Zirkon Kolye

Swarovski Kolye

Swarovski kolye, her kadının dikkatini çeken ve kendini özel hissettiği aksesuarlardan bir tanesidir. Aynı zamanda, kadınların şıklığına şıklık katan Swarovski markalı kolyeler, farklı işçilikler kullanılarak imal edilmektedir. Kadınların vazgeçemeyerek kullandığı mücevherlerden en ışıltılıları arasında Swarovski kolyeler yer alır. Bu kolyeler, tekli ya da set şeklinde satışa sunulabilmektedir. Swarovski taşlı kolyeler, zarif ve klasik görünümleriyle de dikkat çekmektedir. Kolye denildiğinde ise ilk olarak akıllara gelen markalar arasında Swarovski gelir. Özel kesim yapıları ve kristallerle süslenen albenisi yüksek modelleri, seçenekler arasında görüntüleyebilirsiniz. Göz kamaştıran ve modaya yön veren kolye seçenekleri, en özel işçilikler kullanılarak tasarlanmaktadır. 

Eşsiz kristaller, hemen hemen her giyim parçasıyla muhteşem bir uyum sağlar. Tercih edeceğiniz her parçayla kombin yapabileceğiniz Swarovski kolyeler, sadelik ve şıklığın temsilcisidir. Çeşitli tasarımlar üzerinden dilediğiniz modeli tarzınıza uygun olarak tercih edebilirsiniz. Çünkü bu mücevherleri, hemen hemen her kıyafet ve etkinlik için kullanabilirsiniz. Sade, gösterişli, zarif ve benzeri görselliklerde üretilen kolyeler, her tarza hitap etmektedir. Giysilerinizle her daim doğru bir şekilde uyum yakalamak adına, bir takım püf noktalara dikkat etmeniz gerekir. Farklı giysileri, marjinal üretimli kolyeler ile kombin yapabilirsiniz. Swarovski kolyeler, her boyun tipiyle uyumlu olan mücevherlerdir. Göz alıcı ışıltılarıyla modayı takip eden kadınların ilk tercihleri arasında yerini alır. Bu kolyeler, doğru kıyafetler ile eşleştiğinde ise kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz. 

Swarovski Kolye Modelleri

Swarovski kolye modelleri, farklı işçilikler kullanılarak özel tasarımlar şeklinde imal edilmektedir. Genel olarak, kolyelerin dış tasarım özellikleri ve işçiliğinde kullanılan malzemelere bağlı olarak kolyeler birbiri içinde değişkenlik gösterir. Farklı modeller sayesinde, ışıltınıza ışıltı katabilirsiniz. Genellikle, göğüs bölgesinin dekolteli olarak kullanıldığı kombinlerde Swarovski detaylı kolyeler uyumlu olmaktadır. Seçeceğiniz kolyelerin aynı etkiyi farklı giysiler ile vereceğini söyleyebiliriz. Doğru bir uyumun yakalanabilmesi adına üst giyim ürününüzün yakasıyla kolyenin ucunun uyum sağlaması gerekir. Yakanın genişliği ne kadar fazla olursa, tercih edilecek kolyenin büyüklüğü de buna göre belirlenebilir. Seçenekler arasında, büyük, orta boyutlu ve küçük uçlu kolye seçenekleri yer alır. Ayrıca farklı figürlerin kolye uçlarına yerleştirilmesi, farklı tarzların ön palana çıkarılmasına olanak sağlar. 

Kolye modelleri arasında; Swarovski kolye kuğu ürünü de yer alır. Kuğu detayı, son derece zarif bir görünüm yakalamanıza yardımcı olur. Kuğunun zarafeti parlak taşlar ile süslenerek kolyelerdeki şıklık ön palana çıkmaktadır. Kuğu detaylı kolyeler, kadınlar tarafından en fazla tercih edilen modellerden bir tanesidir. Ayrıca spor, klasik ve benzeri tarzlarla da bu ürünü rahatlıkla kombin yapabilirsiniz. Eğer dikkatinizi boyun bölgesine çekmek istiyorsanız, kısa zincirli kolyeleri veya iğnemsi şekilli olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Askısız olarak tercih edeceğiniz üst giyim ürünleri için de kısa zincirli Swarovski kolyeler dikkat çekmektedir. Bu ürünler, dikkatin boyun bölgesine yoğunlaşmasına yardımcı olur. Kısa zincirli kolyelerin yanı sıra, uzun zincirli ve benzeri modeller de seçenekler arasındadır. Taşlı olarak tasarlanan Swarovski kolyelerin uzunluğunun yaka çizgisinin ötesine geçmesine izin vermeyecektir. 

Üretilen Swarovski kolyeler arasında; prenses kolye modelleri de yer alır. Prenses kolyeler, son derece estetik bir görünüm yakalayabileceğiniz ürünlerdir. Balıkçı yaka giysiler ile prenses kolyeleri tamamlayabilirsiniz. Kolye tercihinde kıyafetlerinizle uyum yakalamak istiyorsanız, renk ve günün hangi saatinde kolyeyi kullanacağınıza dikkat etmelisiniz. Natürel ve basit tarzlar, toprak tonlarında olduğu için gündüz saatlerinde rahatlıkla tercih edilebilir. Yoğun ilgiyi üzerine toplayan bu ürünler, parlak ve ayrıntılı tarzların tamamlayıcısı olacaktır. 

Swarovski Kolye Bakımı Nasıl Yapılır?

Swarovski kolye ucu zaman zaman bakımının yapılması gereken ürünlerdir. Bütün Swarovski kolyeler, özel kesim kristal taşlardan imal edilmiştir. Bu taşlar ile metallerin de birleştirildiğini söyleyebiliriz. Bu nedenle, ürünlerin bakımı yapılırken, oldukça hassas davranılması gerekir. Kolyelerin bakımı yapılırken, büyük bir titizlikle yaklaşılması gerekir. Bununla birlikte özel bir dikkatle kolyelere yaklaşılması son derece önemlidir. Mücevherlerinizin çizilmemesi adına, orijinal ambalajlarında ya da yumuşak bir kumaşta saklanmalıdır. Parlak ve orijinal kaplamaların uzun süre saklanması adına kolyelerinizi sık sık yumuşak bir bez ile silmeniz gerekir. Silme işlemi esnasında, parlatma yapmayı amaç edinmelisiniz. 

Swarovski kolyelerin uzun ömürlü olması için havuz ya da denize girmeden önce kolyelerinizi çıkarmanız gerekir. Aynı zamanda, parfüm, sabun, losyon, saç spreyi ya da cilt bakım ürünlerini de cildinize uygulamadan önce, Swarovski kolyeleri boynunuzdan çıkarmalısınız. Metallerin ve taşların zarar görmemesi için bu unsurlara dikkat etmeniz gerekir. Kaplamanın ömrünün uzun olması adına, sık sık silme ve parlatma işlemini de yapmalısınız. Böylece renk bozulmaları önlenirken, kristal parlaklıkları da korunur. 

Swarovski Kolye Çeşitleri 

Swarovski ay kolye, set, tekli ve benzeri olarak üretilebilen mücevherlerdir. Kadınlar için eşsiz bir şekilde tasarlanan modellerde geniş bir ürün yelpazesine yer verilmiştir. Kalitesinin yüksek olduğu ve bütün ürünlerde özel işçiliklerin kullanıldığı modeller dikkat çekmektedir. Tarzınıza hitap eden kolye modelini tercih edebilmeniz adına sade ya da gösterişli modellere yönelebilirsiniz. Stilinizi ve sizi yansıtacak olan burç detaylı kolyeler de çeşitler arasında yerini alır. Antik çağlardan günümüze gelen burçlar, karakterlerinizi yansıtmanıza yardımcı olur. Kadınların ilgi odağı olan burç kolyelerle kendinizi ya da sevdiklerinizi ödüllendirebilirsiniz. Tarzınız için sofistike bir dokunuş yaratarak hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. 

Çoğu kadının ilgilenmiş olduğu ve hayatında büyük önem arz eden burçlar, artık stilinizin de bütünleyicisi olacaktır. Koleksiyonlar arasında yerini alan burç kolyeler arasında; yengeç, aslan, akrep, başak, boğa ve benzeri burçların simgeleri yer alır. Bu kolye tasarımlarını severek boynunuza takacağınızı söyleyebiliriz. Burçların simgelerinden ilham alınarak tasarlanan kolyelerin zincirleriyle uyumu da dikkat çekmektedir. Ayrıca doğum günleri, yıldönümleri, anneler günü gibi farklı özel günlerin de taçlandırıcısı olarak bu kolyeleri tercih edebilirsiniz. Boynunuzda taşıyacağınız şık tasarımlı burç kolyelerin farklı ışıltı ve renklerle donatıldığını da söyleyebiliriz. Tasarlanan kolyelerin şıklığını kendi tarzınızla bütünleştirebileceğiniz çeşitli kolye tasarımları yapılmıştır. Burçlu kolyelerin yanı sıra, farklı figürlerin de Swarovski kolyelerin uçlarında yer aldığını söyleyebiliriz. Örneğin, Swarovski kolye kalpli, gözlü, çiçekli ve benzeri özellikler ile tasarlanmaktadır. Ürünlerin ucunda yer alan kolyelerin figürleri her tarzın tamamlayıcısı olacak niteliktedir. Kolyelerdeki zincir uzunlukları da birbirinden farklıdır. Her kolyede karakterinizi ve tarzınızı ortaya çıkaracak zincir ve uç tasarımları ayrı ayrı yapılmıştır. Ürünlerin renk, şekil ve kalitesini seçenekler arasından tercih edebilirsiniz. 

Swarovski Kolye Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Taş detaylı kolyeler, her zaman kadınların gözdesi olan mücevherlerdir. Swarovski taşlı kolyeler ise aksesuar modasında dikkat çeken ürünlerden bir tanesidir. Ancak bu kolyeleri satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bir takım unsurlar bulunmaktadır. Alacağınız kolyeleri sevdiklerinize veya kendiniz için tercih edebilirsiniz. Fakat sevdikleriniz için satın alacağınız kolyelerin tarzlarını yansıtması son derece önemlidir. Bunun yanı sıra, günlük yaşantınız için önemli parçalar arasında yer alan Swarovski kolyeler, davetlerde, özel günler ya da toplantılarda kullanılabilen ürünlerdir. Bu gibi ortamlara ise özel taşlı kolyeler uyum sağlayacaktır. Çünkü ciddi ortamlara, daha klasik modeller yakışmaktadır. Swarovski kolyeleri satın almadan önce, öncelikle ürünün kullanım amacınıza hitap etmesi gerekir. Bunun yanı sıra, çok renkli, sade ve benzeri modellerin giysilerinizle uyum sağlaması önemlidir. 

Swarovski taşlı kolyelerin boynunuza, yüz tipinize de uygun olması gerekir. Her kitlenin rahatlıkla satın alabileceği kolye modeli seçenekler arasında yerini almaktadır. Çünkü üretilen kolyeler arasında, geniş bir ürün çeşitliliğine yer verilmiştir. Bu modeller içinden tarzınıza uygun tasarımı temin edebilmeniz mümkündür. Tasarım olarak sade yapıda kolyelerden hoşlanıyorsanız, küçük ve zarif taşlı modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer gösterişli görünmekten zevk alıyorsanız, zinciri uzun ve uç kısmı büyük olan modelleri tercih edebilirsiniz. Swarovski markasının ürettiği figürlü kolyeler, kullanım alanlarına bağlı olarak seçim yapabileceğiniz ürün gamına sahiptir. 

Swarovski Kolye Genel Özellikleri

Swarovski kolye küpe set, tekli, sade, gösterişli ve benzeri seçeneklere ayrılır. Her üretilen modelin tasarım açısından kendine özgü özelliği bulunmaktadır. Ancak genel olarak Swarovski kolyeler, taşlı ve ışıltılı mücevherlerdir. Stilinize uygun bir kolye satın almak için öncelikle, ürünün genel özelliklerini gözden geçirmelisiniz. Çünkü bu yönde üretilen yüzlerce kolye modeli bulunmaktadır. Swarovski kolyelerin taşlı olmasının yanı sıra, zincirlerinin de sade olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra, ucunda figür bulunan veya bulunmayan özelliklerle tasarlanmaktadır. Zarafetinizi yansıtacak sade modeller son derece özel tasarımlardır. Genel olarak Swarovski kolyelerin göz alıcı ışıltılara sahip olduğunu söyleyebiliriz. Mistik, klasik ya da spor bir hava yaratacağınız kolye modelleri de bulunmaktadır. 

Sembollü olarak tasarlanan ve dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bu kolyeleri sevdiklerinize veya kendiniz için satın alabilirsiniz. Çünkü genel olarak, ışıltılı ve parlak ürünler olduğu için her tarzın yansıtılmasına olanak sağlar. Swarovski kolyeler, doğal elmaslar ile eşdeğer bir ışıltıya sahiptir. Bu durum ise kadınların dikkatini çektiği için Swarovski kolyeler sık sık tercih edilmektedir. Kalite düzeyi yüksek ve özgünlüğünün modellerde gösterildiği seçenekler de bulunmaktadır. Bu ürünlerin her bir taşı titiz bir işçilik ile işlenmiştir. 

Swarovski Kolye Tasarımları

Swarovski kolyeler, tasarım yönünden birbirinden ayrılır. Son dönemlerde trendleri yakalamak isteyen kadınlar Swarovski kolyeleri tercih etmektedir. Çünkü tasarım açısından bu ürünler, farklı tip işçilikler katılarak imal edilir. Kolye tasarımları, melek figürlü, Kuğulu, burçlu, kalpli, çiçekli ve benzeri semboller üzerinden yapılır. Ancak sadece taşlı olarak da tasarlanan Swarovski kolye modelleri bulunmaktadır. Tasarım açısından bazı ürünlerde taş yoğunluğu fazlayken, bazı modeller de az miktarda taş bulunmaktadır. Ayrıca tasarımıyla dikkat çeken ve sık sık tercih edilen harfli kolyeler büyük beğeni toplamaktadır. Aşkın ve sevginin simgesi haline gelen farklı tip kolye tasarımları, marka imzası taşımaktadır. Özgün tasarımlarıyla modern esintilerin katıldığı Swarovski kolyeler, kadınların gözdesi haline gelmiştir. 

Zamansız şıklıklar yakalayabileceğiniz Swarovski taşlı kolyeler, her ortamda muhteşem görünmenize yardımcı olur. Genellikle, farklı formlar ile tasarlanan kolyeler, her kadından tam not almaktadır. Seçenekler arasından hangi seçimi yaparsanız yapın, son derece şık bir görünüme sahip olabilmeniz mümkündür. Şık tasarımlı kolyeler, markanın imzasını taşıdığı için hoş bir görünüm elde edebileceksiniz. Set ya da tekli olarak satışa sunulan Swarovski kolyeleri, ihtiyacınıza uygun olarak satın alabilirsiniz. Kadınların, tasarlanan figürler arasından tercih edecekleri modelleri, farklı kıyafetler ile kombin yapabilmeleri de mümkündür. Aynı zamanda, kadınların kendilerini özel hissetmeleri adına, tasarlanan kolyeleri satın almaları gerekir. Swarovski kar tanesi kolyesi, bu anlamda her kadının mutlaka beğeneceği bir modeldir. Doğanın eşsiz güzelliklerinden esinlenilerek tasarlanan kar tanesi kolyeler, özenli bir işçilik kullanılarak imal edilmiştir. Muhteşem görünmek ve ışıltınızı yansıtmak için Swarovski kolye tasarımlarını keşfetmeye başlayabilirsiniz. Böylece hem şık hem de ışıltılı görünebilmeniz mümkündür. 

Swarovski Kolyelerdeki İşçilikler

Swarovski kolyeler, tarzınızı rahatlıkla yansıtacağınız tasarımlara sahiptir. Kadınların görüntülerini değiştirirken ve tarz yaratırken, Swarovski kolyeleri tercih etmeleri uygun olacaktır. Tasarlanan Swarovski kolyeler, geniş tasarım özelliğiyle her anınızda yanınızda olur. Markanın tasarladığı kolyeler, günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca günün her anında ve saatinde şıklığınızı sürekli yansıtabilmeniz mümkündür. Üretilen kolyeler, yalnızca kadınlar için değil, aynı zamanda erkeklerin tarzına da hitap eder. Erkek ve kadınların tarzlarına yön verirken, Swarovski taşlı kolyeleri tercih etmeleri ideal bir seçim olacaktır. Her kitleye ve stile hitap eden kolye modelini seçenekler arasında bulabilmeniz mümkündür. Ayrıca altın tutkunu olan kadın ve erkekler için de uygun tasarımlar bulunmaktadır. Altının yanı sıra, gümüş, metal ve benzeri ürünlerle de imal edilen Swarovski kolye modelleri seçenekler arasında yerini alır. 

Şıklığınızı tamamlarken, farklı madenlerin ışıltısıyla Swarovski kolyelerin taş ışıltıları göz kamaştıracaktır. Tasarımlarının yanı sıra, kalite düzeyi de tasarlanan ürünlerde son derece fazladır. Farklı kolye uçları, zincir detaylar ile birleştirilerek, her tarzı destekler. Tasarlanan kolyeler, inovatif dokunuşlar ile imal edilmektedir. Zarafetinizi ortaya çıkarırken, süreklilik kazanabileceğinizi söyleyebiliriz. 

Swarovski Kolye Fiyatları 

Swarovski kolye fiyatları, ürünlerdeki işçilik ve kullanılan malzemenin yoğunluğuna bağlı olarak farklılık gösterir. Bunun yanı sıra, kolyelerde kullanılan maden ve diğer malzemeler de fiyat aralıklarını etkiler. Swarovski kolyeler, genel olarak taş kullanılarak üretilen aksesuarlardır. Ancak kullanılan taşların kalitesi yüksek oluğu için kolyelerin değeri fazladır. Bu kolyelerin uçlarında farklı semboller kullanılabilmektedir. Sembollerin üzerine ise Swarovski taşlar ile çeşitli süslemeler yapılır. Kolyelerde kullanılan işçilikler ve taş yoğunluğu fiyatlara yansımaktadır. Bunun yanı sıra, zincir uzunluğu ve zincirin malzemesi de fiyatları etkileyen detaylardan bir tanesidir. Genel olarak, kolyelerin tasarımı Swarovski taş kullanılarak yapılır. Ancak bu taşlara ek olarak gümüş, altın ve benzeri madenler de eklenebilmektedir. Yapılan eklemeler ve özel işçilikler ise fiyatları etkileyecektir. 

Genel olarak Swarovski kolye fiyatı son derece bütçe dostu aralıklardadır. Gireceğiniz her ortamda şıklığı ve kaliteyi ön plana çıkaran Swarovski kolyeler ile kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Farklı figürlerin kolye uçlarına konularak, kadın ve erkeklerin tarzlarını bu şekilde yansıtmaları mümkündür. Kolyelerde kullanılan her bir detay ise fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır. Ayrıca trendleri yakalayabileceğiniz yeni tasarımlar fiyat olarak yüksek olsa da zaman zaman indirime girecektir. Modanın kalbinde atan Swarovski taşlı kolyeler, her zaman her kıyafetle rahatlıkla kullanabileceğiniz model genişliğine sahiptir. Bu nedenle, Swarovski kolyeleri, hayatınızın her anında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

Swarovski Taş Nasıl Anlaşılır?

Swarovski taşlı kolyeleri anlayabilmek için ipeksi bir yüzeye sahip olduğundan emin olunmalıdır. Bunun yanı sıra, kıvrımlı kesimleri, Swarovski kolyelerin en önemli özellikleri arasında yerini almaktadır. Bu taşlara mercekle bakıldığında ise taşın kemik yapısı orijinalliğini belli edecektir. Eğer taşta çizik ve benzeri deformasyonlar varsa orijinal olmadığı anlamına gelir. 

Swarovski Taş Ne Demek?

Swarovski taşlar, gerçek pırlanta olmasa da değerli taşlardır. Kristal taşlar ile özel işçilikler kullanılarak, kolye ve benzeri aksesuarlar tasarlanır. 

Swarovski Doğal Taş mı?

Cam, kaya kristali, akrilikten imal edilen suni elmas ismi de verilen kristal taşlara Swarovski ismi verilir. Büyük emekler ile bu taşların elde edilmesi mümkün olmaktadır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Swarovski Kolye

7290 ürün listeleniyor
Mingming Shop
X-lady Accessories
Style Of Carmen
Merano Design
Doğu Gümüş
Guess
Banmu
Kilinmoli
Daybreak
Eva Takı
Xesha
Fossil
Hg.Aksesuar
Fossil Jewel
Guess Jewel
İstanbulbigsale
Sagrado
Zincirs
Colezium
Monemel
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Toplam 47 / 7290 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?