Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nadir Gold 24 Ayar Külçe Gram Altın 1 Gr.

Nadir Gold
2.937,01 TL
( / adet)
seçenek
Loading interface...
DSACategoryId/2147483617/530175/530176/60008293
Nadir Gold 24 Ayar Külçe Gram Altın 1 Gr.                                                Altının Özellikleri:
Ayar : 24 Ayar
Saflık: 995 milyem
Gram: 1 gram                         Siparişiniz sigortalı olarak adresinize teslim edilmektedir. 
*Siparişiniz Yurt içi kargo firmasından size teslim edilene kadar sorumluluğumuz altındadır.
Kargo paketi açılmış, zarar görmüş, delinmiş, yırtılmış ve deforme olmuş, siparişlerinizi kargo personelinin önünde açıp ürünlerde herhangi bir zarar ve eksik olup olmadığını lütfen kontrol ediniz var ise içindekileri teslim alıp tutanak tutturunuz.

*Ürünler paketleme aşamasından itibaren güvenlik kameraları ile kaydedilmektedir.
16:00'a kadar vereceğiniz siparişler Ayni Gün Kargoya verilecektir.
Ürünler kese içerisinde, kırmızı kurdele ve çengelli iğne ile gönderilmektedir
Önemli Not: Altın fiyatları Dünya Altın Borsa’sındaki değişikliklere göre güncellenmektedir.
Bu nedenle Altın siparişleriniz kesin sipariş olup herhangi bir iptal ve iadesi bulunmamaktadır.
Sipariş sahibi bu şartları kabul etmiş sayılır. 
Faturanız, E-Fatura olarak elektronik posta adresine gönderilmektedir."""


Altın, 3.000 yıldan fazla bir süredir değerli bir ödeme yöntemi olarak kullanılır. Külçe altın ile her dönemde iyi bir yatırım sağlanır. Aynı zamanda külçe altın ile yapılan tasarrufların sadece küçük bölümleri, dünya çapında satılabilir. Sahip olunan servetin bir kısmı, fiziksel olarak külçe altın ile güvence altına alınabilir. Tüm bunları gerçekleştirebilmek adına Nadir Gold 24 Ayar Külçe Gram Altın 1 Gr., yüksek güvenilirlik, samimi gayret ve usta işçilikle, Nadir Metal Rafinerisi tarafından üretilir. 

 • Nadir Gold markalı tüm altınlar, uluslararası geçerliliği olan altın sertifikasına sahiptirler. Her pakette farklı seri numarası kazınmıştır.
 • Nadir Gold 24 Ayar Külçe Gram Altın 1 Gr. üzerinde ekstra güvenlik ve uluslararası satış için bir hologram mevcuttur.
 • Kişiye özel külçeler, test edilmiş ve onaylanmış tahlillerin olduğu özel paketinde sunulur.
 • Ön yüzünde altının ağırlığı, saflığı ve markanın kendi damgası bulunur. Arka yüzünde Nadir Gold markasına ait kanıtlanmış özellikler bulunur.
 • Ekteki test kartı, altın külçenin ağırlığı ve kimlik denetimi ile analisti listeler. 

Altın Özellikleri
Saflık: 995,0
Gram: 1 gr
Ayar: 24

Altında Gizli Özellikler

Nadir Gold'a ait her sertifikada bir dizi gizlilik özelliği bulunur. Bunlar; sadece UV ışığında, hologramlar aracılığıyla görülebilen seri numarası logolarıdır. Bu özel logolar altın üzerinde bulunurlar. Sertifikalardaki bu logolar, uluslararası kabul görmüş ürün kodları ile eşleşen seri numaralarıdır. Bu gizli güvenlik özellikleri, Nadir Gold 24 Ayar Külçe Gram Altın 1 Gr. ürünü de dahil olmak üzere tüm ürün sertifikalarında mevcuttur.

Yüksek Güvenilirlik

Nadir Gold ve müşterileri için en önemli nokta yüksek güvenilirlikle üretim ve tüketimdir. Nadir Gold altınları, % 99,5 ve % 99,9'luk saflıkta, Nadir Metal Rafinerisi üretimini gösteren damga ile belgelenir. Sertifikada, altının gerçekliğini teyit eden, saflık seviyesi, ağırlığı, seri numarası ve analistin imzası bulunur. Nadir Gold 24 Ayar Külçe Gram Altın 1 Gr da dahil olmak üzere 0.025, 0.05, 0.10, 0,25, 0.50, 1 ve 2.5 gram külçe için kullandığı sertifikalar, 35 x 35 mm ölçülerinde, 1, 2.5, 5,10 ve 20 gram külçe için kullandıkları ise 85 x 55 mm ebatlarında peyzaj sertifikalarıdır. 50 gram ve 100 gram külçe için ise 55 x 85 mm ebatlarında sertifika kullanırlar.

Nadir Gold: Altında Öncü Marka

1967 yılında Nadir Tütüncü tarafından kurulan Nadir Gold, Türkiye' de Kapalı Çarşı'da müşterilerine hizmet verir. 1993 yılında kurulan Nadir Metal Rafinerisi, Türkiye'deki ilk altın rafinerisi olur. Günümüzde Nadir Metal, atık geri kazanımı ve laboratuvar hizmetleri ile birlikte, değerli metaller (altın, gümüş, platin, paladyum ve rodyum) üretir ve işler. Bunlara ek olarak, “Nadir Metal” ve “Nadir Gold” markalı altın, gümüş veya platin ürünler ve özel koleksiyonlar üretilir. Tüm bu özellikleri ile birlikte Türkiye'de altında öncü marka olurken, küresel pazarda da adını duyurmayı başarır. Dünya'da ve özellikle Orta Doğu'da öncü marka haline gelen Nadir Gold, İtalya'dan Dubai'ye pek çok şubesi ile satışlarını gerçekleştirir.

Sayısız Kullanım Alanı

Nadir Gold 24 Ayar Külçe Gram Altın 1 Gr'ın sayısız kullanım alanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak bir yatırım aracı olarak kullanılabilir. Alternatif yatırımlara karşı risk oranı düşüktür. Aynı zamanda borsada veya Forex'te kullanılabilir. Takı, aksesuar ve mücevherlerde en sık kullanılan altındır. Düğün, nişan, çeyiz ve özel günlerde de hediye ve hatıra amaçlı kullanılır. Yatırımcılar, satıcılar ve koleksiyoncular için mükemmeldir ve takas etmek kolaydır.

Gram 1 g
Ayar 24 Ayar
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu TKNDRGRM-1
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön