Erkek giyiminin ayrılmaz parçaları arasında yer alan İnvicta saatler kolunuzda şık bir aksesuarla zarif kombinler oluşturabilmenize yardım eder. Birçok renk seçeneğiyle beraber kullanıcıların beğenisine sunulmuş bu saatler, iş yaşamınızdan gündelik yaşamınıza kadar birçok alanda daha dakik olabilmenizi de kolaylaştırır. Zamanı kusursuz bir şekilde ölçmek ve toplantılara, buluşmalara geç kalmamak için kolunuzda İnvicta erkek kol saatlerine yer verebilirsiniz. Düşük bir ağırlık seviyesine sahip saatler bileğinizde iz bırakmaz. Kolunuzu yormayan ve kolayca sabitlenmeleri sayesinde gömlek, kazak gibi giysilerinize takılmayan aksesuarlar renk ahengi oluşturabilmeniz için de uygun bir seçimdir. Parlak gövdeleri dikkat çekici bir görünüm yaratan saat modelleri, ayarlanabilir kordonlarıyla bilek kalınlığınıza göre sıkılık seviyesini belirleyebilmenize imkân tanır. İnvicta saat modelleri, yuvarlak ve dikdörtgen hatlara sahip çeşitlerle özel yaşamınıza ve iş hayatınıza uygun saatlere çekmecenizde yer vermenizi, uygun bir aksesuarla giyiminizi tamamlamanızı sağlar.

Stilinizi Başarıyla Ortaya Koyan Kaliteli Saatler

  • İnvicta saatler açık ve koyu tonların kullanıldığı renklere sahip kadranlarla zamanı size estetik bir şekilde gösterir.
  • Erkek saatlerinin kusursuz işleyen mekanizmaları varacağınız noktaya geç kalmamanızı ya da erken gitmemenizi sağlarken oldukça da sessiz bir şekilde işler.
  • Dayanıklı çelik kasaya sahip İnvicta saat çeşitleri, paslanmaya karşı koruma yaratırken dışarıdan alınabilecek darbelere karşı da aksesuarınızı muhafaza eder.
  • Deri kordonlarıyla dikkat çeken saatler, esnek yapıları ve çok sayıda delik içermeleriyle ergonomik bir kullanım yaratmayı başarır.
  • Kordonların terletmeyen yapısına ek olarak tahriş problemi oluşturmayan dokuları da uzun süreli kullanımlarda avantaj oluşturur.

Suya Karşı Korunaklı Saatler

İnvicta saat modelleri içerisinde boy gösteren suya karşı koruma sağlayan ürünler, belirli basınç düzeylerine ve derinlik seviyelerine kadar ürününüzü korur. Bu sayede hem yağmurlu havalarda saatinizi özgürce kullanırsınız hem de ellerinizi yıkarken ya da havuzda yüzerken saatinizi çıkarmanıza gerek kalmaz. Akrep ve yelkovan çubuklarıyla saniye çubuğunun uyumlu renklerle dizayn edildiği aksesuarları satın alarak modern ve estetik bir saate sahip olabilirsiniz. Ayar düğmesine yer veren gövdeleri saat değişikliklerinde zamanı doğru şekilde takip edebilmeniz için gerekli düzenlemeleri yapabilmenize olanak tanır. Dikdörtgen kasaya sahip İnvicta saatler, takım elbisenizle uyum yaratıp resmi giyimlerinizde size şıklık katar. Takvim özelliğiyle daha da işlevsellik kazanan aksesuarları sipariş ederek ayın kaçıncı gününün içerisinde olduğunuzu cep telefonunuzu kontrol etmenize gerek kalmadan öğrenebilirsiniz. Saat gövdesi ile kordonları birleştiren bağlantı noktalarının dayanıklı ve uyumlu yapısı ürününüzün bileğinizde sabit kalmasına yardım eder.

Maskulen Tasarımlarla Beğeni Toplayan Saatler

Geliştirdiği erkek kol saatleriyle takdir kazanan İnvicta, erkek giyimine uygun şekilde dizayn ettiği aksesuarlarla öne çıkar. Daha net ve kesin çizgilerle erkeksi hatlar oluşturan bu saatlerle modaya uygun bir giyim tarzı yakalarsınız. Kronometre desteği de içeren saatleri satın alarak gün içerisinde farklı aktiviteler için zaman tutabilirsiniz. Sportif faaliyetlerde de kullanabileceğiniz kronometre özelliği yardımıyla hassas bir şekilde birçok ölçüm yapabilirsiniz. Kronometre düğmeleri zaman tutma işlemini başlatmayı ve durdurmayı kolaylaştırır. Kristal camlarıyla net bir görüş açısı kazanmanızı sağlayan İnvicta saatler sayesinde zamanı takip etmeniz kolaylaşır. Soğuk ve sıcak havanın yanı sıra yağmur gibi engellere ya da darbelere karşı da sağlam bir yapı taşıyan camlar sayesinde saatiniz görüntüsünü korur. Kasa çapı bakımından farklı ölçülere sahip saat çeşitlerini inceleyerek size uygun modelleri satın alabilirsiniz. İnvicta erkek saatlerinin kordonlarında yer alan sabitleyiciler, kordonun uç kısmının açılmasını engeller ve size konforlu bir kullanım yaşatır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İnvicta Erkek Kol Saati Modelleri

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Kordon
Toplam 24 / 1488 ürün
DSACategoryId/2147483632/318242/25008402/25008404/invicta