Ürettiği sportif saat modelleriyle kullanıcılarını memnun eden Skmei ile antrenmanlarda, yüzerken ya da koşarken kullanabileceğiniz şık bir aksesuardan yardım alabilirsiniz. Günlük yaşamda da erkeklere birçok avantaj yaratarak zaman yönetimi konusunda kolaylık sağlayan bu saatlerle daha dakik ve planlarınıza uygun şekilde programlar oluşturabilirsiniz. Skmei saat çeşitleri korunaklı ve dayanıklı gövdeleriyle günlük yaşamınızda su geçirmez bir aksesuara sahip olmanın yarattığı kolaylıkları değerlendirmenizi sağlar. Ellerinizi yıkarken ya da yağışlı havalarda spor yaparken saatinizi çıkarmanıza gerek kalmaz. Bileği acıtmayan ve tahriş etmeyen plastik ya da silikon kordonlu ürünler konforunuzu korumayı başarır. Dijital göstergelere sahip oldukları için hem 12 saat formatında hem de 24 saat formatında kullanabileceğiniz Skmei marka saatler zamanı yakından takip edebilmenizi sağlayıp telefona başvurmanızı önler. Geniş ve yuvarlak ekranlarıyla sempati toplayıp pratiklik oluşturan spor saatler eşofmanlarınızla oldukça uyumlu bir görünüm elde etmenizi mümkün kılar.

Fonksiyonlarıyla Beğeni Alan Erkek Kol Saatleri

  • Alarm özelliği bulunan sportif kol saatleri hem uyku düzeninizi başarıyla sürdürüp işe yetişebilmenize hem de çeşitli planlamalarınızı daha kolay hatırlayabilmenize yardım eder.
  • Skmei saatler darbelere karşı koruma yaratan ve iç kısımdaki parçaları koruyan kasalarıyla beğeni toplar.
  • Hassas ölçümler için ideal bir seçenek olan kronometre desteği derecelerinizi not alabilmenizi kolaylaştırır.
  • Saatlerin yanlarında yer alan düğmelerle zaman ayarının yanı sıra kronometre sayacını da başarıyla kullanabilirsiniz.
  • Skmei erkek saatlerinin mineral camdan üretilen ön yüzleri akrep, yelkovan ve saniye çubuğunun problemsiz bir şekilde çalışmasını sağlar.

Dijital Kadranın Getirdiği Kullanışlı Özellikler

Sportif Skmei kol saatleri dijital kadran desteğine sahiptir. Bu özellik yardımıyla saat, dakika ve saniyeyi ince ayrıntılarla sayısal olarak görebilirsiniz. Gün, ay ve yıl gibi bilgilere de yer veren ekranlar aracılığıyla içerisinde bulunduğunuz tarihi karıştırmadan belgelere not düşebilirsiniz. Sesli uyarı yapan alarm desteğini kullanarak uyanma zorluğunu aşabilir, unutmamanız gereken toplantı ve etkinlikleri daha kolay hatırlayabilirsiniz. Alarm kurulu olduğunda ekranda beliren zil işaretiyle bu konuda hatırlatmada bulunan kullanışlı Skmei saat modelleri hafiflikleriyle de beğeni almayı başarır. Kolu yormayan ve hareket kabiliyetinizi kısıtlamayan bu saatler aracılığıyla ergonomik gövdenin getirdiği avantajları da deneyimlersiniz. 24 saat boyunca aralıksız ölçüm yapabileceğiniz kronometre desteğiyle uzun mesafe yarışlarından çeşitli eylemler için tutacağınız sürelere kadar birçok konuda pratik bir desteğe erişirsiniz. Pilleriyle ekran aydınlatmasını uzun süreler boyunca sürdürebilen erkek kol saatleri dış etkilere karşı renklerini başarıyla korur.

Işık Desteğiyle Ekranı Rahatça Görün

Gövdelerine şıklık katan ışık desteğine sahip Skmei saat modelleri özellikle hava karardıktan sonra ya da sinema salonu gibi alanlarda zamanı takip edebilmeniz için size kolaylık sağlar. Işıklı aydınlatmayı kullanarak saatin kaç olduğunu görüp ardından ürünün ışığını yeniden kapatabilirsiniz. Kordon çapları geniş bir aralık yaratan modern sportif saatler sayesinde farklı bilek kalınlıklarına sahip kullanıcılar kendilerine en uygun sıkılık düzeyinde bu kullanışlı aksesuarlardan yararlanabilir. Skmei saatlerin kordon kayışlarını sabitleyen aparat sayesinde uç kısmın elbiselerinize takılmasını da önlersiniz. Çok sayıdaki deliğe sahip kordon kayışları farklı sıkılık seviyelerini saniyeler içerisinde ayarlayabilmenizi mümkün kılar. Kolayca basılabilen ergonomik tuşlar ve düğmeler zaman ayarından süre tutma işlemlerine kadar farklı konulardaki fonksiyonları etkili bir şekilde kullanabilmenizi kolaylaştırır. Skmei saat modelleri arasındaki tırtıklı yüzeye sahip kordonlar ürünün kaymasını önlemeyi de kolaylaştırır. Kolay anlaşılır ekran tasarımına sahip analog saatler de imal eden marka zamanı pratik bir şekilde takip etmek için cep telefonu kullanmak zorunda kalmanızı engeller.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Skmei Erkek Kol Saati Modelleri

453 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Kordon
Toplam 48 / 453 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?