Eğer bir evcil hayvan sahibi iseniz, onunla geçirdiğiniz vakit arttıkça aranızdaki bağın ""evcil hayvan - sahip""ten daha ziyade ""çocuk - ebeveyn""e dönüştüğünü iyi bilirsiniz. Dolayısı ile kendi çocuğunuzun sağlığını, bakımını, mutluluğunu nasıl önemsiyorsanız, minik dostunuzun da tırnak bakımından tüy bakımına, mamasından vitaminine, bin bir türlü aşısından oyuncaklarına kadar birçok detay sizin için önem arz eder. Tabii en başta da önemli olan sağlığı olur.

Kedinizi her ne kadar sokağa çıkarmıyor, dış dünya ile ilişki kurmasına izin vermiyor bile olsanız, çeşitli dış parazitler gelip onu bulabilir. bunun için ise dış parazit ürünleri kullanarak onun bu parazitlerden korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Pire tasması, dış parazit ilaçları, dış parazit spreyleri parazit karşıtı ürünler olarak hepsiburada.com'da kedinizi bekliyor.

Kokusu ile yakın temas anlarınızda sizi rahatsız etmeyecek olan bu parazit karşıtı ürünler, evcil hayvanınızın vücuduna nüfus etmesi olası her türlü dış parazitten koruyor. Dış parazit ürününü edindiğiniz andan itibaren öncelikli olarak yapmanız gereken kullanım talimatına doğru olarak uymak. Evcil hayvanlar için üretilen tüm parazit karşıtı ürünler, uygulandıktan sonra ancak belirli bir süreliğine evcil hayvanınızı koruyor. Sonrasında da yeni bir ürün alarak evcil hayvanınızın dış parazitlerden korunmasını sağlayabilirsiniz. Evcil hayvanınızın dış parazit korunmasını aksatmayarak hem kedinizin bünyesini korur hem de güvenli ürünler kullanmanın rahatlığı ile kedinizin sağlığı için endişe duymazsınız.

Kedi Aşıları ve Fiyatları

30 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Trixie
  2. Herba Max
  3. Beaphar
  4. Bio Pet Active
  5. Versele Laga
  6. Apex
  7. Ecopure Natural
  8. Biyo-Teknik
  9. Cameo
  10. Family
  11. MAX BİOCİDE
  12. Natural Best Products
  13. Pawise
  14. Record
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483616/560074/24001689/24003511
BAŞA DÖN