ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Nikon
Nikon Coolpix P900 Dijital Kompakt Fotoğraf Makinesi

Nikon Coolpix P900 Dijital Kompakt Fotoğraf Makinesi

Nikon
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483606/60002083/248
Nikon Coolpix P900 Dijital Kompakt Fotoğraf Makinesi

Vahşi yaşama ya da gece gökyüzüne meraklı bir fotoğrafçıysanız, 16 megapiksel COOLPIX P900'ün inanılmaz 83x optik zoom'u çıplak gözle görülemeyen ayrıntıları yakalamanıza olanak tanır. 5,0 duraklamalı Çift Algılamalı Optik VR özelliği bulanıklık azaltmayı daha iyi hale getirirken hızlı AF ve azaltılmış çekim süresi gecikmesi özellikleriyle anında çekim yapın.

Süper telefoto modunda ayrıntılı durağan görüntüler ve Full HD filmler çekmek için değişken açılı ekran ve dahili elektronik vizörle kompozisyon esnekliğinin tadını çıkarın. Dahili GPS/GLONASS/QZSS desteği çekim konumlarını son derece isabetli bir şekilde belirler ve görüntüler dahili Wi-Fi®¹ ve NFC² desteğiyle anında paylaşılabilir.

Konforlu çekim için tasarlanan COOLPIX P900 sizi doğanın güzelliğine hiç olmadığı kadar yaklaştırıyor.

5,0 DURAKLAMALI ÇIFT ALGILAMALI OPTIK VR (TITREŞIM AZALTMA)

VR özelliği, hareketleri objektiften (açılı hız sensörü) ve görüntü sensöründen (hareket vektör bilgisi) aynı anda algılayıp titreşim emilimini artırdığı için elde yapılan telefoto çekimleri sabittir.

GELIŞMIŞ YÜKSEK HIZLI YANIT

Daha hızlı AF özelliği ve azaltılmış çekim süresi gecikmesi (geniş açıda yaklaşık 0,12 saniye)⁴ sayesinde tahmin etmesi güç vahşi yaşamı veya hızla değişen gökyüzünü çekerken önemli bir anı asla kaçırmayın.

ULTRA YÜKSEK GÜÇLÜ ZOOM

166x Dynamic Fine Zoom¹ değerine çıkarılabilen ve 24 mm geniş açıdan 2000 mm telefotoya kadar (35 mm biçimi eşdeğeri) kapsam aralığı olan 83x NIKKOR zoom objektifle, çıplak gözle görünmeyen baş döndürücü ayrıntıları yakalayın.

ARKADAN AYDINLATMALI 16 MP CMOS GÖRÜNTÜ SENSÖRÜ

Gece bile net ve zengin ayrıntılara sahip resimler elde etmek kolaydır. Duyarlı görüntü sensöründen harika bir performans ve düşük kumlanmaya sahip keskin çekimler bekleyebilirsiniz.

POI ÖZELLIĞI ILE GPS/GLONASS/QZSS DESTEĞI

İnanılmaz bir hassasiyetle rotanızı takip eden GPS/GLONASS/QZSS uluslararası uydu sistemleriyle nerede çekim yaparsanız yapın hızlı ve ayrıntılı konum bilgileri elde edin.

DAHILI WI-FI® VE NFC DESTEĞI

Wi-Fi®² düğmesine tek dokunuşla ya da NFC özelliği etkinleştirilmiş³ fotoğraf makinenizle akıllı bir cihaza³ dokunarak en sevdiğiniz vahşi yaşam veya doğa görüntülerini seyahat ederken paylaşın.

Değişken açılı büyük LCD ekran: Esnek Net Renkli Ekran 7,5 cm (3,0 inç) yaklaşık 921 k-noktalı LCD ekran (RGBW) ile yaratıcı görüş açılarını keşfetmek ve hızlı bir şekilde değişen hareketi çerçevelendirmek kolaydır. Yansıma önleyici kaplama tüm ışık koşullarında en iyi görünürlüğü sağlar.

Full HD filmler: Siz zoom yaptıkça yön değiştiren mikrofon sayesinde süper akıcılıkta filmler (1080/60p) yüksek kalitede sese sahip olur. Özel film kayıt düğmesiyle durağan görüntülerden film yapımına hızlıca geçin.

Zaman aralıklı film: Etkileyici zaman aralıklı filmler kolayca oluşturulabilir. Bir çekim sahnesi seçmenizle birlikte aralıklı zamanlamayla yakalanan durağan görüntülerden 10 saniyelik zaman geçişli bir film oluşturulur.

Mikrofonu yükselt: Yaptığınız zoom işlemine göre yönü değiştiren Mikrofonu yükselt özelliği sayesinde Full HD filmlerinizde yüksek kaliteli çevresel sesler elde etmeniz garantidir.

Süper ED cam elemanı: Ultra güçlü zoom ile konuları zengin ayrıntılarla yakalayabilirsiniz. Buna rağmen objektif çerçevesi kompakt boyuttadır ve Super ED cam elemanı sayesinde üstün renk sapması özellikleri sunar.

Ay ve Kuş izleme modları: Basit netleme sağlayan ve gerekli ayarları etkinleştiren Otomatik Sahne Seçimi özelliğiyle ay ve kuşlar gibi çekimi zor konuları çekmek kolaydır. Böylece her zaman olağanüstü sonuçlar elde edersiniz.

Geniş resim açısı: Geniş resim açısına sahip LCD ekranla yaratıcı kompozisyonlar ve alışılmadık bakış açıları elde etmek kolaydır. Bir hayvanın göz hizasını yakalamak için alçak açıdan veya engeller üzerinden yüksek açıdan çekim yapın.

Özelleştirilebilen İşlev (Fn) düğmesi: Sık kullanan işlevleri Fn düğmesine atayarak çekim deneyiminizi kişiselleştirin. Ardından tek dokunuşla ayarlar değiştirilebilir.

Çevirmeli Ayar Düğmesi: Tek elle kolay kullanım için fotoğraf makinenizin üst kısmında yer alan çevirmeli ayar düğmesi ile manuel pozlama (P/S/A/M) gibi önemli ayarlara erişmek basittir.

Hedef bulan AF: Hedef bulan AF, konunuzun konumunu hızlı ve hassas bir şekilde belirler ve konu üzerine otomatik olarak netleme yapar, böylece dikkatinizi yaratıcılık gerektiren çekim kompozisyonuna saklayabilirsiniz.

COOLPIX Picture Control: Resimlerinizin nasıl göründüğünü, doğal çekimler için Nötr, renkli görüntüler için Canlı, siyah-beyaz için Monokrom gibi Picture Control seçenekleriyle kolayca yönetin ya da kontrast veya doygunluk gibi iki ayara kadar ayar yapmak için Özel seçeneğini kullanın.

Dahili elektronik vizör: Gözünüzü vizöre yaklaştırdığınızda ekrandan çekimden otomatik geçiş sağlayan göz sensörü sayesinde çekim tarzınız ne olursa olsun fotoğraf çerçeveleme kolaydır.

Geri-adımlı zoom düğmesi: Ultra telefoto çekim sırasında çerçeve dışına çıkan bir konuyu, zoom kontrolünün yanında bulunan ve anında geniş açılı netlemeye geçmenizi sağlayan düğmeye tek dokunuşla tekrar yakalamak kolaydır.

Yan zoom kontrolü: Zoom özelliğini sol elinizle kullanmaya olanak sağlayarak makine sarsıntısını engelleyen ve sabitliği koruyan yan zoom kontrolüyle her zaman keskin çekimler ve akıcı filmler elde edersiniz.

Uzun pil ömrü: Hem durağan görüntüler hem de Full HD filmler çekerken kapasite artışı sağlayan geliştirilmiş enerji tasarruflu pil tasarımıyla gerektiği zaman daha uzun süre çekim yapın.

Flaş telafisi: Doğal görünen resim arka planları için bir konu üzerindeki flaş seviyesini dengelemeye yardımcı olan flaş telafisi (-2'den +2 EV'ye kadar) ile kusursuz dengeye sahip pozlamalar elde edin.

19 Sahne modu: Fotoğraf makineniz çekim koşullarınıza en uygun ayarları önerebilir. Konunuza ve koşullarınıza en uygun sahneyi seçmenizle birlikte fotoğraf makineniz ayarları otomatik olarak optimize eder.

EXPEED C2: Nikon'un hızlı ve güçlü görüntü işleme sistemi sayesinde yüksek hızlı kullanım, yüksek duyarlılığa sahip performans ve olağanüstü resim kalitesi elde etmeniz garantidir.

NIKON IMAGE SPACE: Tüm Nikon kullanıcıları için ücretsiz olan özel Nikon görüntü depolama ve paylaşım sitemiz NIKON IMAGE SPACE ile 20 GB'a kadar ücretsiz çevrimiçi bulut depolama alanının keyfini çıkarın. Daha fazla bilgi için www.nikonimagespace.com adresini ziyaret edin.Profesyonel fotoğrafçıların en beğendiği fotoğraf makineleri arasında yer alan Nikon, derinlik, keskinlik ve benzersiz görüntü kalitesi ile pek çok modeli kullanıcısına sunuyor. Yüksek çözünürlük bakımından tam da istediğiniz gibi bir kalite arıyorsanız, markanın yeni Nikon Coolpix P900 Dijital Kompakt Fotoğraf Makinesi keşfedilmeyi bekliyor. Uzmanlık seviyeniz ne olursa olsun yaratıcılığınızı gösterdiğiniz karelerde, resim kalitesi açısından zirveye çıkmak isterseniz, Coolpix P900 tam da size göre!

Üstün Tasarımlı Nikon Coolpix P900 ile Kalite Farkına Hazır Olun

Gece fotoğrafları, hızlı hareket eden nesneler ya da doğa gibi alanlarda fotoğraf çekmeyi seviyorsanız, Coolpix P900'ün 83x zoom özelliği üçüncü bir gözünüz olmaya aday. Uzağınızda bulunan ve çıplak gözle göremeyeceğiniz nesneleri dahi yakalayabilen lens özelliği, aynı zamanda bulanıklığı azaltan çift algılamalı optik VR ve azaltılmış çekim süresi özellikleriyle tek bir deklanşör hareketiyle harika kareler yakalamanızı sağlıyor. Açılı hız sensörü ve hareket vektör bilgisi gibi değişkenleri de anında algılayan VR özelliği, titreşimi minimum seviyeye indirerek sabit telefoto çekimleri yapabilmenizi sağlıyor.

Genel kompozisyon değişikliği yapmanızı sağlayan dahili elektronik vizör ve ayrıntılı durağan görüntülerde üstün kalite sunan telefoto modu kullanım esnekliği açısından her zaman daha fazlasını sunuyor. Sadece fotoğraf değil, film kaydetmeye de olanak tanıyan kamera özelliği Full HD filmler çekebilmeniz için değişken açılı ekran yapısı da sunuyor. Film çekimi esnasında zoom yaparsanız, yön değiştiren mikrofonu sayesinde, hem 1080/60p kalitesinde bir film ve yine yüksek kalitede ses kaydedebilirsiniz. Ayrıca kaydettiğiniz film ya da fotoğrafları paylaşmak isterseniz, yine dahili Wi-Fi ve NFC desteği ile dilediğiniz zaman diğer aygıtlarınız ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca P900 üzerinde bulunan GPS/GLONASS/QZSS uydu sistemleri ile dünyanın her yerinde çekim yapabilir, ayrıntılı konum bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Nikon Coolpix P900 İle Her Ortamda Benzersiz Kareler Kaydedin

Coolpix P900'ün sıra dışı pek çok özelliği her ortamda sizi yetenekli bir fotoğrafçıya dönüştürüyor. Özellikle gece fotoğrafları çekmeyi sevenler için dizayn edilen 16 MP CMOS görüntü sensörü, düşük kumlama özelliği ile karanlıkta dahi keskin fotoğrafşar çekmenizi sağlıyor. Arkadan aydınlatma desteği de sunan sensör sayesinde zengin ayrıntılara sahip net gece fotoğrafları elde edebilirsiniz.

Coolpix P900 ile çekim yaparken artık ışık ve aydınlatma geliş açısı tayini yapmanıza gerek kalmıyor. 921 k-noktalı 7,5 cm boyutundaki esnek renkli LCD ekranı, yansıma önleyici özelliği sayesinde tüm ışık şartlarında en iyi görüntüleri yakalamanızı sağlıyor. Renkler konusunda da son derece hassas yapı sunan fotoğraf makinesi, objektif çerçevesinde kullanılan süper ED cam sayesinde gelişmiş renk sapması özelliği gösteriyor. Böylece ultra güçlü zoom altında dahi en zengin ayrıntıları yakalayabilirsiniz.

Nikon Coolpix900 ile Doğaya Bir Adım Daha Yaklaşın

Profesyonel doğa fotoğrafçıları için de benzersiz özellikler sunan Coolpix P900 geniş resim açıları kaydederken ekstra destek sunuyor. Farklı bakış açıları esnasında yaratıcı kompozisyonlar elde etmeye yarayan LCD ekranı, herhangi bir hayvanın göz hizasına kadar alçalabiliyor. Yırtıcı kuşların yüksekten çekimleri sırasında yüksek açı ve basit netleme sağlayan otomatik sahne seçim ekranı, zor konularda da olağanüstü sonuçlar elde etmenizi sağlıyor.

Görüntüleri algılayarak çekim yapmak istediğiniz gözünüzü vizöre yaklaştırmanızı algılayan dahili elektronik vizör, ekrandan çekim modundan çıkıyor ve vizör çekimini geçiyor. Göz sensörü kendiliğinden devreye girdiği için çekim şekliniz ne olursa olsun dilediğiniz gibi görüntü çerçeveleme yapabilirsiniz. Fotoğraf konusuna ve koşullarına en uygun görüntüyü seçen 19 farklı sahne modu, flaş seviyesini dengelemeye yardımcı olan flaş telafisi ve kapasitesi geliştirilmiş enerji tasarruflu pil tasarımıyla gün boyu fotoğraf çekmenin keyfine Coolpix P900 ile varabilirsiniz.
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön