Hazırladığı mobilyaları hem cilasız hem de isteğe bağlı olarak cilalı olarak kullanıcılarla buluşturan Masifart mobilya markaları arasındaki yerini her geçen gün güçlendiriyor. Ham mobilyalardan oluşan geniş ürün gamını, modern kullanım senaryolarında ve minimal tasarımlı odalarda da değerlendirilebilecek şekilde dizayn eden marka, geleneksel formdaki cilalı ürünleriyle de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Evlerinde farklı bir hava estirmek isteyenler için birbirinden farklı renklere sahip mobilyaların yanı sıra şarap fıçısından üretilen mobilyalar da sunan Masifart, sanatın ahşapla buluşmasına tanıklık etmek isteyenlerin gönlünü kazanıyor. Yalnızca evler için değil iş yerleri ve eğlence mekanları için de çözümler geliştiren markanın sanat eserini andıran mobilyaları, konumlandırıldıkları alanın atmosferini değiştiriyor.

Her İhtiyaca Uygun Masifart Mobilya Çözümleri

Yaşam alanlarında farklılık yapmak isteyen ve bunun için en uygununun özgün tasarımlı ham mobilyalar olduğunu düşünenlerin alışveriş listelerine ekleyebilecekleri sayısız ürüne imza atan Masifart, evlerin ve odaların çehresini rahatlıkla değiştiriyor. Klasik tasarımlı çalışma masaları, dresuarlar, orta sehpalar, geniş ekran televizyonların konumlandırılabileceği TV üniteleri, markanın hayat verdiği ürünlerden bazılarını teşkil ediyor. Modern evlere geleneksel ve bir açıdan nostaljik bir hava katan cilasız modeller, farklı ağaçlardan imal edilerek birinci sınıf MDF’lerle destekleniyor. Zımparalama işlemleri tamamlanmış ve cilalamaya hazır halde kullanıcılarla buluşturulan ürünlerin tamamı monteli olarak sahiplerine teslim ediliyor. Bu nedenle kullanıcılar ekstra kurma süreci ve zahmetinden kurtuluyor.

Odalarında yer vermek istedikleri mobilyaların görsel açıdan eskitmeye tabi tutulmasını arzu eden kullanıcılara da çözümler sunan Masifart mobilya markaları, empenye olarak da nitelendirilen renklendirme işlemlerini dolgu ve vernik ile dört aşamada gerçekleştiriyor. Mobilyaların dokusunun mükemmel pürüzsüzlüğe ulaşması için her işlem arasında zımparalama işlemi uygulanıyor. Özellikle Vintage ve Retro tasarımı yaşam alanlarını, edindiği mobilyalarla zenginleştirmek isteyenler için ideal bir çözüm olan eskitme yöntemi, markanın kendine has tasarımlarıyla etkisini daha da iyi gösteriyor.

Farklı Renk Seçeneklerine Sahip Birbirinden Etkileyici Cilalı Mobilyalar

Markizlerden yemek masalarına, zigon sehpalardan telefonluklara dek pek çok parça üreterek kullanıcıların beğenisine sunan Masifart mobilya markaları, alışageldik tasarım çizgilerini ve mobilya renklerini rafa kaldırarak cesur adımlar atıyor. Eskitme işlemlerindeki uzmanlığını ve ustalığını, patine renklerde de sergileyen marka, su bazlı bağlayıcı özelliği yüksek akrilik boya ve akrilik vernik kullanarak mobilyalarda yaşanmışlık hissi oluşturuyor. Tamamen kokusuz olması sayesinde de kullanıcılar tarafından tercih edilen bu yöntem, renk sınırlaması olmaksızın tüm mobilyalara rahatlıkla uygulanabiliyor. Mobilyaların üretildiği ağaçların damar şeklindeki dokusunu tamamen kapatarak görünmez kılan işlemleri de uygulayarak ürettiği mobilyaların daha modern görünmesini mümkün kılan Masifart, empenye-astar ve son kat boyayı üç aşamada tamamlayarak her işlem arasında zımpara yardımıyla mobilya yüzeyinde mutlak pürüzsüzlük elde ediyor. Parlak ve mat olmak üzere iki tip lake işlemine tabi tutulabilen mobilyalar, odaların duvar rengi, diğer mobilyaların renk tonu gibi değişkenlere bağlı olarak farklı renklerde olabiliyor.

Odalarında daha farklı bir atmosfer yaratmak isteyen kullanıcıları ise şarap fıçısı tasarımları bekliyor. Saksılık, sandalyeli tam boy kapaklı mini bar, orta sehpa ve doğrudan doğruya şarap fıçısından elde edilen orta sehpalar, evlerin havasını değiştiriyor. Mutfaklarının bir bölümünü mini bara dönüştürmeyi hedefleyenlerin yanı sıra kolaylıkla karşılaşılmayan tasarımlarla evlerini yenilemek isteyenlere de hitap eden ürünler, tamamen doğal olmasıyla öne çıkıyor.

Masifart mobilya markaları, doğal malzemelerden üretilen nostaljik görünümlü mobilyalarla modern dünyanın yıpratıcı etkisinden biraz uzaklaşmak isteyen herkesin tercih edebileceği ürünlere hayat veriyor. Evinde köklü bir değişiklik yapmayı amaçlayanlar, markanın geliştirdiği mobilyalara yöneliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Masifart Mobilya Markaları

1406 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Mobilya
Mobilya
Oturma Odası
Oturma Odası
Yatak Odası
Yatak Odası
Antre / Hol
Antre / Hol
Yemek Odası
Yemek Odası
Çalışma Odası
Çalışma Odası
Dockers
Canisa
Cadde Yıldız
Minar
Bengi Ticaret
Mingjin Shop2
Kenzlife
Shanhua Shop
Setay
Mobilya Dükkanım
Kenz Life
Nettrends
Raf Kestir
Mobilya Baba
Enza Home
Masifart
Haman
Canisa Concept
Eymense
Hoopsii
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Satıcı
Toplam 36 / 1406 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?