"Doğal yaşamdan uzaklaşarak ev hayatımızın ve ailemizin bir parçası olan kedilerin ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olmak için, kedi nanesi olarak da bilinen kedi otu bitkisinin özü kullanılarak, kedi otu spreyi ya da kedi otu yaprağı içeren yastıklar gibi çeşitli ürünler tasarlanıyor. Hepsiburada.com kedi bakım ürünleri arasında kolaylıkla bulunabilen bu ürünlerden, ev kedileri üzerindeki rahatlatıcı ve sakinleştirici etkilerinin yanı sıra eğitim amacıyla da yararlanabilirsiniz.

Yapıları gereği meraklı ve hareketli olan kediler aynı zamanda ilgilerini de çok çabuk kaybeder. Bu nedenle ev içinde onları oyalamak kimi zaman güçleşir. Sevimli kediniz, inatçı, huzursuz ya da size ve çevreye karşı tamamen duyarsız davranabilir. Böyle durumlarda kedi otu yaprakları ya da kedi otu özü içeren ürünleri, kedinizi, yeni aldığınız tırmalama tahtasına ya da sizin belirlediğiniz yerde yatmaya alıştırmak için kullanabilirsiniz.

Kedi otu spreyi ürünlerini, kedinizi sakinleştirmek ve eğlendirmek için de kullanabilirsiniz. Kedilerin büyük bir bölümünün sevdiği kedi otu kokusu, onları rahatlatmak ve içindeki oyuncu kediyi ortaya çıkarmak için iyi bir seçenektir. Hepsiburada.com avantajlarıyla kolayca ulaşabileceğiniz bu üründen sevimli dostunuzun oyuncaklarına birkaç damla sıktığınızda aradaki farkı göreceksiniz.

Bu tür ürünleri kullanırken dostlarımızın sağlığını korumak amacıyla sadece kediler için hazırlanmış olanları tercih etmeniz ve güvendiğiniz markayı kullanmanız önemlidir. Trixie kedi otu spreyi ya da catnip sprey ürününü hepsiburada.com taksit seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

Kedi Otu Fiyatları

33 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bioline
  2. Trixie
  3. Alice
  4. Catit
  5. Garden Mix
  6. Quik
  7. VİXPET
  8. Beaphar
  9. EuroGold
  10. Haytap
  11. Jungle
  12. Kardelen
  13. Miss
  14. Nature Plan
  15. Oripet
  16. Patiland
  17. Patimax
  18. PetStages
  19. Versele Laga
  20. Vital Veto
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483616/560074/24001689/24003312
BAŞA DÖN