ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Sanicat
Sanicat Active Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu İnce Kedi Kumu 2 x 10 Lt

Sanicat Active Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu İnce Kedi Kumu 2 x 10 Lt

Sanicat
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483616/560074/561355/60003586

Adını, Sani isimli maskot kediden alan ve 60 yıldan fazla zamandır başta kedi kumu olmak üzere kedi ve köpek bakımına dair birçok ürüne imza atan Sanicat, kedi dostları için dünyanın dört bir yanını gezerek en kaliteli mineralleri bulmaya devam ediyor. Elde ettiği doğal kil ve minerallerle hayat verdiği kedi kumlarından biri olan Sanicat Active topaklaşan Marsilya sabunu kokulu ince kedi kumu 2 x 10 lt, kedileri için hijyenik, doğal ve yüksek kaliteli bir kum almak isteyenleri memnun ediyor.

Sanicat Active, Kullanım Öncesi ve Sonrasında Mis Gibi Kokuyor

Evinizde bir ya da daha fazla kedi bulunuyorsa, onların tuvalet ihtiyaçlarını gidermelerine uzun süre yardım edebilecek iki adet 10 litrelik ambalajdan oluşan ürün, Marsilya sabunu kokusu ile dikkat çekiyor. Kedilerinizin tuvaleti kullanmadan önce de kullandıktan sonra kedi kumu kabı veya tuvaletinin bulunduğu ortamın mis gibi kokmasını sağlayan Sanicat Active, kokulu kumlara özel bir hassasiyeti bulunmayan kedilere hitap ediyor. Markanın imzası hâline gelen üstün topaklaşma özelliğiyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Sıvıyı kısa sürede içerisine hapseden kokunun herhangi bir surette dışarı çıkmamasını mümkün kılan kedi kumu, yalnızca sıvı tarafında değil katıların kaplanıp kokusunun absorbe edilmesinde de başarılı iş çıkarıyor.

Kedi tuvaleti veya kum kabının büyüklüğünün yanı sıra ilgili kaplara eklenen kum miktarına göre belirli periyotlarda temizlenmesi önerilen Sanicat Active kedi kumu, diğer ürünlerden günlük bakım gerektirmemesiyle ayrılıyor. Gün içerisinde evde olmayan ve kedi kumunu 1-2 günde bir temizleyebilen kedi sahipleri, ürünü tercih edebiliyor.

Hem Yavru Hem de Yetişkin Kediler İçin İdeal

Bentonit kedi kumuyla henüz tanışan yavru kedilerin, kendilerini tuvalet ihtiyaçlarını giderme sürecinde rahat hissedebilmelerine yardım edecek şekilde ince tanelerle üretilen Sanicat Active, yavru kediler kadar yetişkin kediler için de ideal çözümlerden biri oluyor. Bazı yetişkin kediler, kalın taneli kumları kullanma konusunda inatçı olabiliyor ve bu nedenle tuvalette rahat olamıyor. Ürünün hoş kokusu ve ince taneli oluşu, tüm kedilerin gereksinimlerini kolayca gidermelerine zemin hazırlıyor.

Sanicat Active topaklaşan Marsilya sabunu kokulu ince kedi kumu 2 x 10 lt, yüksek kaliteli kil ve minerallerden üretildiği için bazı bentonit kumlarda gözlemleyebileceğiniz tozlaşma gibi sorunlarla karşılaşmamanızı sağlıyor. Özellikle kapalı tuvalet kullanan koyu renkli kedilerin, tuvalet sonrasında kedi kumu tozu nedeniyle sevimli birer hayalete dönüşmelerini engelleyen ürün, topaklaşma konusunda da kullanıcıları memnun ediyor. Temas ettiği sıvıyı saniyeler içerisinde katılaştırıp topak hâle getiren kedi kumu, tuvaletin kullanılmasının dakikalar sonrasında kapsamlı şekilde temizlenebilmesine olanak veriyor.

Patilere Yapışmayan Kum Arayanlara Sanicat Active Kedi Kumu

Kedilerin tuvalet alışkanlıkları ve orada bulunduklarında gerçekleştirdikleri faaliyetler değişiklik gösterebiliyor. Kimi kediler, gereksinimlerini kısa süre içerisinde giderip tuvalet bölgesinden hızla uzaklaşırken kimi kedilerse kedi kumunun temiz olduğunu gördüğünde kumla küçük çaplı oyunlar oynayabiliyor. Bunun neticesinde tuvalet çevresi kum olabilirken tüylü yaramazların patilerinin arasına da kumlar girebiliyor. Tuvaletten ayrılıp yürümeye başladıklarında ise pati arasında kalan kum taneleri, evin odalarına dağılabiliyor. Kedilerin değişken davranışlarını bilen ve ürünlerini bu doğrultuda geliştiren Sanicat, patilere yapışmayan kedi kumu ile evlerdeki kum tanesi sorunlarını da sonlandırıyor. Doğal ve yüksek kaliteli minerallerle geliştirilen Sanicat Active topaklaşan Marsilya sabunu kokulu ince kedi kumu, bu özelliğiyle de kedi dostları tarafından edinilebiliyor.

Kedilerinizin kolayca kullanabileceği, sizin de güvenle tercih edebileceğiniz bir kedi kumu arıyorsanız, Sanicat imzasını taşıyan ve avantajlı fiyatıyla da öne çıkan ikili kedi kumu paketini satın alabilirsiniz.


Sanicat Active Topaklaşan Marsilya Sabunu Kokulu İnce Kedi Kumu 2 x 10 Lt
SaniCat Aktif Oksijenli Dezanfektan Doğal Kedi Kumu 2 x 10 Lt
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 1 soru ve cevap var.
Soru
2 adet midir?
Cevap
2x10 litredir.
Kuzeypazarlama satıcısı cevapladı
15 Ekim
1 gün içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön