Farklı tasarım ve model seçeneğine sahip olan Swatch erkek kol saatleri, kullanıcıların kendi tarzını yansıtmasına katkı sağlıyor. Yenilikçi tasarıma sahip olan Swatch kol saatleri ile modern bir görünüm elde edilebiliyor. Swatch markasının kol saatleri klasik ve vintage gibi farklı model seçeneklerinden oluşuyor. Bu sayede her kullanıcı kendi zevkine hitap eden Swatch kol saatine ulaşabiliyor. Uzun yıllar boyunca kullanılabilen Swatch kol saatlerinin birçoğu ile hem saat hem de tarih kontrolü yapılabiliyor. Dayanıklı malzemeler ve sağlam bir batarya ile üretilen Swatch erkek kol saatleri, uzun süre gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor. Geniş bir renk ve model seçeneğine sahip olan Swatch erkek kol saatleri farklı yaş aralıklarına hitap ediyor. Su geçirmez özelliğe sahip olan Swatch erkek kol saatleri havuzda ya da denizde rahatlıkla kullanılabiliyor. Su ile temas eden Swatch erkek kol saatleri fonksiyonel özelliklerini yitirmiyor. Swatch erkek kol saatlerinin rengi, kasa materyali ve kayış malzemesi modelden modele değişiklik gösteriyor. İsviçre üretimi olan Swatch erkek kol saatleri görünümleri ile şıklık sunuyor. Aynı zamanda Swatch kol saatleri yaratıcılık ve stil konusunda kullanıcılara ilham veriyor. Swatch erkek kol saati çeşitlerini görüntüleyerek beğendiğiniz modeli kendinize ya da sevdiklerinize hediye etmek için satın alabilirsiniz. 

Swatch Erkek Kol Saati Modelleri

Kol saati erkekler için önemli ve olmazsa olmaz aksesuarlar arasında yer alıyor. Hep kolda bulunan saatler, kullanıcıların zamanı daha iyi yönetmelerini sağlıyor. Pratik bir kullanıma sahip olan Swatch erkek kol saati modelleri aynı zamanda kullanıcıların kendi tarzını yansıtmasında da büyük bir rol oynuyor. Farklı tasarımlara sahip olan Swatch erkek kol saatleri her yaş grubuna hitap eden seçeneklerden oluşuyor. İleri teknolojiye sahip olan Swatch erkek kol saatleri uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor. Dayanıklı kayışlara ve sağlam bataryalara sahip olan Swatch kol saatleri ile kullanıcılar saat kullanmaktan daha fazla keyif alabiliyor. Yüzlerce farklı model seçeneğine sahip olan Swatch erkek kol saatleri geniş bir renk skalası sunuyor. Siyah, beyaz, mavi, kırmızı ve daha birçok farklı renkte Swatch erkek kol saati tasarlanıyor. Siyah tek renk olan Swatch erkek kol saatleri ile hem modern hem de minimalist bir görünüm elde edilebiliyor. Özel tasarıma sahip olan renkli Swatch erkek kol saatleri ise  kullanıcılara spor bir görünüm kazandırıyor. Vintage görünümlü kayışlara sahip olan Swatch erkek kol saatleri, eski tarzı anımsattığı için klasik bir görünüm sunuyor. Farklı tasarımlara sahip olan Swatch erkek kol saatleri kolayca kombinlenebiliyor. Swatch erkek kol saatlerinin hemen hemen hepsi tüm kıyafetlerle uyum sağlayabiliyor. İşlevsel özelliği ile pratik bir kullanıma sahip olan Swatch erkek kol saatleri aynı zamanda aksesuar görevi gördüğü için kullanıcı tarzını doğrudan etkiliyor. En çok tercih edilen Swatch erkek kol saatleri arasında siyah renk olan kol saati sayılabiliyor. Her kıyafetle kolayca uyum sağlayan Swatch erkek kol saati gün boyu rahatlıkla kullanılabiliyor. Genellikle spor kol saati modelleri ile ön plana çıkan Swatch markasının klasik modelleri de beğeniliyor. İleri bir teknolojiye sahip olan hasır çelik erkek kol saati modelleri klasik yaşantıya uyum sağlıyor. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olan Swatch kol saatleri uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Pile ihtiyaç duymayan Swatch kol saatleri enerjisini kullanıcının bileğinden alıyor. Kullanıcı bileğini her hareket ettirdiğinde motor da hareket ediyor ve saat kuruluyor. Buna otomatik veya kendiliğinden kurulan mekanizmalı saat deniyor. Uzun süre dinlenmeye bırakılan bu kol saatleri, tam 90 saat boyunca gücünü koruyarak hareketine devam edebiliyor. 

Swatch Erkek Kol Saati Özellikleri

Tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Swatch erkek kol saatleri özellikleri ile de çok beğeniliyor. Dayanıklı kullanımı ile ön plana çıkan Swatch erkek kol saatleri farklı model seçenekleri ile her tarza hitap edebiliyor. Farklı renk seçeneklerine sahip olan Swatch erkek kol saatleri arasında şeffaf renkli olanlar dikkat çekiyor. Kullanıcılar kendi tarzını yansıtan Swatch erkek kol saatleri ile görünümüne ayrı bir şıklık kazandırabiliyor. Şık görünüme sahip olan Swatch erkek kol saatleri pratik ve rahat kullanımı ile öne çıkıyor. Konforlu kayışlara sahip olan Swatch kol saatleri gün boyu kullanılsa dahi bileği ve deriyi rahatsız etmiyor. İleri teknoloji kullanılarak tasarlanan Swatch kol saatleri pratik kullanımı ile beğeni kazanıyor. Pile ihtiyaç duymadan çalışan çalışan Swatch kol saatleri ile pil bitti ve saat çalışmıyor dertleri sona eriyor. Her yaştan insana ve her tarza hitap eden Swatch erkek kol saatleri kalitesi ile farkını ortaya koyuyor. Swatch erkek kol saatlerinin bazı modellerinde alarm özelliği de yer alıyor. Hem takvim hem de saati gösteren Swatch kol saatler; ilk konuma çekildiğinde gün ve tarih ayarı, ikinci konuma çekilince saati ayarlamayı mümkün kılıyor. Manuel olarak kurulan Swatch kol saatleri uzun süre kullanım için tercih ediliyor. Çeşitli fonksiyonel özelliklere sahip olan Swatch erkek kol saatleri ile zaman kolay bir şekilde yönetilebiliyor. Mineral camlara sahip olan Swatch kol saatlerinin çizildiği zaman kolayca temizlenebiliyor. Swatch kol saatinin mekanizması; dijital, otomatik ya da analog olabiliyor. Swatch kol saatlerinin ekran tipi modelden modele farklılaşıyor. Swatch erkek kol saati kordonu; plastik, kumaş, deri, alüminyum, çelik ve hasır gibi malzemeler kullanılarak tasarlanıyor. Örneğin; Swatch erkek metal kol saatleri günlük kullanım için uygunluk gösteriyor. Metal kol saatleri hem klasik tarza hem de spor görünüme uyum sağlayabiliyor. 

Swatch Erkek Kol Saati Satın Alırken Hangi Özelliklerine Dikkat Edilmeli?

Swatch erkek kol saatleri farklı fonksiyonel özelliklere ve tasarımlara sahip olarak üretiliyor. Bu sebeple Swatch erkek kol saati satın almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunuyor. Bunlardan ilki kullanım amacı oluyor. Bazı Swatch kol saatleri birçok fonksiyonel özelliğe sahip iken, bazısı yalnızca aksesuar görevi görüyor. Örneğin; kol saatine baktığında tarihi görmek isteyen kullanıcıların takvim özelliğine sahip olan Swatch kol saatlerini değerlendirmesi öneriliyor. Bunun dışında kol saatini spor sırasında kullanmak isteyen kullanıcıların, suya dayanıklı özelliğe sahip olan Swatch kol saatlerine bakması tavsiye ediliyor. Swatch erkek kol saati seçiminde ikinci olarak tasarımına dikkat edilebiliyor. Geniş bir renk ve model seçeneğine sahip olan Swatch erkek kol saatleri farklı tarzlara ve yaş aralığına hitap ediyor. Örneğin; renkli Swatch kol saatleri spor görünümü ile genç ve yetişkin kullanıcılara hitap ediyor. Ayrıca Swatch spor kol saatleri günlük kullanım için oldukça uygun. Daha klasik görünüme sahip olan Swatch erkek kol saatleri ise özel günler ya da iş hayatı için tercih edilebiliyor. Aynı zamanda Swatch klasik erkek saatleri orta yaş grubu için de oldukça uygun. Swatch erkek kol saati seçiminde renk tercihi önem arz ediyor. Kullanıcıların kendi zevklerine ve giyim tarzlarına uygun olan kol saatini tercih etmesi öneriliyor. 

Swatch Markası Hakkında Kısaca Bilgi

Dünyaca ünlü İsviçre yapımı saat üreticilerinden biri olan Swatch markası renkli saatleri ile her zevke hitap edebiliyor. Kendine özgü çizgisiyle ön plana çıkan Swatch; takı, saat ve saat mekanizması üretiyor. 1970’li yılların başında Asya’da üretilerek tüm dünyaya yayılan Swatch, ucuz saatlerin oluşturduğu krizi ortadan kaldırması ile tanınıyor. Kriz döneminde kurulan Swatch markası, ekonomik fiyatlı İsviçre yapımı saatler üreterek krizi ortadan kaldırıyor. Tarzi ile kendini doğrudan belli eden Swatch markası herkes tarafından kolayca tanınıyor. İsviçre merkezli çalışan Swatch markasının hayata bakış açısı, tavrı ve yaklaşımı onun tanınmasını sağlayan ölçütler arasında sayılabiliyor. Kendisini duyguları harekete geçiren bir saat markası olarak tanımlayan Swatch, ürettiği saat modelleri ile kalpten kalbe bir bağ kuruyor. Swatch her ürettiği saate özel bir anlam yüklüyor. Swatch markası 1979 yılında piyasaya sunduğu dünyanın en ince olan ve az malzemeyle üretilen kol saati ile de popülerlik kazanıyor. Swatch markası ürünlerinde her yıl farklı bir tema kullanıyor. Her sene farklı bir ressam ya da tasarımlı ile çalışan marka, yeni koleksiyonlar çıkarıyor. Swatch kol saatleri arasında plastik modeller sıkça yer alıyor. Sporu destekleyen bir marka olan Swatch, sportif giysilere uyum sağlayan kol saatleri üretiyor. Geniş bir renk ve model seçeneğine sahip olan Swatch kol saatleri arasında kadınlar için ayrı erkekler için ayrı ürünler yer alıyor. Aynı zamanda Swatch markasının hem kadınlar hem de erkekler tarafından ortak olarak kullanılabilen ünisex kol saatleri de mevcut. 

Kol Saati Nedir?

İnsanların saate daha kolay yoldan ulaşmalarını mümkün kılan kol saati, bileğe takılarak kullanılıyor ve saat kadranına sahip. Kol saatleri kendi içerisinde üçe ayrılıyor. Bu saatler, analog, dijital ve akıllı olarak nitelendirilebiliyor. Kol saati, saat kordonu ya da metal, deri gibi kayışlarla bileğe takılarak kullanılıyor. Mekanik bir cihaz olan saat, zemberek, saat mekanizması ve denge çarkı ile çalışıyor. Bu cihazlar, mekanik saatler olarak isimlendiriliyor. Mekanik saatlerden sonra otomatik saatler ortaya çıkıyor. Pille çalışan ve titreşen bir kuvars kristaline sahip olan elektronik kuvars saat ilk olarak 1960’larda ortaya çıkıyor. 1980’li yıllarda pazarın büyük bir çoğunu mekanik saatten devralan kuvars saat, devrim yaratıyor. 2010’lu yıllara gelindiğinde ise ayrıntılı elektronik cihazlar olan ve bilgisayara benzeyen akıllı kol saatleri ortaya çıkıyor. Elektronik kuvars saatlerin birçoğunda; zamanlayıcılar, alarm ve kronograflar bulunuyor. Modern ve akıllı saatlerde ise hesap makinesi, Bluetooth teknolojisi, GPS, kalp atış hızı izleme gibi birçok özellik yer alıyor. 

Kol Saati Çeşitleri

Kadranlı saatler olan analog kol saatleri genellikle elektromekanik olarak tasarlanıyor. Saati gösteren kadrana akrep, dakikayı gösteren kadrana ise yelkovan deniyor. Tamamen elektronik olarak tasarlanan analog kol saatleri akrep 360 derece döndüğünde 12 saat yerine 24 saati gösterebiliyor. Analog kol saatleri mekanik ya da kuvars tabana sahip olabiliyor. Kuvars tabana sahip olan analog kol saatleri pille çalışıyor. Mekanik analog kol saatleri ise pile ihtiyaç duymuyor. Dijital ya da sayısal kol saatlerinde saat; HH:DD şeklinde ya da HH:DD:SS formatında sayılar aracılığı ile gösteriliyor. Gösterilen değer hep “geçe” olarak algılanıyor. Yani saat 12:41 gösterdiğinde, saatin 12’yi 41 geçtiği anlaşılıyor. 

  • Hareketine Göre Kol Saatleri

Zamanın geçişini ölçen saat hareketi, şimdiki zamanı gösteriyor. Kol saatinin hareketleri tamamen mekanik, elektronik ya da her ikisinin karışımı olabiliyor. Günümüzdeki kol saatlerinin birçoğu mekanik ibrelere ve elektronik hareketlere sahip.

  • Mekanik Saat

Daha az hassas olan mekanik saatler genel olarak günde saniyelik hatalarla çalışıyor. Mekanik saatler; pozisyona, manyetizmaya ve sıcaklığa karşı oldukça duyarlı. Arızalara yatkın olan mekanik saatler, düzenli bakım ve ayarlama istiyor. Özel bir işçiliğe sahip olan mekanik saatler saat koleksiyoncuları tarafından büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. Mekanik hareket, bir yayın çözülen ve sarılan kısımlarını kontrol edebilmek ve aynı zamanda sınırlamak için eşapman mekanizması kullanıyor. Aksi bir durumda basit bir çözülme kontrollü ve periyodik bir enerji salınımına dönüşüyor. Mekanik hareket, spiral yay ile beraber denge çarkı kullanıyor. 

  • Otomatik Saat

Otomatik saatler kullanıcıların vücudunun doğal bir hareketi ile mekanik bir hareketin ana kaynağını geri sarıyor. Günlük kuruluma ihtiyaç duymayan otomatik saat, düzenli kullanımda aktif şekilde çalışmaya devam ediyor. Otomatik saat elle kurulmaya ihtiyaç duymuyor.

  • Elektronik Saat

Elektronik hareketler, kuvars hareketleri olarak da biliniyor. Elektronik saatlerin kuvars kristali dışında çok az hareketli parçası bulunuyor ya da tamamen bulunmuyor. Otomatik kuvars saatler kullanıcıların kol hareketi ile çalışıyor. 

  • Ekranına Göre Kol Saatleri

Kol saati seçiminde ekranın tipi ve sunduğu özellikler oldukça önemli. Kol saatleri genel olarak analog, dokunsal ve dijital ekran tipinde tasarlanıyor. Her saat ekranının kendi içerisinde avantajları bulunuyor. 

  • Analog Kol Saati

Genel olarak saatlerin üzerinde; dönen bir akrep, daha uzun olan bir yelkovan ve numaralı kadran yer alıyor. Analog şekilde zamanı gösteren saatlerin birçoğunda o anki saniyeyi gösteren üçüncü bir el de bulunuyor. Kuvars saatlerde bu hareket, her saniye bir sonraki işarete geçiyor. Mekanik saatlerde ise saniye ibresi sürekli kayıyor gibi görünüyor. Ancak yalnızca daha küçük adımlarla hareket ediyor. Zamanın analog gösterimi, koleksiyon ya da mücevher olarak satışa sunulan saatlerde vazgeçilmez oluyor. Birçok kullanıcı analog saati, dijital saate kıyasla daha pratik buluyor. 

  • Dijital Kol Saati

Dijital ekrana sahip olan kol saatleri, sayılar yardımıyla zamanı gösteriyor. Dijital kol saatleri ile saat, dakika, saniye net bir şekilde görülebiliyor. Ayrıca dijital kol saatlerinin birçoğunda takvim özelliği de yer alıyor. Dijital kol saatleri; 12 veya 24 saatlik olarak kullanılabiliyor. 

Swatch Erkek Kol Saati Fiyatları

Swatch erkek kol saati fiyatları; tasarımına, rengine, kadranına, kordonuna, materyaline göre değişiklik gösterebiliyor. Her tarza ve yaş grubuna hitap eden Swatch erkek kol saatleri farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunuluyor. Swatch erkek kol saatleri için artan ya da azalan fiyat şeklinde sıralama yapılabiliyor. Artan fiyata göre listelenen Swatch erkek kol saatlerinin ilk sırasında en cazip fiyatlı ürüne ulaşmak mümkün oluyor. Swatch erkek kol saatleri kendi aralarında ya da farklı markalarla karşılaştırılabiliyor. Bunun sonucunda ise kullanıcılar kendi bütçelerine ve zevklerine hitap eden erkek kol saatine ulaşabiliyor. Swatch erkek kol saati için fiyat aralığı belirlenerek araştırma yapılabiliyor. Bu şekilde kullanıcı kendi bütçesinin dışına çıkmadan alışverişini tamamlayabiliyor. 

Swatch erkek kol saatleri için renk, model, kordon, kadran, materyal gibi özellikler filtrelenerek araştırma yapılabiliyor. Böylece kullanıcılar istedikleri özelliklere sahip olan Swatch erkek kol saatine daha hızlı şekilde ulaşabiliyor. Bu sayede zaman kaybı da yaşanmıyor. Swatch erkek kol saatleri farklı satıcılar tarafından satışa sunulabiliyor. Diğer satıcılara kıyasla daha ekonomik fiyat sunan veya hızlı teslimat yapan satıcılar kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarabiliyor. Swatch erkek kol saati fiyatları Hepsiburada ile daha cazip bir hale gelebiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Swatch Erkek Kol Saati Modelleri

260 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Çalışma Tipi
Toplam 36 / 260 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?