarımları bulabiliyorsunuz. Evcil kedisi olan arkadaşlarınıza iç ve dış mekana özel tasarlanan yataklardan hediye edebilirsiniz. Soğuk günlerde sokakta yaşayan hayvanlara sıcak bir yuva kurabilmek için ürünleri inceleyebilir; özellikle üstü kapalı modeller arasından seçimler yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İç & Dış Mekan Kedi Yatakları

7647 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 44 / 7647 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?