Güneş gözlüklerinin en prestijli markalarından biri olan Ray-Ban unisex güneş gözlüğü modelleri bahar ve yaz aylarının tamamlayıcı aksesuarları olarak tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Her yaşa ve zevke hitap eden farklı modelleri ile çok beğenilen Ray-Ban gözlükler özel camları ile gözleri güneşin zararlı ışınlarından koruyor. Kadın ve erkekler için ayrı tasarımlar yapmak yerine çoğunlukla unisex modeller üzerinde çalışan Ray-Ban her yüz tipine uygun, kolay taşınabilir, hafif ama dayanıklı ve sağlam malzemeler kullanılan gözlükler üretiyor. Ray-Ban gözlüklerin en önemli özelliği olan takıldığını unutturacak kadar rahat olmaları ise markanın başarısının arkasında yatan sır olarak gösteriliyor.

Ray-Ban Unisex Güneş Gözlüğü Modelleri

Ray-Ban unisex güneş gözlüğü modelleri optik standartlarda özel olarak üretilen camları ve son derece hafif çerçeveleri ile gün boyu süren konfor sunuyor. Sarı metal çerçeveli ikonik modelini değişik renklerde camlar ile yeniden üreten firma daha modern bir görüntü yakalamak için camların ebatlarını küçülterek yeniden yorumladığı modeli ile de çok beğeniliyor. Kemik çerçeveli gözlükleri ile yılardır büyük sükse yapan Ray-Ban'in bir diğer ikonik modeli, kelebek gözlüklerine renkli cam ve çerçeveler ile modern bir dokunuş yaptığı görülüyor.

Ray-Ban markası modellerinin ana hatlarını oluşturan çizgiler ile oynamayı sevmiyor. Ancak modellerinin çerçeve boylarını ve kullandığı malzemeleri değiştiriyor. Böylece tasarımlarına günün geçerli modern havasını vermeyi tercih ettiği görülüyor. Bütün koleksiyona bakıldığında yıllar itibari ile aynı tasarımdan farklı cam ve çerçeveler ile cesur ve dinamik modellerin tasarlandığı görülüyor. Klasik Ray-Ban çizgisini hala devam ettiren modern ve dinamik gözlükler ise tüketicilerin dikkatinden kaçmıyor.

Klasik modellerinde çerçeveyi ve camı hem renk hem ebat hem de şekli ile oynayarak yepyeni bir havaya sokan marka sürekli genç kalıyor. Oval camlı modellerini yuvarlak, dikdörtgen ve kare çerçeveler ile yeniden yorumlayan Ray-Ban sıra dışı renklerden seçtiği camları ile yepyeni bir tarz yaratmayı hedefliyor. Güneş gözlüğü denilince trend belirleyen ilk markalardan biri olarak akla gelen Ray-Ban çift renkli ve yarı renkli, yarı aynalı modelleri ile de yepyeni bir tarz deniyor.

Son dönemlerde siyah ve kahverengi kemik çerçevelerin dışına çıkarak kırmızı, beyaz, sarı, mavi vb. renklerde çerçeveler ile de çalışmaya başlayan marka bir yeniliği de metal çerçevelerinde deniyor. Kamuflaj havası yaratmaya çalıştığı farklı boylarda yuvarlak metal çerçeveli gözlüklerinin ise sadece gençler arasında beğenilmekle sınırlı kalmaması bekleniyor.

Ray-Ban Unisex Güneş Gözlüğü Fiyatları

Hem resmi kıyafetler ile hem de günlük, spor giyim ile son derece rahat bir şekilde kullanılabilen Ray-Ban unisex güneş gözlüğü modelleri, modern ve abartıdan uzak sade tasarımları ile her dolapta kendine yer bulabiliyor. Sporda, yürüyüşte, plajda ve günlük hayatın her anında rahatlıkla kullanılabilen gözlükler üreten Ray-Ban, kaliteli gözlükleri ile tüketicileri yıllardır memnun ediyor.

Modern ve aktif bir hayat tarzını benimseyen kadın ve erkekler için unisex gözlükler tasarlayan Ray-Ban markası hafif ve kolay taşınabilir gözlükler üretiyor. Gözleri rahatsız etmeyen, taşırken yormayan Ray-Ban gözlüklerin camları gözleri doğrudan güneş ışınlarından korumak için özel olarak üretiliyor. Yüzü tam kavrayan ve esneme yapmayan gözlüklerin malzemeleri sağlam ve dayanıklı oluyor. Kolay kolay kırılmayan cam ve çerçeveleri ile uzun yıllar kullanım imkanı vadeden Ray-Ban unisex güneş gözlüğü fiyatları ve satış koşulları da tüketicileri memnun ediyor. Optik standartlara tam uyumu ve sağlamlığı ile tanınan Ray-Ban marka gözlüklerin özellikleri ile fiyatları kıyaslandığında ise tüketicilere ekonomik teklifler sunduğu görülüyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Ray-Ban Unisex Güneş Gözlüğü Modelleri

287 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Ray-Ban Unisex Güneş Gözlükleri
  2. Osse Unisex Güneş Gözlükleri
  3. Mustang Unisex Güneş Gözlükleri
  4. Tommy Hilfiger Unisex Güneş Gözlükleri
  5. Hawk Unisex Güneş Gözlükleri
  6. Ben.x Unisex Güneş Gözlükleri
  7. Lee Cooper Unisex Güneş Gözlükleri
  8. Xloop Unisex Güneş Gözlükleri
  9. Di Caprio Unisex Güneş Gözlükleri
  10. Belletti Unisex Güneş Gözlükleri
  11. Polo U.K. Unisex Güneş Gözlükleri
  12. Infiniti Design Unisex Güneş Gözlükleri
  13. Swing Unisex Güneş Gözlükleri
  14. Web Unisex Güneş Gözlükleri
  15. Rainwalker Unisex Güneş Gözlükleri
  16. De Valentini Unisex Güneş Gözlükleri
  17. Polaroid Unisex Güneş Gözlükleri
  18. Hummel Unisex Güneş Gözlükleri
  19. Enrico Rossini Unisex Güneş Gözlükleri
  20. Angel Eyes Unisex Güneş Gözlükleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Ekartman (Cam Ölçüsü) A-Z
 6. Filtre Tipi
 7. Cam Rengi A-Z
 8. Sap Ölçüsü
 9. Çerçeve Tipi
 10. Çerçeve Rengi A-Z
 11. Köprü Ölçüsü A-Z
 12. Fotoğraflı Değerlendirme
 13. Güncel Değerlendirme
 14. Satıcı
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Ray-Ban
DSACategoryId/2147483632/1120745/60000375/rayban
Başa dön