Thrustmaster Direksiyon Seti

1990 yılında başladığı sektör macerasında, oyun tutkunlarına birbirinden işlevsel oyun kontrolcüler, joystick’ler ve direksiyon setleri sunan ABD merkezli Thrustmaster, aradan geçen yıllara karşın pazarın en önemli isimlerinden biri olarak kabul ediliyor. Hem PC hem de oyun konsollarıyla birlikte kullanılabilen direksiyon setleri sayesinde dijital dünyada yarışlar gerçekleştirmek isteyen oyuncuları memnun eden marka, simülasyon tutkunlarının ise vazgeçemedikleri çözümlere hayat veriyor. Gerçek hayatta da araç süren ve aynı sürüş deneyimini, oyun dünyalarında da yaşamayı hedefleyen kullanıcıların tercih ettikleri Thrustmaster direksiyon seti modelleri, teknik açıdan olduğu kadar yazılımsal bakımdan da yüz güldürüyor. Markanın geliştirdiği çözümlerin fiyatları ise set içerisine konumlandırılan aksesuarlara göre değişiklik gösterebiliyor.

Thrustmaster ile Hem Sokak Yarışlarının Hem de Rally Yarışlarının Kazananı Olun

Yarış oyunlarının arcade türünden sıyrılıp simülasyon tarafına adım atmaya başladığı zamanların başından beri direksiyon setleri üreterek oyun tutkunlarının takdirini kazanan Thrustmaster, yarış oyunlarındaki başarınızı artırmanıza yönelik çözümler sunuyor. İlgili türlerdeki oyunların klavye ve gamepad ile oynanması, her zaman o kadar iyi sonuçlar vermediği için Thrustmaster imzası taşıyan ürünlere yönelmeniz ve oyunları, gerçek bir sürüş deneyimine dönüştürmeniz, oyunlardan alacağınız keyfi bambaşka bir noktaya taşıyor.

Geliştirdiği direksiyon setlerini, direksiyon, vites kutusu, pedal gibi birimler hâlinde sunan marka, hangi parçaya ihtiyacınız varsa, o ürünü ya da ürünleri satın alabilmenizi sağlıyor. Marka, dünyanın en saygın araç üreticileri ve motor sporları aksesuar üreticileriyle iş birliği gerçekleştirerek hazırladığı direksiyon setleriyle, rahat bir tutuş ve yolun durumuna uygun fiziksel geri bildirim sunuyor. Başlangıç aşamasındaki yarış oyunu tutkunlarından sokak yarışları ve Rally’lerde hükümranlıklarını ilan eden profesyonellere dek geniş bir yelpazede kullanıcı kitlesi bulunan Thrustmaster direksiyon setleri, etkileyici manevralar yapabilmeniz için el freni gibi unsurları da setlerine dâhil ediyor.

Formula Pistlerinde Rakiplerinizden Daima Önde Olun

Formula yarışlarına ve bu türdeki simülasyon oyunlarına zaman ayırıyorsanız, oyunun türüne uygun direksiyon ve pedal setleri almanız, oyunlardaki performansınızı artırmanıza yardımcı olur. İlgili oyunlardaki, gerçek hayatta olduğu gibi uzun saatler sürebilen yarışlarda ve pit stop’larda en iyi deneyimi elde edebilmenize yardımcı olan direksiyon setleri, kendinizi âdeta Formula pistlerinde hissetmenizi mümkün kılıyor. Kimi direksiyon setleriyle birlikte gelen kulaklıklar ise direksiyon setlerindekiyle aynı lisansları taşıyarak sizi, yarış atmosferine sokmayı başarıyor.

Tamamı yüksek kaliteli materyaller kullanılarak üretilen Thrustmaster direksiyon setlerinin kurulumu, yalnızca birkaç dakika sürüyor. PC, yeni ve eski nesil oyun konsollarıyla uyumlu olabilen modeller, aynı yarış tecrübesini ve heyecanını, farklı platformlarda sürdürebilmenize imkân tanıyor. Sürücü, haricî yazılım ve benzeri teknik detaylar tarafında da sizleri yalnız bırakmayan marka, edindiğiniz oyuncu ekipmanlarını mümkün olan en iyi şekilde kullanabilmenize ortam hazırlıyor.

Soru 1: Hem PC, hem eski hem de yeni nesil oyun konsollarım var; satın almayı planladığım Thrustmaster direksiyon setlerini tüm platformlarda kullanabilir miyim?

Cevap 1: Markanın Xbox 360-PC ve PS3-PS4-PC-Xbox One uyumlu ürünleri olmakla birlikte tüm platformları aynı anda destekleyen çözümleri bulunmamaktadır; bu nedenle almayı düşündüğünüz ürünlerin hangi platformları desteklediğini incelemeniz uygun olabilir.

Soru 2: Satın aldığım direksiyon seti içerisinde bulunan pedal bölümü, oyun esnasında ister istemez hareket ediyor; markanın, pedal engelleyici ürünleri var mı?

Cevap 2: Thrustmaster’ın geliştirdiği direksiyon setleri ve pedallarıyla tam uyumlu stant aksesuarları bulunmaktadır.

Soru 3: Formula 1 yarışlarına meraklıyım ve bu tür oyunlarda kullanmak üzere lisanslı yarış kitleri ve direksiyon setleri arıyorum; Thrustmaster’ın böyle ürünleri bulunuyor mu?

Cevap 3: Markanın ürün yelpazesi içerisinde Alcantara ile iş birliği yaparak ürettiği Ferrari lisansına sahip direksiyon setleri yer alıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Thrustmaster Direksiyon Seti

18 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fiyat Aralığı
Toplam 18 / 18 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483602/80226060/80229026/thrustmaster