Dünyanın en çok satılan saat markalarından biri olarak tanıtılan Q&Q, Japon saat markaları arasında yer alıyor. Yenilikçi ve modern bakış acısı ile üretim yapan marka, bilhassa erkeklere yönelik özel saat koleksiyonlarına sahip oluyor. Markanın erkek saat koleksiyonunda çelik kordonlu klasik saatlerden sportif modern saat çeşitlerine kadar birçok saat modeli bulunuyor.

Q&Q Erkek Kol Saati Modelleri

Q&Q erkek kol saati çeşitleri arasında klasik ve sportif saatler yer alıyor. Markanın klasik saatleri analog çalışma prensibine sahip çelik kordonlu ve mineral camlı modeller oluyor. Genellikle yuvarlak kadran biçimine sahip saatler, modeline bağlı olarak siyah, gri, yeşili mavi gibi değişen kadran renkleri ile farklılaşıyor. Yine tasarımına bağlı değişen çelik kordonlu saatler arasında siyah çelikten saatlere de erişilebiliyor. Siyah kordonlu çelik saatler, daha sportif bir tasarıma sahip olduğu için özellikle gençlerin ilgisini çekiyor.

Deri kordonlu Q&Q erkek kol saati modelleri arasında ise birçok yenilikçi ürüne erişilebiliyor. Klasik yuvarlak kadranlı saatlerle birlikte dijital dörtgen kadranlı veya analog dörtgen kadranlı saatler orijinal tasarımları ile ayırt ediliyor. Genellikle çelik beyazı kasa çerçevesi renginde olan Q&Q deri kordonlu saatler dışında markanın altın sarısı çerçeveye sahip çelik kordonlu saatleri ise klasikten vazgeçmeyen erkeklerde ilgi uyandırıyor.

Saat modelleri arasında sportif yönü ile tercih edilen silikon kordonlu, plastik kasa çerçevesine sahip ürünler ise farklı dizaynlar ile gençlere sunuluyor. Beyaz, siyah gibi renklerin yanında lacivert, mavi, yeşil, kahverengi, turuncu ve kırmızı gibi renk seçenekleri ile satılan silikon kordonlu saatler, dijital çalışma şekline sahip oluyor ve kronometre, takvim gibi özellikleri de içeriyor. Su geçirmezlik özelliği de bulunan silikon kordonlu saatler dışında markanın diğer saat çeşitleri de 100-150 metreye kadar su geçirmezlik özelliği taşıyor.

Q&Q Erkek Kol Saati Fiyatları

Birçok farklı saat serisini içeren Q&Q erkek kol saati çeşitleri, genellikle uygun bütçelere hitap etse de ürünlerin fiyatları modele göre değişiklik gösteriyor. Markanın spor analog saat çeşitleri arasında seramik kordon malzemesinden üretilmiş siyah çelik kordonlu saatleri hem tasarım açısından değişiyor hem de kaliteli bir görümüne sahip oluyor. Fiyat açısından daha yüksek olan siyah çelik kordonlu saatler, kronometre ve takvim gibi özellikler de içeriyor. Dijital saatlerde ise tasarım açısından öne çıkan ayrıca fonksiyonel yönü yüksek olan saatler, fiyatları ile dikkat çekiyor ve aynı modelin farklı renklerde saatleri aynı fiyat aralığında alıcıya sunuluyor. Farklı tasarımlara sahip silikon kordonlu dijital ve analog saat çeşitlerinde ise fiyatlar ürün tasarımı ile paralel oluyor.

Deri kordonlu Q&Q erkek kol saati fiyatları ise saatin fonksiyonel özelliklerine göre değişiyor. Sade bir tasarıma sahip olan deri kordonlu klasik saatler uygun fiyatlarda alıcı buluyor. Klasik tasarımı ile birlikte şık kadran detaylarına sahip saatlere de yakın fiyatlarla erişmek mümkün oluyor. Deri kordonlu dijital saatler ise cazip bütçelere hitap ediyor. Tasarım olarak ilginç kordon ve çerçeve detayları ile süslü olan ürünleri farklı modeller ile karşılaştırabilirsiniz. 

Markanın çelik kordonlu klasik saatleri ise neredeyse her fiyat aralığında bulunabiliyor. Hem daha yüksek bütçelere hitap eden hem de cazip fiyatlı çelik kordonlu Q&Q erkek saatlere erişebilirsiniz. Çelik kordonlu erkek saatler arasında uygun fiyata satılan altın renkli kasaya sahip ürünleri de bulabilirsiniz. Birçok farklı saat çeşidine sahip olan Q&Q markasından değişik zevklere hitap eden ürünlere ulaşabilir, aradığınız saat modelini cazip fiyatlar ile kolayca temin edebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Q&Q Erkek Kol Saati Modelleri

2046 ürün listeleniyor
Casio
Seiko
Tissot
Citizen
Fossil
Swatch
Orient
Diesel
Nacar
Guess
Quantum
2xudc
Daniel Klein
Ferrucci
Q&Q
Slazenger
Lee Cooper
Momentus
Nibosi
Ferro
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Çalışma Tipi
Toplam 36 / 2046 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?