Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Plugable
Plugable USB 2.0 Digital Microscope

Plugable USB 2.0 Digital Microscope

Plugable
2.884,87 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483643/15344/15470/21032546
Plugable USB 2.0 Digital Microscope

Plugable USB 2.0 Digital Microscope with Flexible Arm Observation Stand Compatible with Windows, Mac, Linux (2MP, 250x Magnification)


 

 
Takılabilir USB2-MICRO-250X Dijital Mikroskop, çocuklar, hobiler ve profesyoneller için harika, mikroskobik seviyede hızlı ve etkili bir şekilde çalışmanıza olanak tanır. Ortak kullanım alanları, sınıf içi keşif, damga veya madeni para analizi, mikro lehimleme, bahçe paraziti tanımlama ve çok daha fazlasıdır. 

Web sitemizde Windows ve OS X için bulunan yardımcı yazılım, doğrudan kameranızın işlevselliğini bilgisayarınızdan kontrol etmenizi sağlar. Çekim çözünürlüğü ve pozlama birkaç tıklama ile değiştirilebilir ve video veya zaman atlamalı modları, bir nesnenin sürekli gözlemlenmesini sağlar.

Dahili Aydınlatma

Mikroskop, konuyu düzgün şekilde aydınlatmak için bir dizi parlaklık seviyesinden aranabilen dahili LED'ler içerir. Diğer birçok USB mikroskopunun aksine, bu LED'ler parlamaya karşı bir difüzörle parlıyor. 

Bu, madeni paralar gibi yansıtıcı nesneleri izlerken özellikle yararlıdır. Zorlu parlama yerine difüzör, görüntülenen cisim boyunca daha da hafif dağılım sağlar.

Kapasitif Yakalama Düğmesi

Fiziksel bir basma düğmesi yerine resim yakalamayı başlatmak için kapasitif bir dokunmatik düğme kullandık. Mikroskobik seviyelerde küçük nesneleri görüntülerken en ufak bir yumruk görüntü izlenemez duruma getirir. Kapasitif bir düğme ile en hafif dokunuş bulanık olmayan bir görüntüyü yakalar. 

Görüntü yakalama, indirilebilir eşlik yazılımından video veya yapılandırılabilir zaman atlamalı yakalama ile başlatılabilir.

uygunluk

Windows

Desteği, Windows'un XP ve üstü sürümlerinin tüm sürümlerine kurulmuştur. Buna Windows 10, 8.1 / 8, 7, Vista ve XP dahildir. 

Companion yazılımı, web sitemizde Windows için cihazın daha hassas kontrol edilmesine veya başka herhangi bir video yakalama yazılımının kullanılmasına izin verir.
OSX

Mac OSX sürüm 10.4.2 ve üstü, USB Video Sınıfı aygıtlar için dahili destek içerir. 

Companion yazılımı, cihazın daha hassas kontrolünü sağlayan OSX için web sitemizde mevcuttur veya Photo Booth da dahil olmak üzere herhangi bir video yakalama yazılımını kullanabilirsiniz.
Linux

2.6.26 ve üzeri çekirdekler için Built-in desteği, Raspberry Pi'de Raspbian Jessie ile çalışır. GTK + UVC Görüntüleyicisini kullanmanızı öneririz. 

Chrome

, dahili Kamera uygulamasına sahip tüm Chrome OS cihazlarında çalışır. 

Android

Birçok yeni Android cihazı, bir OTG kablosu ve görüntüleme uygulaması kullanarak mikroskopu desteklemektedir. Cihazları pek seçmeyin, harici kameraları desteklemek cihaz üreticisine bağlıdır.
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000UKFA4
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön