Kedi Evi Fiyatları

Hayvanlar için tasarlanan oyun evleri kedi ve köpeklerin hem eğlenceli vakit geçirmelerini hem de diledikleri zaman kulübe içerisinde dinlenebilmelerini sağlıyor. Oyun evlerinin tasarımları birbirinden farklı olduğundan farklı tür, ırk ya da fiziksel özelliklerdeki hayvanlar için uygun model kolaylıkla bulunuyor. Ayrıca ürünlerin fonksiyonellikleri, ana materyalleri, kaliteleri, sağlamlıkları, renkleri de farklılık gösteriyor. Evcil hayvanlar için üretilen modellerle sokak hayvanları için tasarlanan oyun kulübeleri de birtakım farklılıklar içerebiliyor. Örneğin bahçede bakılan canlılar ya da sokakta yaşayan kedi ve köpekler için soğuğa, yağmura daha dayanıklı tasarımlar imal ediliyor. Kedi oyun evi fiyatları ürünlerin niteliklerine bağlı olarak farklılık gösteriyor.

Kedi Evi Çeşitleri

  • Evcil kediler için dizayn edilen oyun alanları arasında yer alan ve oyunbazların sevdiği ürünlerden biri bütünleşik tırmalamalı aksesuarı bulunan evler oluyor. Tırmalamalı alan için özel halatlar tercih ediliyor. Çoğunlukla ahşap, metal ve kumaş bölümleri bulunan bu evlerin kaliteli ham maddeler kullanılanları uzun süre dayanım gösteriyor.
  • Kedilerin de ilgisini çeken ve bu yüzden tüketicilerin rağbet gösterdiği bir diğer ürün türü de kedi tünelleri oluyor. Karton kutulara girmeye meraklı olan kediler için özel üretilen kedi tüneli modellerinde naylon, bez gibi malzemeler kullanılıyor. Hışırtılı ses çıkarması kedilerin ilgisini çekerek daha uzun süre oyuncağa ve oyuna odaklanmasını sağlıyor. Kedi tünellerinin giriş sayıları, kalıpları, renkleri ve desenleri de değişkenlik gösteriyor.
  • Yavru kediler için üretilen özel kedi evlerinde kapı, çatı, merdiven, pencere gibi bölümler yer alıyor. Dubleks kedi evleri çoğunlukla ahşap malzemeden üretiliyor, bu oyun alanları birden fazla yavru kedinin aynı anda oyun oynamasına olanak tanıyor.
  • Köpek ve kedi evi minderleri ise evcil hayvanların favori uyuma mekânlarından biri oluyor. Yumuşak dolgulu, pamuksu ya da polar dış yüzeyli minderlerin açık ve yarı kapalı modelleri de bulunabiliyor. Kısmi kapalı kedi minderleri sıcak bir alan ve loş ışık isteyen kedilerin ilgisini doğrudan çekiyor.
  • Evcil hayvan çadırları da özellikle son yılların en fazla tercih edilenleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Farklı renk, desen ve materyallerle üretilen köpek, kedi çadırlarının boyutları da değiştiğinden evcil hayvanın içine rahatlıkla girip çıkabileceği serilere yönelmek önemli oluyor. Kedi çadırlarının çeşitli bölgelerinde ponponlar, sallanan nesneler gibi ilgi çekici oyuncaklar da bulunabiliyor.

Kediler İçin Ev Tercihinde Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

Özellikle küçük yaşta oyun oynamayı seven kediler için çeşitli oyun alanları tasarlanıyor. Bunların satın alımında kedinin ya da kedilerin fiziksel özelliklerini dikkate almak gerekiyor. Hayvanların boy ve kilolarına uygun oyun kulübeleri ve aksesuarları ile kırılma, çatlama ya da devrilme gibi problemler ortadan kalkıyor. Monte – demonte ebatların ya da ürün – paket boyutlarının farklılık içerdiğini, uygunluk için montajlı ölçülere ve ürün boyutlarına bakmak gerektiğini unutmayın. Tırmalama ve dişlemeyi seven yaramazlar için satın alacağınız ürünlerin hiçbir bölümünün kimyasal madde içermemesi de sağlık açısından önem arz ediyor. Ek olarak, kedi çadırı almak isteyenler için, bunların destek malzemesi gizli olanları bulunmakla birlikte dekoratif ahşap ayaklı olanları da satışa sunuluyor.

Pratik Kedi Evleri

Ahşap, naylon, sert plastik vb. yıkamaya elverişli olmayan kedi evleri ve oyun aksesuarları daha ziyade silinmeye uygun bir yapı sergiliyor. Bunları önerilen talimatlar çerçevesinde elektrikli süpürge kullanmak, nemli bezle temizlemek mümkün oluyor. Polar, bez gibi kumaş malzemelerden üretilenler ise çoğunlukla elde ya da makinede yıkanabiliyor. Kaç derece sıcaklıkta, ne kadar sürede ve kaç devir yıkanabileceği için bakım ve temizleme önerilerine bakmak gerekiyor. Suyun zarar vermeyeceği evler istiyorsanız makinede yıkanabilir kedi evleri iyi bir tercih olabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kedi Evi Satın Al

1280 ürün listeleniyor
Pet Shop
Pet Shop
Kedi
Kedi
Kedi Evleri
Kedi Evleri
Oyun Evleri
Oyun Evleri
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 45 / 1280 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?