İç filtreler, Türkiye'nin en büyük online alışveriş merkezi hepsiburada.com farkı ile sizlere sunuluyor. Pet shop kategorisi içinde bulunan filtreler bölümüne ait iç filtreler, akvaryumunuzun ihtiyaçlarını karşılıyor. Kaliteli marka seçenekleri, hijyenik malzemeden üretilmiş ve kullanım kolaylığı sağlayan filtreler hepsiburada.com'un zengin ürün yelpazesi içinde sizleri bekliyor.

Küçük, orta ve büyük akvaryumlar için uygun boyutlarda ve gerekli hava akışı ile temizliği sağlayan ürünler arasından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz. Hijyenik ve sağlıklı bir ortamda yaşaması gereken balıklarınız için gerekli ortamı sağlayabilir ayrıca dekoratif kullanımlar elde edebilirsiniz. Yüksek kaliteli ve yüksek biyo-kimyasal filtreleme süngerine sahip filtreler hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için ürünleri inceleyebilirsiniz.

Akvaryum içine yumuşak bir şekilde aktarım sağlayan filtreler, dalgalanmaları engelleyeceği için balıkların rahatlıkla yüzmelerine olanak tanıyor. Saatte yüksek litre su filtreleme kapasitesi sayesinde düşük enerji ile kaliteli verim alabileceksiniz. Alacağınız ürünün güç, voltaj, akış hızı, frekans ve boyutlarını inceleyebilir, güvenli kargo hizmetimizden yararlanarak adresinize teslim alabilirsiniz. Tatlı ve tuzlu su akvaryumlarında kullanılan, ince parçacıkların uzaklaştırılması için özel süngere sahip iç filtreler, tek çıkışlı olmaları ve sessiz özellikleriyle de avantaj sağlıyor.

Su çıkışını ayarlamaya imkan tanıyan teknolojik yapıları, akvaryum filtre bölümündeki haznesi ile kullanışlı olan filtreleri güvenilir bir şekilde kullanacaksınız. Yönlendirilebilir ve su çıkışına bağlanabilir şelaleme borularıyla dekoratif anlamada da gözünüze hoş gelecek iç filtreler, köşe bölümlerine uygunlukları ile balıklarınızın rahat bir ortamda yüzmelerini sağlayacak. Pratik kullanımı sayesinde sizi yormayacak, garanti süreli ve hepsiburada.com'un güvenilir kargolama sistemi ile evinize ulaşacak olan ürünler, akvaryumlarınıza hem sağlığı hem de şıklığı getirecek.

İç Filtre Fiyatları

389 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Trixie
  2. Xinyou
  3. Eheim
  4. Fluval
  5. Sobo
  6. Dophin
  7. Aqua
  8. JBL
  9. Venusaqua
  10. Aqua Magic
  11. Resun
  12. Sera
  13. EuroStar
  14. Hailea
  15. Sun-Sun
  16. Aquarium
  17. Ista
  18. Tetra
  19. E-Jet
  20. Unistar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483616/24001725/60000440/60000441
BAŞA DÖN