Önemli bir dünya marka olan Lacoste, en ünlü Fransız markaları arasında yer alıyor. 1933 yılında kurulan şirket, köklü bir giyim ve aksesuar markası olarak biliniyor. Dünyaca ünlü tenisçi René Lacoste tarafından kurulan markanın herkesçe bilinen logosu, René Lacoste’un tenis kortundaki lakabının timsah olmasından kaynaklanıyor. Spora destek veren ve sportif tarzı ile tanınan Lacoste, diğer ürünlerinde olduğu gibi saat koleksiyonlarında da sportif, modern ve yenilikçi bir tarz benimsiyor. Markanın kadın saati modelleri arasında modern tasarımların yanı sıra klasik şıklığa sahip ürünler de bulunuyor. Lacoste spor giyim, ayakkabı, saat, gözlük, parfüm ve sportif günlük giysi olmak üzere pek çok ürün seçeneği sunuyor.

Lacoste Kadın Kol Saati Modelleri

Sportif tarza sahip Lacoste kadın kol saati modelleri genel olarak genç kadınlar tarafından tercih ediliyor. Marka oldukça geniş bir tüketici kitlesine sahip olmakla birlikte çoğunlukla gençlerin ve ruhu genç kalanların ilgi odağı oluyor. Kurulduğu yıldan bugüne değin sportif çizgisini hiç bozmayan marka tüm dünyada kabul görüyor. Lacoste 2000’li yılların başından itibaren marka imajını daha üst beğenilere uygun tarzda değiştirdiği için kadın saati modellerini de bu bağlamda yenilemiş oluyor. Markanın önceliğini rahatlık ve konfor oluşturuyor. Lacoste kadın kol saati tasarımları özgür ruha sahip, hareketli ve sportif kadınlara hitap ediyor. Markanın klasik tasarımlar sunan kadın saati modelleri de beğeni topluyor. Lüks çizgiler, kaliteli malzeme ve özel tasarımlar bir Lacoste saat için kaçınılmaz unsurlar olarak öne çıkıyor.

Lacoste kadın kol saati modelleri içinde birçok renk alternatifi bulunuyor. Yeşil, lacivert, kırmızı, siyah, pembe ve kahverengi tonları taşıyan kadran, kasa ve kordon seçenekleri muhteşem bir albeni sunuyor. Klasik çizgiler taşıyan altın renkli kasa, kordon ve kadran özellikli saatler ise mineral cam ve 50 metreye kadar su geçirmezlik nitelikleriyle üst düzey beğenilere hitap ediyor. Çelik hasır kordonlu yuvarlak kasaya sahip klasik tarz saat modelleri de farklı bir hava taşıyor. Lacoste kadın kol saatlerinin kordonları ise metal, deri, silikon ve kauçuk malzemelerden üretilerek her beğeniye uygun seçenekler sunuyor. Günün her anında kullanılabilen Lacoste kadın kol saati modelleri kare, oval, yuvarlak ve dikdörtgen kadran seçenekleri ile kullanıcılarına tercih yapma imkânı veriyor. Lacoste markası farklı yaşam tarzlarına ve kişisel beğenilere cevap verebilen bir marka olarak saat endüstrisinde önemli bir yer tutuyor. Bir spor markası olma özelliği taşıyan Lacoste, kadın sporcuların kullanımına uygun saat modellerinde ise kullandığı teknolojik özelliklerle öne çıkıyor ve ünlü sporcuların tercihi oluyor.

Lacoste Kadın Kol Saati Fiyatları

Her zevke, yaşam tarzına ve yaş grubuna uygun ürünler sunabilen Lacoste kadın kol saati fiyatları markanın taşıdığı seçkinlik ile bütünleşiyor. Lacoste’un lüks ve kaliteli materyalle üretilen, teknolojik özellikler taşıyan kadın saatlerinin fiyatları markanın imajıyla doğru orantılı bulunuyor. Marka şehirli ve modern yaşamı seven sportif kadınlara olduğu gibi iş dünyasında yoğun bir çalışma temposunda olan kadınlara da hitap eden saat modelleri tasarlıyor.

Gündüz kullanıma uygun sportif saat modelleri gece olunca yerlerini, lüks ve dikkat çekici saatlere bırakıyor. Canlı ve kombin oluşturan renklerle tasarlanan Lacoste kadın kol saatleri, aktif ve özgür yaşamı seçen kadınlar için ideal seçenekler olarak gözüküyor. Bu tarz saatleri ulaşılabilir fiyat avantajıyla satın almak mümkün oluyor. Enerji dolu, özgür ruhlu kadınlar, rengârenk tasarlanmış kadın kol saati modelleri ile spor kıyafetlerini kolayca tamamlıyor ve hayatın koşuşturmasına rahatlıkla uyum sağlıyor. Lacoste kadın kol saati seçeneklerini hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lacoste Kadın Kol Saati Modelleri

201 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Cinsiyet
Toplam 24 / 201 ürün
DSACategoryId/2147483632/318242/25008402/25008405/lacoste