Akvaryumunuzdaki suyun temizliği balıklarınız için hayati önem taşır. Akvaryumunuzun toksin maddelerden temizlenmesini ve balıklarınızın daha sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlayan sünger filtreler, hepsiburada.com’un sünger filtreler kategorisinde sizlere sunuluyor.

Bu kategoride yer alan, 60 ila 120 litre arası akvaryumlar için kullanıma uygun, yavru balık akvaryumları ve küçük akvaryumlar için ideal çiftli pipo sünger filtreler, 60 ila 80 litre arası akvaryumlarda kullanılabilecek tekli pipo sünger filtreler, yavru balık akvaryumları ve üretim akvaryumları için kullanılabilecek orta boy sünger üretim filtreleri, harici hava motoru ile çalışan ve yavru balık akvaryumları için kullanılabilecek küçük boy sünger üretim filtreleri dikkat çeken ürünlerden bazıları.

Genellikle küçük akvaryumlar için kullanılan sünger filtrelerin yanı sıra; iç filtreler, dış filreler, UV filtreler ve askı filtreler de filtreler kategorisinde yer alan ürün başlıkları arasında yer alıyor.

Hepsiburada.com’un balık ürünleri kategorisi sadece filtrelerle sınırlı değil. Balık yemlerinden akvaryumlara, dekoratif malzemelerden, filtre malzemelerine, hava motorları ve ekipmanlarından sirkülasyon sump motorlarına, bitki bakımından tuzlu suya, ısıtıcılardan balık yemleme makinelerine kadar akvaryumculukla ilgili ihtiyacınız olan yüzlerce ürün balık kategorisinde sizleri bekliyor.

Siz de Türkiye’nin en büyük ve en çok tercih edilen e -ticaret sitesi hepsiburada.com garantisi ile bu ürünlere sahip olmak istiyorsanız hemen sayfalarımızı ziyaret edin.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Sünger Filtreler

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 174 ürün
DSACategoryId/2147483616/24001725/60000440/60000445