ARA
Loading interface...
Loading interface...
Sihirli Titreşimler
Sihirli Titreşimler Yaşam Çiçeği Kolye - Paslanmaz Çelik Kolye Ucu ve Zincir

Sihirli Titreşimler Yaşam Çiçeği Kolye - Paslanmaz Çelik Kolye Ucu ve Zincir

Sihirli Titreşimler
%0 indirim 89,50 TL 89,50 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483617/16032929/80586080/60004509
Sihirli Titreşimler Yaşam Çiçeği Kolye - Paslanmaz Çelik Kolye Ucu ve Zincir

Yaşam Çiçeği'nin desenleri evrendeki her şeyi oluşturan kutsal oranların çıkış noktasıdır. Aslında çember değil küredir. Kutsal geometriyle bağdaştırılır. Semavi dinlerin hepsinde kullanılmıştır. Kutsal geometri, kendimizin ve evrenin gerçeğine ulaşmakta bize yardımcı olabilir.

Yaşam Çiçeğinin çizimi dünyanın her tarafında bulunur. Dünyanın her yerinde genelde adı aynıdır: Yaşam Çiçeği. Sadece birkaç yerde adı değişiktir. İki temel isim Sessizliğin Dili ve Işığın Dili olarak tercüme edilebilir. Bütün dillerin kaynağıdır. Evrenin öncelikli dilidir: Saf şekil ve orantı. 

Kutsal Geometri / Yaşam Çiçeği  

Maddi ve manevi alemlerin merkezini ve yaratıcı gücü sembolize eden bu kadim imge, güçlü bir sonsuzluk simgesidir ve bize yaşamın mucizelerini fısıldar. Yaşam çiçeği evrendeki her şeyi oluşturan kutsal oranların ifadesidir. Üç boyutlu, hatta çok boyutlu olarak düşünülmesi gereken yaşam çiçeği, içinde tüm varoluşu meydana getiren Platon'un 5 özel cismini, Metatron'un kübünü, yaşam ağacı ve Vesica Pisces sembollerini içinde barındırır. Semavi dinlerin hepsinde yaygınlıkla kullanılan yaşam çiçeği yaradılışın mükemmelliğini anlatır ve bizi bu enerjiye bağlayabilir. 

Galile evrenin yazım dilini matematik olarak belirtmiş. Bu dilin alfabesi ise geometrik şekiller; evrenin yaratılış sırrını taşıyan bilgisayar kodlarıdır. Bu formlar, farklı enerjilerin akışını sağlayarak, enerjisel değişimler yaratacak kadar güçlü anahtarlar. Her sembol, bir enerji akımının kapısını açar. Bu kapıyı açma işlemi esasında "evrensel ortak enerjiyi" yönlendirerek ve değiştirerek gerçekleştirir. Yani evrensel enerjiyi kullanmanın en pratik yoludur... Nasıl bilgisayarda bir tuşa bastığımızda, istediğimiz eylem gerçekleşiyorsa, evrensel sembollere de güçlü bir zihinsel konsantrasyonla odaklanmak, üzerine meditasyon yapmak, düzenli olarak kullanmak, ya da bir yere çizip üzerine enerji yükleyerek o sembolün evrendeki kodlamasına göre enerji akışını sağlayabilir.

Sonsuz bolluğun sembolü olan Mucizeler Çiçeği evrenin yaratım ve bolluk enerjisini aktaran en güçlü sembol. Farklılığa rağmen bütünlük ilkesini de içinde barındıran bu sembol, yaşam ağında kendi yerimizi bulmamızı ve yeniliklere kolaylıkla başlamamızı sağlayabilir. Yaşamda her şeyin tek bir yaratıcı kaynağı olduğunu ve var olan her şeyin birbiriyle ilişkisini ifade eden bu sembol yolumuzda yeni kapılar açarak her yeni adımda bizi daha da özgürleştirebilir. Yeniliklerin sembolü yaşam çiçeği, bizi harmoni içerisinde yeni bağlantılarla buluşturabilir.

Bu sembolü taşıdığımızda veya onunla meditasyon yaptığımızda karşımıza çıkan her 'yeni' insan, kültür, inanç yeni bir fırsata dönüşebilir; bizi maddi ve manevi olarak daha da zenginleştirip ve güçlendirebilir. Kendimizi her an bir bütünün parçası olarak güvende hissedebiliriz. Attığımız her adımın ve önümüzdeki tüm fırsatların da bütün içerisindeki yerini kolaylıkla görebiliriz. Ruhumuzdaki şükran ve minnet hisleri artar ve yaşamda yeni kararları kolaylıkla almaya başlayabiliriz. Tohum olan tüm arzularımız, ruhumuzun ışığı ile beslenerek tüm evreni, ruhu ve bedeni besleyen çiçeklere dönüşerek, sihirli meyveler verebiliriz.

Yaşam çiçeği bizi ışık bilincine bağlayan anahtar. Nokta her şeyin başlangıcı olan tohum, daire noktanın genişlemesi, iki dairenin üst üste gelmesi ile ortaya çıkan vesica piscis ruhun madde ile birleşmesi, cennet ve yeryüzünün birleşmesi, dualite ile gerçekleşen yeni bir başlangıç; Yaşam çiçeği enerjinin genişlemesi, bolluk, harmoni, yaşam webinin oluşmasını anlatır. Hayat içinde harmoni ve uyum içinde ilerlememizi sağlayabilir. Sultanların da kaftanlarında işli olan bu sembolün yaşam enerjimizi ve başarılarımızı kolaylıkla büyüttüğüne inanılır.

Yaşam Çiçeği 3.7cm x 3.7cm çapındadır. Zinciri (uzatma dahil) 51cm uzunluğundadır. 

Her ikisi de paslanmaz çeliktir.

Cinsiyet Kadın
Türü Kolye
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000VSK2F
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön