Aksiyon kameraları özellikle hareket hâlindeyken iyi çekim yapabilmek için tasarlanmış kameralardır. Küçük ve kompakt tasarımları sayesinde rahatlıkla çekim yapılabilir. Baş üstünde, suyun içinde, elde, omuzda veya göğüste taşınabilen aksiyon kameraları hafif yapıları ile oldukça kullanışlıdır. Özellikle ekstrem sporlarla ile ilgilenenlerin yaşadıkları deneyimleri kayıt altına almalarında harika araçlardır. Sony aksiyon kameraları çok yönlü kullanımları ile günümüzde özellikle macera ve spor tutkunlarının bir numaralı tercihleri arasında yerini alır Hayatınızda önemli ve heyecan dolu her anınıza eşlik eden aksiyon kameraları, gelişen teknolojik özellikleri ve görüntü kaliteleri ile de oldukça dikkat çeker. Doğa sporlarından, su altına ve dalışa, taşıt kullanımından vlog çekimine kadar günümüzde her alanda kullanılabilen aksiyon kameraları anı yakalayan çekimleri ile sevilen kamera modelleri arasında bulunur. 

Mükemmel Çekim Kalitesi

 Sony, kamera, ses ve görüntü sistemlerinde yılların deneyimi ile sürekli kendini geliştiren lider markalar arasında yer alır. Dolayısıyla Sony, aksiyon kamera modellerinde de oldukça iyi bir görüntü kalitesi sunar. Steady Shot teknolojisi ile çekimlerde titreme ve kaymaların önüne geçer. Kameralarda kullanılan ZEISS lensler görüntünün kalitesini etkileyerek mükemmel canlılıkta çekimler yapmanıza ve hareket hâlindeyken en net görüntüleri almanıza yardımcı olur. Ayrıca Sony aksiyon kameraları, küçük boyutları ile ergonomik ve kolay taşınabilen cihazlardır. Ekstrem sporlarda kullanılmak üzere geliştirildiği için darbelere dayanıklı sağlam bir yapısı vardır.

Sony aksiyon kamera 4K özelliği ile de dikkat çeker. Son teknoloji kullanılarak üretilen kamera, yüksek çekim kalitesiyle 4K çekim yaparak net ve canlı görüntülere ulaşmanıza imkân sağlar. 4K haricinde farklı görüntü kalitesinde videolar da çekebilirsiniz böylece video çözünürlüğünü siz belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda suya dayanıklı olan aksiyon kameraları su sıçramasına karşı dayanıklıdır su altı çekimlerinde ise şeffaf kılıf içerisinde kullanılabilir. 

Time Lapse, fotoğraf çekimi gibi özelliklere de sahip olan aksiyon kameraları aynı zamanda geniş bir lens ölçeğine sahiptir. Geniş lens ölçeği sayesinde geniş açılı çekimler yapabilir. Bu sayede Sony aksiyon kamerası dilerseniz havada paraşütle atlarken, denizde suyun altında keşif yaparken, karada motosiklet üzerinde veya araba içerisinde araç kamerası olarak kullanılabilir. Arkadan aydınlatmalı olan Sony aksiyon kameraları gece çekimi için de oldukça idealdir.

Sony Aksiyon Kamerası Aksesuarları ile Konforlu Kullanım

Sony aksiyon kamerası, aksesuar seçenekleri ile de her ihtiyacınıza cevap verecek nitelikte ürün çeşitliliğine sahip. Eğer aksiyon kameranız için hangi aksesuarları tercih edeceğiniz konusunda emin değilseniz öncelikle aksiyon kamerasını hangi aktivite sırasında kullanacağınızı belirleyebilirsiniz. Eğer bisiklet sürüyorsanız ve uzun parkurları çekmek istiyorsanız veya motosikletinizle daha güvenli bir yolculuk geçirmek istiyorsanız sağlam kask aparatları ile kameranızı sabitleyebilir, ellerinizi kullanmadan kameranın görüntü almasını sağlayabilirsiniz. Gidon aparatları ile kameranızı bisiklet gidonuna sabitleyerek bisiklet yolunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Elinizde kameranızla kendinizi, ailenizi çekmek istiyorsanız veya vlog çekiyorsanız uzatılabilir sabitleyici ile doğa yürüyüşlerinde elinizde kameranızla rahatlıkla dolaşabilirsiniz.

Araç önü kamerası olarak kullanmak ya da araç içini çekmek istiyorsanız zemin yapıştırma aparatları, aksiyon kamerasını sabit bir zemine yapıştırmak için ideal aparatlar arasındadır. Seyahate çıkarken travel kiti ile yolculuk sırasında kameranızın ihtiyacı olan aparatları yanınızda taşıyabilirsiniz. Tripod adaptörleri ile kameranızı rahatlıkla tripodlarla uyumlu hâle getirip sabitleyerek net ve canlı görüntüler yakalayabilirsiniz. Dilerseniz göğüs ve omuz aparatı ile kamerayı sabitleyerek ellerinizi rahatça kullanabildiğiniz bir hâle getirebilirsiniz. Eğer dünyayı evcil hayvanınızın gözünden deneyimlemek isterseniz köpek ya da kedinize giydirilebilen güvenli aparatlar ile kamerayı onlarla da kullanabilirsiniz. 

Ürün Hakkında Faydalı Bilgiler

  • Objektif tipi ZEISS Tesar'dır.
  • Memory Stick Micro™ ve MicroSD/SDHC/SDXC uyumludur.
  • Mikrofon ve ses sistemi özelliği mevcuttur.
  • LCD ekrana sahiptir.
  • Suya dayanıklıdır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sony Aksiyon Kameraları

54 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Nitelik
Toplam 36 / 54 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?