Moda dünyası, özellikle de aksesuar tasarımlarda günden güne daha da çok swarovski taş kullanılıyor. Öyle ki minik aksesuarlarla başlayarak, önceleri nadir bulunan swarovski taşlar, artık yalnızca kişisel aksesuarlarda değil; kıyafet, mobilya gibi ürünlerde de kullanılarak ışığını her yana dağıtıyor. Swarovski taşıyla parıldayan broşların, yüzüklerin, küpelerin, kolyelerin yanı sıra kıyafetler, koltuk takımları, yastıklar, ve sandalyeler; gündelik hayatta yerini alıyor. Eskiden ağır bir tarza sahip olduğu ve her zaman kullanılmayacağı düşünülen bu taşlar, artık gündelik yaşantıda rahatlıkla kullanılabilecek aksesuarlar arasında yer alıyor. Swarovskinin zarafetini ve ışıltısını taşıyan ürünler çoğalırken; büyüsü, kullanımı, modası hiç geçmeyecek olan kolyeler ise günden güne değişik tasarımlara imza atıyor.

Swarovski kolyeler, her kadının aksesuarları arasında yer alan ve her durumda kurtarıcı olma özelliğini taşıyan aksesuar niteliğini taşıyor. Sade ve bir o kadar da zarif görüntüleriyle hemen hemen her kombine yakışan ve eklendiği kombinin havasını bir anda değiştirip güzelleştiren, şuh bir hava katan bu kolyeler, zaman ne olursa olsun, moda dünyasının yıldızları arasında yerini koruyor.

Swarovkski Kolye Modelleri

Yalnızca tek bir swarovski taş kondurularak zarifçe tasarlanan kolyeler; abiyeden gündelik giyime kadar her tarzda kullanılan ve her tarzı tamamlayan kurtarıcı parça özelliğini taşıyor. Kolye zincirinin tam ortasında narin ve ustaca parlayan model; parıltılı, abiye bir kombini tamamladığı gibi sade ve düz kombinlere de renk katarak bu kombinlerin star parçası halini alabiliyor. Böylece her iki ihtimalde de swarovski kolye modelleri, kombinlerin vazgeçilmez tamamlayıcısı olma özelliğinden ödün vermiyor. Öyle ki düz basic parçalar bile swaroski kolyeler ile kombinlendiğinde, yeni bir tarza imza atabiliyor.

Tek taş kolyelerin yanı sıra, farklı tasarımlara sahip olan swarovski kolyeleri de aksesuar modasının nabzını tutuyor. Değişik şekil, sim ve boyutta hatta farklı renklerde tasarlanarak zenginleştirilen swarovski kolye modelleri, ilk bakışta bile parıltısıyla göz dolduruyor. İstenilen her şekilde, her renkte, her boyutta bulunan kolyeler, taşıdıkları simgelerle bir hikaye meydana getirebiliyor. Bu sayede bir kurgusu ve hikayesi olan seriler, swarovski taşının gücü, zarafeti, ışıltısı ve güzelliğiyle taçlanabiliyor. Kuğudan semazene, kelebekten kediye kadar akla gelebilecek birçok aksesuar figürü, swarovski taşıyla donanarak boynunuzda ışıldayabiliyor. Taşın çevresine yapılan işlemler ve zincir, gümüş renginde olabileceği gibi, altın sarısı rengini de taşıyabiliyor. Swaroski taşının hangi renkle daha iyi uyum sağladığı ise sizin zevkinize bırakılıyor. Ayrıca, gelişen teknolojinin bir avantajı olarak da swarovski taşını artık her renkte görebilmek mümkün oluyor. Kolyelerin yanı sıra yine swarovski taşı ile bezenmiş yaka iğneleri ve broşlar da her kadının ilgisini çekecek estetiği taşıyor.

Swarovksi Kolye Fiyatları

Kristal taşlara yapılan işlemler neticesinde parıltısını kazanan ve zarif duruşuyla her kadının gönlünü kazanan swarovski taşları; yalnızca estetiği ve kullanımındaki özelliklerle değil, uygun fiyatlarıyla da aksesuar dünyasının en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor. Yalnızca altın olarak değil; gümüş seçenekleriyle de tasarlanması, swarovski taşının herkes için kullanılabilir olmasını sağlıyor. Böylece her bütçeye uyum sağlayan swarovski kolye fiyatları sayesinde zarif taşın kullanılırlığı ve bilinirliği yaygınlaşıyor. Her bütçeye uyum sağlayabilecek fiyat seçenekleri ve sade, zarif görüntüsüyle her kadının gönlünü fetheden swarovski kolyeler, birbirinden değişik model ve tasarımlarıyla kombinlerinizi tamamlamayı bekliyor.

Swarovskinin zarafetini, parıltısını üzerinizde taşımak veya sevdiğiniz insanlara hediye etmek için siz de swaroski taşlı kolye modellerine göz atabilir, bütçenize ve tarzınıza en uygununu tercih edebilirsiniz.

Swarovski Kolyeler

125 ürün var
 1. Markalar
  1. Monemel
  2. İstiridye İnci
  3. A-Leaf
  4. Myfavori
  5. Bayan Lili
  6. Byzinci
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
DSACategoryId/2147483617/16032929/16032932/60005557
BAŞA DÖN