Slazenger Erkek Kol Saati Modelleri

Uzun yıllardır kullanıcılarının kolunu süslemeye devam eden kol saati modelleri, estetik bir görünümün yanı sıra günlük hayatta kullanım kolaylığı da sunmaktadır. Hem erkek hem kadınlar için ayrı ayrı tasarlanan ürünler bulunabileceği gibi unisex modellerin tercih edilmesi de mümkün. Şık bir görünüm için giyim parçalarının ne kadar önemli olduğuna hiç kuşku yok. Ancak yapılan kombinin tamamlanabilmesi için aksesuarların yeri yadsınamıyor. Erkek, kadın ve çocuk giyimde özel bir yere sahip olan saat modelleri, uzun yıllar boyu kullanıcıların yaptığı kombini şık bir dokunuş ile tamamlıyor. 

Aksesuar dendiği zaman, popülerliğini hiçbir sezon yitirmeyen Slazenger erkek kol saati modelleri, adından başarı ile söz ettirilmesini sağlıyor. Ancak yılların uzmanlığı ve dayanıklılığına sahip Slazenger erkek kol saati seçenekleri estetik bir görünüm sunmaktadır veya saati göstermektedir. Teknoloji her geçen gün değişiyor, insan hayatını daha kolay kılabilecek yenilikler pek çok alanda yaşanıyor. Slazenger ise, siz kullanıcılarına her dönem geliştirdiği ve teknolojiye ayak uyduran bu koleksiyonu sunuyor. Farklı kordon materyali, kasa çapı veya kadran rengi seçenekleri ürünün görünümü için olmazsa olmaz alternatifler. Ancak son teknolojik gelişmeler ile buluşan Slazenger erkek kol saati modelleri, farklı çalışma tipi yanı sıra takvim, kronometre, su geçirmezlik gibi pek çok farklı özelliklere de sahip olabilmektedir. Eğer siz de “Slazenger erkek kol saati seçenekleri nelerdir, ürün özellikleri nasıl değişir veya her bütçe için uygun bir seçenek bulmak mümkün müdür?” soruları ile ilgileniyorsanız, bu yazı sizler için çok faydalı olabilir.

Slazenger Erkek Kol Saati Modelleri Nelerdir

Slazenger erkek kol saati modelleri farklı çalışma tipi, kordon materyali, kasa çapı, kadran rengi gibi hususlar etrafında farklılaşmaktadır. Slazenger erkek kol saati çalışma tipleri analog, dijital, dijital/analog, pilli (quartz) ve multifonksiyon olmak üzere farklı çeşitlere sahip. Klasik saat modellerinden vazgeçemeyen kullanıcıların tercihi, analog saatlerden yana olmaktadır. Daha fazla işçilik gerektiren analog saat modelleri, Slazenger markasının yılların vermiş olduğu tecrübe ve klas tasarımları ile siz kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Quart özelliğine sahip özel bir mekanizma ile sunulan Slazenger kol saati dijital modeller, analog ürünlerden farklı bir çalışma tipi ile işlemektedir. Bu modellerin yanı sıra hem dijital, hem analog saat modelinden vazgeçemeyen kullanıcılar için ise ortak bir alternatif yer alıyor. Dijital ve analog saatlerin özelliklerine sahip olabilen bu ortak saat ürünü, siz kullanıcılara özgün bir deneyim sunuyor. Ancak bazı kullanıcıların tercihi, pil ile çalışan saatlerden yana olabilmektedir. Aynı zamanda quartz saat ile anılan bu model pil, güneş enerjisi veya kinetik kuvars ile çalışabiliyor. 

Multifonksiyonel Slazenger erkek kol saati modeli, adından ipucu verdiği üzere multifonksiyon makine tipi ve özelliğine sahip. Bahsi geçen bu farklı çalışma tipleri, enerjilerini farklı kaynaklardan almaktadır. Örneğin; pil ile çalışan Slazenger erkek kol saati modelleri, pil ömrü bittiği zaman pilinin yenilenmesine ihtiyaç duymaktadır. Benzer bir şekilde, farklı çalışma tiplerine sahip olan analog, dijital gibi diğer Slazenger erkek kol saati ürünleri dönem dönem farklı bakım yöntemleri gerektirebilmektedir. Slazenger kol saati erkek modelleri farklı kordon seçenekleri sunarak da kendi içerisinde farklılaşıyor. Kordon materyalleri çelik, deri, metal, silikon, hasır, iyon, kumaş, ahşap veya deri olabilmektedir. Eğer farklı materyaller türlerinin bir arada olmasını seven kullanıcılar arasında yer alıyorsanız çelik-süet, deli-silikon, plastik-silikon veya çelik-hasır kombinasyonları sizler için uygun olacaktır. Bunların yanı sıra Slazenger erkek kol saati modelleri sahip olduğu kasa tipi ile farklılaşmaktadır. Yuvarlak olabilen kasa tipi, arzu eden kullanıcılar için oval (elips) şeklinde tercih edilebilmektedir. 

Slazenger Erkek Kol Saati Modelleri Ürün Özellikleri Nelerdir?

Slazenger erkek kol saati modelleri, sadece estetik bir görünüm sunarak yaptığınız kombini tamamlayan şık bir dokunuştan çok daha fazlasıdır. Birbirinden farklı enerji kaynağı veya mekanizma ile çalışan bu ürünler beş farklı çalışma tipi ile sizlere sunulmaktadır. Bunun yanı sıra saat kordonlarının üretimi sırasında kullanılan modeller geniş bir yelpazeye sahip. Daha önce belirtilen bu ürün materyalleri, ilgili materyali kullanamayan veya o hammaddeye alerjisi olabilen kullanıcılar için farklı seçenekler bulunduruyor. Bu hammaddeler paslanmaz, küflenmez gibi özelliklere sahip olabildiği gibi, su geçirmez özelliği de kapsayabiliyor. Su geçirmeme özelliği pek çok kullanıcı için en önemli hususlar arasında yer almaktadır. Bazen denizde veya havuzda yüzerken kullanıcılar saatlerini takmak isteyebiliyorlar. Ancak, suya dayanıklı olmayan bir kol saati ile yüzmek, pek de güzel bir sonuç vermeyecektir. Bunun yanı sıra, yağmurlu veya karlı günlerde kol saatleri de ıslanabiliyor. Bu gibi durumlar için siz kullanıcılarını düşünen Slazenger, pek çok farklı kol saati modelinde su geçirmezlik özelliğini sunuyor. 

Su geçirmez özelliğe sahip olan Slazenger erkek kol saati modelleri, 3 veya 5 ATM olabileceği gibi 0 mt-10 m aralığından başlamak üzere 100 m’ye kadar çıkabilmektedir. Kullanıcılarının hayatını daha pratik bir hale getirmek amacı ile tasarlanan bu modeller takvim seçeneği de bulundurmaktadır. Takvim özelliği bulunabilen bu ürünler, dileyen kullanıcılar için Daydate ek hizmetine de sahip olabilmektedir. Bazen fiziksel egzersiz veya nefes egzersizleri sırasında kronometreye ihtiyaç olabiliyor. Bu gibi durumlarda siz kullanıcılarını düşünen Slazenger, kronometre özelliğini de ihmal etmemiş. 

Slazenger Erkek Kol Saati Modelleri ve Fiyatları Nasıl Neye Göre Değişir?

Slazenger erkek kol saati modelleri ve fiyatları ürünlerin sahip oldukları özelliklere göre değişmektedir. Bahsedildiği üzere analog, dijital, pilli (quartz) veya multifonksiyon çalışma tipine sahip. Bunun yanı sıra kullanıcılar, kullanmış oldukları kol saatlerini daha kişisel bir görünüme kavuşturmak isteyebiliyor. Çelik, deri, metal, silikon, süet ve üstelik ahşap başta olmak üzere sayısız materyal ile tasarlanan erkek kol saati Slazenger ürünleri sayesinde saatinizi kişiselleştirmeniz mümkün. Bu farklılıkların yanı sıra, farklı kadran rengi seçenekleri mevcut. Kullanıcıların vazgeçemediği siyah, lacivert veya kahverengi gibi klasik bir hale gelmiş renklerin yanı sıra daha farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Giyim ve aksesuar parçalarında daha farklı renk alternatiflerini tercih eden kullanıcılar için beyaz, yeşil, mavi, füme, rose, sarı, kırmızı veya pembe gibi sayısız ürün rengi bulunmaktadır.

Slazenger Erkek Kol Saati Fiyatları Her Bütçe İçin Uygun Bir Seçeneğe Sahip Midir?

Slazenger erkek kol saati fiyatları pek çok farklı model ve ürün özelliğine sahip. Sunduğu bu geniş koleksiyon sayesinde Slazenger erkek kol saati modelleri geniş bir fiyat yelpazesi bulundurmaktadır. Bu sayede pek çok farklı bütçeye sahip olan kullanıcılar, kendilerine uygun bir ürünü tercih edebiliyor.

Slazenger Erkek Kol Saati Modelleri Denizde Veya Havuzda Yüzüldüğü Sırada Kullanılmak İçin Uygun Mudur?

Yılların getirmiş olduğu deneyim ile sahip olduğu kaliteden ödün vermeyen Slazenger, siz kullanıcılarına sunmuş olduğu bu koleksiyonda su geçirmez saat modelleri sunmaktadır. Su geçirmezlik seçeneğine sahip olan modeller, güven içerisinde deniz veya havuzda yüzerken kullanılmaya uygundur.

Erkek Kol Saati Slazenger Modelleri Hangi Ek Özellikler İle Sunulmaktadır?

Erkek kol saati Slazenger ürünleri takvim, kronometre veya alarm olmak üzere çeşitli ek özellikler ile siz kullanıcılarına sunulmaktadır.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Slazenger Erkek Kol Saati Modelleri

1843 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Çalışma Tipi
Toplam 36 / 1843 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?