Hayatı daha güzel, sağlıklı ve yaşanır kılmak için çeşitli hobiler edinmek, zamanı iyi değerlendirmek, boş vakitleri faydalı uğraşlarla geçirmek önem kazanıyor. Günlük hayatın ve iş yaşamının gerginlikleri ve sıkıntıları, kişinin eğilimlerine ve zevklerine uygun uğraşlarla kolayca geride kalabiliyor. Özellikle doğaya yakın olmayı, doğanın olumlu enerjisinden yararlanmayı sağlayan uğraşlar, insan hayatına yepyeni ve sağlık dolu pencereler açıyor. Doğayı seven, doğa ile haşır neşir olan, tabiattan kopmayan kişilerin hastalıklardan uzak ve daha uzun bir hayat yaşadıkları, bilinen gerçekler arasında yer alıyor. Diğer canlılara, hayvanlara yaşamın içerisinde yer vermek, doğaya dokunmanın en kolay yollarından biri oluyor. Evinde hayvan besleyen hayvan severler, yaşamlarındaki olumlu etkileri, değişimleri, besledikleri hayvanla aralarında oluşan sevgi bağını somut biçimde gözlemleyebiliyor. Gerek evlerde gerekse de iş yerinde en fazla beslenmesi tercih edilen hayvanların başında ise kanaryalar geliyor. Ötücü kuşları seven ve yakınında bulunmasından hoşlanan pek çok hayvan sever, kanarya beslemeyi tercih ediyor. Kanaryalar, güzel sesleri ve canlı ötüşleri ile olduğu kadar sevimli ve güzel görünümleri, estetik duruşları ile de ilgi topluyor.

Bulunduğu ortamı güzelleştiren ve hayvan severlerin daima sevgisini kazanan kanaryaların bakımı ve korunması, ayrı bir özen gerektiriyor. Bu sevimli hayvanların beslenmelerine dikkat ederken ölçüleri iyi bilmek, veterinere bakım ve kontrollerini yaptırmayı da ihmal etmemek gerekiyor. Veterinerin önerileri doğrultusunda iyi bakılan, sağlığına özen gösterilen bir kanarya, aynı neşe ve canlılıkla uzun yıllar yaşayabiliyor. Kanaryaların sağlıklı ve uzun ömürlü olmalarında doğru kafes seçimi de etkili bir rol oynuyor. Kanarya kafesleri, kanaryaların hem korunaklı bir ortamda yuva hissi yaşamalarını hem de beslenmelerinin aksamadan düzene girmesini sağlıyor. Sevimli kuşların ihtiyaçlarına uygun olarak üretilen, içerisinde yemliği bulunan, kanaryaların fizyonomilerine uygun bir ortam sağlayan kanarya kafesleri, bulundukları odaya da hoş bir dekoratif özellik katıyor. Estetik kafes tasarımları, kanaryaların bakımı açısından gereken işlevi yerine getirirken, kanarya sahiplerine iyi bir dekorasyon eşyası da sunmuş oluyor. Kategori içerisinde yer alan kanarya kafesi modelleri, kanarya sahiplerinin farklı beklenti ve zevklerine hitap ediyor. Kafeslerin üretiminde sağlıklı, kaliteli, özel malzemeler kullanılıyor. Kullanılan kafes malzemeleri, hayvanların sağlığına zarar vermeyecek nitelikler gösteriyor. Kanaryanın rahatça yemini yemesine ve suyunu içmesine, keyifle barınmasına olanak tanıyor. Farklı renk ve biçimlerdeki kafesler, temel işlevleri bakımından ise ortak özellikler gösteriyor. Kafesler, belirli bir zemin üzerinde muhafaza edilebildiği gibi üst kısmından asarak da kullanılabiliyor.

Kanarya Kafesi Fiyatları

Hayata ve bulunduğu ortama keyif katan güzel kanarya kuşlarına yuva olan kanarya kafesi fiyatları, ebatlarına ve tasarım inceliklerine göre değişen oranlar göstermekle beraber, hayvan severler için rahat erişilebilir bir aralıkta seyrediyor. Kanaryalar için en uygun ortamı sağlayan ve kanarya sahiplerinin beklentilerini karşılayan kafesler, kaliteleri ile oranlandığında oldukça elverişli fiyatlarda sunuluyor. Ürünler, tüm nitelikleri ile fiyat/fayda dengesini en iyi ölçüde tüketiciden yana sağlıyor. Uzun yıllar aynı kalite ve zevkle bulunduğu yeri süslemeye devam ediyor. Dekoratif görünümleri, pek çok farklı ortama uyum sağlıyor. Evlere, odalara ve iş yerlerine yakışıyor. Siz de hayvanları, özellikle kuşları seviyor ve kanarya besliyorsanız kanaryanız için en doğru seçimi, kategori ürünleri arasından yapabilirsiniz. Kanaryanızı beslediğiniz ortama en yakışacak kafes seçimi ile dekorasyon zevkinizi tamamlayabilirsiniz. Beslediğiniz hayvanın sağlığını en iyi şekilde koruyabilir; onun uzun ömürlü ve benimsediği bir yuvada daima neşeli olmasını sağlayabilirsiniz. Estetik görünümü, güzel renkleri ve hoş ötüşü ile hayatınıza kattığı zevkin tadını çıkarabilirsiniz.

Kanarya Kafesleri

14 ürün var
 1. Markalar
  1. Dayang
  2. Asia
  3. QH Pet Cage
  4. Ferplast
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı

Kanarya Kafesleri Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483616/560338/24001704/60007010
BAŞA DÖN