POLO55 Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri

Göz sağlığı için zararlı olabilecek çeşitli faktörleri önleyerek kullanıcıların rahat bir görüş elde etmesini mümkün kılan güneş gözlükleri, dış ortamlarda en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yer alıyor. POLO55 kadın güneş gözlüğü modelleri, kullanıcıların gözlerinin aydınlık nedeniyle kamaşmasını engelliyor ve güneş ışınlarından korunmasını sağlıyor. Tasarımlarıyla da ilgi çeken gözlük modelleri, şık bir giyimin tamamlayıcısı oluyor. Kıyafet ve çantaya uygun gözlük modeli tercih edilerek göz alıcı kombinler ortaya çıkarılabiliyor.

Estetik Tasarımlı ve Rahat Kullanımlı Ürün Çeşitleri

 • Modern ve estetik tasarımlarıyla dikkat çekmeyi başaran güneş gözlüğü modelleri, rahat kullanımları ve dayanıklı yapılarıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor.
 • Birbirinden şık POLO55 güneş gözlüğü çeşitleri arasında günlük kullanıma yönelik modellerin yanı sıra plaj ve doğa gibi ortamlarda tercih edilebilecek alternatifler de bulunuyor.
 • Gözleri ışığa karşı hassas olan kullanıcılar, dış ortamların yanı sıra aydınlık iç ortamlarda da gözlerini korumak amacıyla güneş gözlüğü kullanabiliyor.
 • POLO55 kadın güneş gözlüğü modelleri, kullanıcılara içerisinde silme bezi ve garanti belgesi yer alan orijinal ürün kutusuyla birlikte teslim ediliyor.
 • Markanın tüm modellerinde gözlük camı içinden geçen 10 nm ile 400 nm arasındaki ışınları oldukça etkin bir şekilde bloke etmeyi başaran UV 400 tipte gözlük camı yer alıyor.
 • UV 400 gözlük camı sayesinde POLO55 güneş gözlükleri, gözleri katarakt ve makula dejenerasyonu (sarı nokta hastalığı) gibi kronik hale gelebilecek göz rahatsızlıklarının oluşumuna karşı koruyor.

Zengin Renk Seçenekleriyle Sunulan Gözlük Camları ve Çerçeveleri

POLO55 kadın güneş gözlüğü modelleri kullanıcılara mavi, sarı, siyah, turuncu, mor, yeşil, füme, kahverengi ve fuşya cam rengi seçenekleriyle sunuluyor. Markanın cam renklerine dair sunduğu zengin çeşitlilik, çerçeve renkleri için de söz konusu oluyor. Kullanıcılar, sarı, siyah, mavi, beyaz, bordo, gümüş, kahverengi, mor ve şeffaf renkteki çerçeveler içerisinden kendilerine uygun buldukları modelde karar kılabiliyor.

Farklı Yüz Tiplerine Yönelik Güneş Gözlüğü Modelleri

 • POLO55 kadın güneş gözlüğü modelleri, 50 ile 60 mm arasında değişen cam ölçüsü (ekartman) seçenekleriyle kullanıcıların tercihine sunuluyor.
 • Markanın kadınlara yönelik tasarladığı tüm güneş gözlüğü modellerinde güneşin zararlı ışınlarına karşı etkin koruma sağlayan UV filtresi yer alıyor.
 • Kemik ya da polikarbon malzemeden üretilen çerçeve tipi alternatifleri, kullanıcılara gözlük modeli seçimi sırasında kişisel zevkleri doğrultusunda hareket edebilmeleri için fırsat yaratıyor.
 • Her güneş gözlüğü modeli için köprü ölçüleri farklılık gösterdiğinden kullanıcılar, 12, 15, 17, 18, 19 ve 20 mm olarak sunulan alternatifler arasından yüz tiplerine uygun modeli tercih edebiliyor.
 • 135 ile 148 mm arasında değişen sap ölçüsüne sahip olan POLO55 kadın güneş gözlüğü modelleri sayesinde seçilen ürün kullanıcının yüzüne kusursuz bir şekilde oturuyor.

Soru 1: POLO55 Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri Kimler Tarafından Kullanılabilir?

Cevap 1: Farklı yaş gruplarına yönelik zengin model seçenekleri bulunan POLO55 güneş gözlükleri, gözlerini doğrudan güneş temasından korumak isteyen tüm kadın kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Soru 2: Güneş Gözlüklerinin Ne Zaman ve Ne Sıklıkla Kullanılması Gerekir?

Cevap 2: Kullanımı tüm mevsimler için uygun olan POLO55 güneş gözlüğü modellerinin özellikle güneşin aktif olduğu yaz aylarında dış ortamlarda bulunulan süre zarfında gözleri korumak amacıyla kullanılması oldukça önem taşıyor.

Soru 3: Güneş Gözlüklerinin Temizliği ve Korunması İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Cevap 3: POLO55 güneş gözlüklerinin temizliği, ürünle birlikte sunulan silme beziyle rahat şekilde gerçekleştirilebiliyor. Ürünün korunması için kullanılmadığı anlarda kutusu içerisinde saklanması tavsiye ediliyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

POLO55 Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 109 ürün
DSACategoryId/2147483632/1120745/1123163/polo55