Çiş Pedleri & Külotlar

Sevimli dostlarınız için üretilen köpek çiş pedleri, onların eğitim süreçlerinde ve özel zamanlarında oldukça faydasını göreceğiniz yardımcı ürünlerden biri olarak karşınıza çıkıyor. Özellikle yavru köpeklerin çiş eğitimi sırasında hem sizin hem de köpeğinizin işini kolaylaştırıyor. Çiş pedleri, aklı fikri oyunda olan ve henüz çişini nereye yapması gerektiğini bilmeyen küçük dostlarınız için çiş eğitimi verirken sık sık kullanılıyor. Köpeğinizin çişini nereye yapmasını istiyorsanız bu çiş pedlerini kullanarak tuvalet alışkanlığı edinmesini sağlıyorsunuz. Köpeğiniz, eğitim tamamlandıktan sonra da çişini bu çiş pedleri sayesinde kazandığı alışkanlık neticesinde tuvaletini sizin gösterdiğiniz yere yapmaya devam ediyor. Ancak sadece yavru köpekler değil; sizinle oyuna daldığında çişini yapmayı unutan heyecanlı dostlarınızın da imdadına yine bu çiş pedleri yetişiyor.

Köpeğiniz eğer dişi ise özel dönemlerinde sevimli dostlarınız, etrafa istemeyeceğiniz lekeler bırakabiliyor. Regl lekeleriyle baş etmenin en pratik yolu da yine köpek çiş pedleri oluyor. Köpek çiş pedlerinin, özellikle eğitim için olan örtü tiplerinin yanı sıra giyilebilenleri, regl külodu görevini görüyor. Köpeğinize tıpkı giysi gibi giydirebileceğiniz pedler, hem onun özgürce hareket etmesine izin veriyor hem de sizin can sıkıcı izlerle karşılaşmanızın önüne geçiyor. Çiş pedleri, kullanım amacınıza göre değişebildiği gibi köpeğinizin yaşına, kilosuna ve cinsiyetine göre de çeşitlenebiliyor. Köpek çiş pedlerini alırken bu özelliklerine dikkat etmek gerekiyor; çünkü yanlış boyutta alınmış pedler, minik arkadaşınızın oynarken, uyurken belki de özel gün sıkıntısı çekerken ekstra rahatısızlık çekmesine sebep olabiliyor. Bu nedenle köpeğinize en uygun çiş pedini seçmeye özen göstermeniz önem taşıyor.

Köpek Çiş Pedi Fiyatları

Sevimli dostlarınız için şık tasarlanmış pek çok farklı tasarımda ürün bulmak mümkün oluyor. Köpek çiş pedleri de diğer köpek aksesuarları kadar farklı şekiller, özel kokular, renkler ve desenlerde karşınıza çıkabiliyor. Köpeğinizin sevebileceği şekilde hareketli kesimler ve dikkatini çekecek renklerde tasarlanan çiş pedleri, onların da bu yabancı ürünlere alışmasını kolaylaştırıyor. Özellikle dişi köpekleriniz için regl külotlarının; fırfırlar, çeşitli çizgi film karakterlerinin dijital baskıları, hemen hemen her renkte fonlarla zenginleştirilmiş tasarımlarını görebilirsiniz. Her ne kadar köpeğinize sevimli çiş pedlerinden giydirmek isteseniz de onun rahatını bozacak, hareketlerini kısıtlayacak tasarımlardan uzak durmanızda fayda bulunuyor.

Köpek çiş pedlerinin görüntüsü kadar sağlıklı olması da önem arz ediyor. Özellikle yavruyken gün içerisinde oldukça sık tuvaletini yapabilen köpeklerin, günün büyük kısmını bu pedler ile geçireceğini unutmamak gerekiyor. Bu nedenle satın alacağınız pedlerin hangi malzemeden yapıldığını kontrol etmeniz, yararınıza oluyor. Gerekirse köpeğiniz ile sık sık temasta olacak bu ürünlere karşı sevimli dostunuzun alerjik bir durumu olup olmadığını veterinerinizden öğrenmeyi de düşünebilirsiniz. Sadece cezbedici tasarımı, sevimli görüntüsü ya da fiyatının çok uygun olması sebebiyle köpek çiş pedlerini satın almaktan kaçının.

Kullandığınız çiş pedlerinin yıkanıp tekrar kullanılması, köpeklerinize zarar verebiliyor. Çiş pedlerinin bazıları çamaşır makinesinde yıkamaya elverişli olabiliyorken bazıları ise "kullan-at" ürünler hâlinde tasarlanıyor ve ona göre malzeme kullanılıyor. Bu nedenle satın aldığınız çiş pedinin hangi kategoriye ait olduğunu kontrol etmeniz önem taşıyor. Aksi takdirde köpeğinizin enfeksiyon kapmasına sebep olabilirsiniz.

Sonuç olarak, köpeğinizin hem eğitim sürecinde ona yardım eden hem de özel günlerinde onu rahat ettiren bu çiş pedleri ve regl külotları, onların olduğu kadar sizin de kurtarıcınız oluyor. Çiş pedlerinin pek çok çeşidini ve farklı özelliklere sahip türlerini bulabileceğiniz kategori dahilinde yer alan modelleri karşılaştırmalı olarak inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Köpek Çiş Pedleri

1204 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 25 / 1204 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?