Adını tasarımcısı Sergio Tacchini'den alan marka, güçlü İtalyan çizgilerini taşıyan saat koleksiyonlarından oluşuyor. Spor modasına yönelik tasarımlarla adından söz ettiren Sergio Tacchini, spor stilin çekiciliğine tüm erkek saatlerinde yer veriyor. Kıyafet tasarımlarıyla iç içe hazırlanan saatler, kıyafet ve aksesuar birlikteliğinin en beğenilen örneklerini taşımanız için hazırlanıyor. Archivio, City ve Heritech koleksiyonlarından oluşan modern ve minimalist erkek saat modellerine, özel fiyat avantajlarıyla pratik şekilde sahip olabilirsiniz.

Sportif Tutkunun Yeni Parçası

Tarzıyla ön plana çıkan saat tasarımlarına yer veren Sergio Tacchini, dünya çapında ünlü birçok sporcu tarafından tercih ediliyor. Yüksek kaliteden ödün vermeden hazırlanan ürünler, günlük kullanımın yanı sıra, özel koleksiyonların yer aldığı modelleri de içeriyor. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik kasalar kullanılarak dizayn edilen ürünler arasında farklı stilleri bulabilirsiniz. Sadece analog mekanizma ve yuvarlak kasa olarak üretilen erkek kol saatleri, hazırladığı çerçeve tasarımlarıyla modellerini detaylandırıyor. Kullanılan cam çeşitleri ile su geçirmezlik konusunda garantili olan saatler, her tür sportif aktivitede güvenli bir kullanım imkânı yaratıyor. Hayatın farklı anlarında kolunuzda markanın ruhunu hissettiren ürünler, kolunuzda bir tasarımcıdan izler taşıdığınızı size her bakışınızda hatırlatıyor. Koleksiyonuna eklediği her parçada, kullanıcılarına tarz katmayı ilke edinen marka, kimliğinize en uygun ürünleri gözler önüne sermeye devam ediyor.

Zamana Ruh Katan Tasarımlar

Sergio Tacchini, erkekler için hazırladığı üç farklı koleksiyonda, kol saatlerini sportif birer aksesuara dönüştürüyor. Yaratıcısının profesyonel sporcu olmasını avantaja dönüştüren marka, modanın esintilerini, günlük modellere mükemmel şekilde uyarlıyor. Klasik, spor ve özgür çizgileri taşıyan üç koleksiyon, insan DNA'sı gibi her üründe farklı bir dizayna yer veriyor. Çelik, silikon, deri ve plastik malzemeleri bir araya getiren ürünler, sizi en iyi yansıtan saati seçmenize katkıda bulunuyor. Sergio Tacchini ürünleriyle spor salonlarından açık alanlara, günlük kullanımdan en şık kıyafetlerle kullandığınız alanlara kadar her türlü ortamda kullanışlı bir ürün taşımanın farkını yaşıyorsunuz. Farklı kasa çapları ve birbirinden özel renkleri içeren kordonlar aradığınız en sıra dışı saat modelline sahip olmanızı sağlar. Sportif dokuları taşıyan ürünleriyle her yaştan kullanıcıya ulaşabilen marka, bu özelliği ile bir saatten çok bir kimliğe sahip olmanıza yardımcı olur.

Kimliğinizi Kolunuzda Taşıyın

Kendisini sürekli yenileme başarısıyla, kurulduğu günden beri her zaman akıllara kazınan Sergio Tacchini erkek kol saatleri, kullanıcıları için bir saatten fazlası olmaya devam ediyor. Marka, ürettiği saatlerinin tümünde antirefle cam ile yüksek kalite paslanmaz çelik kullanıyor. Hazırlanan çerçeve tasarımlarıyla bütünleşen metal ve cam yüzeyler, ürünlerin modaya yön veren özelliklerle donatılmasına katkı sağlıyor. Keskin hatlardan yumuşak çizgilere kadar onlarca farklı dizayn, markanın özel bir yönünü açığa çıkarıyor. Profesyonel tasarımcılar tarafından gerçekleştirilen ürünler, her modelinde kendinizden izler bulacağınız özelliklerle hayat buluyor. Metal kordonların güçlü havası, silikon kordonların genç ve dinamik görüntüsü ile deri kordonların yarattığı klasik atmosfer; nerede ve ne amaçla kullanırsanız kullanın sizin bir parçanız olarak yanınızda yer alıyor. Tek rengin uyumlu dokusundan zıt renklerin canlılığına kadar farklı detayların kullanıldığı erkek kol saati modelleri, sadece zamanı görmenize değil, stilinizi yansıtmanız konusunda da etkisini açığa çıkarıyor. 

Fark Yaratan Sergio Tacchini Özellikleri

  • Kurucusunun profesyonel sporla uğraşması, özellikle sportif tarz saatlerin tasarımlarında başka saatlerden olmayan tasarımların oluşturulmasını sağlıyor.
  • Dünya genelinde tanınmış onlarca sporcu tarafından onaylanmış ve kullanılıyor olması, kendisini sporla bütünleştiren kullanıcılara ilham kaynağı oluşturuyor.
  • Cam, çerçeve ve mekanizma tasarımlarında özel malzemeler kullanan marka, kullanıcılarının daima en kaliteli ürüne sahip olduğundan emin oluyor.
  • Kişisel beğenileri farklı olan erkekler için hazırlanan üç farklı koleksiyon, kendinize en uygun ürünü bulmanız ve satın almanıza katkı sağlıyor. 
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sergio Tacchini Erkek Kol Saati Modelleri

Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 1019 ürün
DSACategoryId/2147483632/318242/25008402/25008404/sergiotacchini