Birbirinden farklı detaylara sahip olan Quark saat modelleri, işlevsel ve çok yönlü yapıları ile ön plana çıkıyor. Şık detaylar ve estetik çizgiler ile süslenmiş olan ürünler, tarzınızın da tamamlayıcısı oluyor. Fonksiyonel olarak tasarlanmış olan saat modelleri sporcuların yardımcısı olurken zarif çizgiler ile dizayn edilmiş olan Quark saat seçenekleri karizmatik ve çekici bir stil ortaya koymanızı sağlıyor. Kaliteli ve birinci sınıf malzemeler ile geliştirilmiş olan saatler, dayanıklı ve güçlü yapıları sayesinde uzun süreli bir kullanımı da beraberinde getiriyor. Modern çizgileri retro detaylar ile buluşturan Quark saatler, hem geçmişi hem de geleceği aynı anda sergilemenize imkân tanıyor. 

Çok Yönlü Kullanım Sağlayan Quark Saatler

İşlevsel özellikleri ile ön plana çıkan Quark saat modelleri, farklı çalışma mekanikleri sayesinde her zevke ve ihtiyaca karşılık veriyor. Pilli, dijital ve hem dijital hem analog olarak geliştirilmiş olan ürünler, birbirinden farklı kullanım alanları sağlıyor. Quartz kristalleri ile geliştirilmiş olan osilatörleri sayesinde zamanı sorunsuz bir şekilde ölçen pilli saat seçenekleri, her kesime ve ihtiyaca hitap ediyor. Dijital olarak geliştirilmiş saatler sporcular ve yoğun tempoda çalışanlar için ideal bir ürün niteliği taşırken hem dijital hem de analog olarak tasarlanmış ürünler çok yönlü bir kullanım sağlıyor. Aydınlatma özellikleri sayesinde gece karanlığında bir kolayca saati görebilmenize imkân tanıyan ürünler, her daim zamanı kontrol edebilmenizi sağlıyor. Mineral, mika ve kristal malzemelerden hazırlanmış olan cam seçeneklerine sahip olan Quark saatler, darbelere ve basınca karşı direnç gösteriyor. Bu sayede kolay kırılmayan ve çatlamayan ürünler, uzun süreli bir kullanım sunarak ekonomik seçenekler oluşturuyor. 

Birbirinden Farklı Quark Saat Modelleri

Dijital saat seçenekleri sayesinde kolay ve rahat bir kullanım sağlayan Quark saat modelleri, hem dijital hem de analog detaylarının bir arada bulunduğu seçenekleri ile çok yönlü kullanım sağlıyor. Siyah, kahverengi, beyaz, gri, lacivert ve kırmızı gibi renk seçeneklerine sahip olan saatler, her türlü kombinin tamamlayıcı oluyor. Kaliteli deri malzemeler ile hazırlanmış olan ürünler klasik bir tarzın destekleyicisi olurken silikon, çelik ve hasır gibi materyaller ile hazırlanmış olan saat seçenekleri casual ve spor tarz anlayışına sahip olanların tercihleri arasında bulunuyor. Güçlü ve karizmatik bir görüntü sergilemenize imkân sağlayan köşeli kasalara sahip Quark saatler, farklı bir tarz yaratmanızı sağlıyor. Yuvarlak olarak hazırlanmış kasalara sahip modeller ise klasik bir saat anlayışına sahip olanların ihtiyaçlarını karşılıyor. Plastik ve silikon malzemeler ile tasarlanmış kasalara sahip olan ürünler hafif ve konforlu bir kullanım sağlıyor. Paslanmaz çelik ve metal materyaller ile dizayn edilmiş olan kasa yapısına sahip modeller ise güçlü ve dayanıklı bir deneyimi beraberinde getiriyor. 

Güçlü Kullanım Sunan Quark Saatler

  • Kronometre ve takvim gibi ek özellikler ile geliştirilmiş olan Quark saat seçenekleri, zamanı daha iyi yönetebilmenize imkân tanırken çok yönlü bir kullanımı da mümkün kılıyor.
  • 10 m, 30 m ve 50 m gibi derinliklerde su geçirmezlik özelliği sunan saatler, günlük kullanımda sorunsuz bir deneyim ortaya koyuyor. 200 m derinliklerde su geçirmezlik sağlayan ürünler ise yüzmeyi sevenlerin ve su sporları ile ilgilenenlerin ihtiyaçlarını karşılıyor.
  • Aydınlatmalı kadranlara sahip olan ürünler, her türlü koşulda ve durumda saati görebilmenize olanak sağlıyor. 
  • 41 mm, 42 mm gibi kasa çapı ile hazırlanmış olan saatler ince ve zarif bir görüntü sunarken 47 mm, 48 mm ve 53 mm gibi kalınlıklarda hazırlanmış saatler güçlü bir görünüme olanak tanıyor.
  • Farklı renk seçenekleri, modaya uygun çizgiler ve teknolojik detaylar ile süslenmiş olan Quark saat modelleri, uygun fiyatları ile sizleri bekliyor. 
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Quark Erkek Kol Saati Modelleri

196 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 196 ürün
DSACategoryId/2147483632/318242/25008402/25008404/quark