Ünlü Amerikalı modacı Tom Ford'un kendi adını taşıyan markası ile üretilem Tom Ford güneş gözlüğü koleksiyonu kadın ve erkek tasarımları ile çok beğeniliyor. Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmez aksesuarları olan güneş gözlükleri polarize camları ile gözleri güneşin zararlı etkilerinden koruyor. Tom Ford imzalı güneş gözlükleri ise ince ayrıntılarda saklı zarif stilleri ile kadın ve erkeklerin günlük olağan şıklıklarını tamamlıyor. Erkek koleksiyonunda spor ve rahat çizgisinden vazgeçmeyen marka tasarımlarında koyu renk kemik ve metal çerçevelere ağırlık veriyor. Çerçevelerde koyu renklerden ödün vermeyen marka gözlük camı seçimlerinde ise daha cömert davranarak sunduğu geniş renk alternatifleri ile dikkat çekiyor. Kadın gözlük modellerinde spordan abiyeye geniş bir yelpazede çalışan marka, kadın modellerini değişik desen ve renkte, kemiğin yanı sıra metal çerçeveler ve renkli camlar ile birlikte sunuyor.

Tom Ford Güneş Gözlüğü Modelleri

Ünlülerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan Tom Ford güneş gözlüğü modelleri erkek, kadın ve unisex olmak üzere 3 ayrı koleksiyon olarak tasarlanıyor. Erkek koleksiyonu daha çok rahatına düşkün ve spor şık olmayı tercih eden erkekleri hedef alıyor. Genel olarak klasik ceket-pantolon takımlar ile ayrı parçalardan yapılan kombinleri tamamlamak üzere tasarlanan iki farklı grup modeller arasında öne çıkıyor. Metal ve kemik çerçevelerin ayrı ayrı kullanıldığı gözlükler koyu renk ağırlıklı çerçeveleri ile dikkat çekiyor. Bazı modellerinde metal ve kemiği bir arada kullanan marka cam seçimlerinde ise tavrını geniş renk seçenekleri sunarak ortaya koyuyor. Gömlek rengi ve/veya kravat desenleri ile uyumlu olması için camların renklerini daha geniş tutan marka erkeklere günlük kombinlerini gözlükleri ile tamamlama fırsatı veriyor.

Kadın koleksiyonunda abiyeden spora geniş bir yelpazede seçim imkanı sunan marka çerçeve ve cam tercihlerinde ise adeta renkler ile oynuyor. Tasarımları ile ultra modern görünümlü kadınlar yaratmayı hedefleyen Tom Ford aynı çizgisini kadın gözlük koleksiyonunda da devam ettiriyor. Oldukça cesur modeller ile koleksiyonunu zenginleştiren markanın klasik modellere de kendi yorumu ile yer verdiği görülüyor. Yüzü kaplayan geniş, yekpare modellerin yanı sıra daha küçük çerçeveli modellerin de yer aldığı Tom Ford kadın gözlüğü modelleri birbirine tezat tasarımlar ile kadınlara geniş seçenekler sunuyor. Klasik geniş kemik çerçevelerin yanı sıra yekpare koyu metal çerçeveli tasarımları çok beğenilen markanın kemik çerçeveli fiyonk modelleri de oldukça sükse yapıyor. Özellikle kemik çerçeveli modellerinde retro gözlük modelleri ile oynayarak günümüze adapte eden marka ister klasik ister spor stil olsun her tarz ile ayrı bir hava yakalayan gözlük modelleri tasarlamayı başarıyor.

Tom Ford Güneş Gözlüğü Fiyatları

Koleksiyonunda unisex modellere de yer veren marka daha çok metal çerçeveli klasik çizgideki modelleri ile dikkat çekiyor. Renkli camlar kullanarak farklılık yaratmaya çalışan markanın unisex modelleri farklı ebat, cam ve çerçeve boyutları ile her yüz tipine uyum sağlıyor. Daha çok spor ve rahat giyinmeyi benimseyenler için tasarlanan unisex gözlük modelleri açık renk tonlu çerçeveleri ve camları ile dikkat çekiyor.

Erkek ve kadın gözlüklerinin yanı sıra unisex koleksiyonu ile de ilgi çeken Tom Ford güneş gözlüğü fiyatları her bütçe ve zevke uygun alternatifler sunuyor. Günlük spor kombinleri tamamlayan sade tasarımları daha ufak bütçelere hitap eden markanın retro gözlük modelleri ise etkileyici tasarımları kadar etiketleri ile de dikkat çekiyor. Sağlam ve dayanıklı oldukları kadar Tom Ford imzalı tasarımları ile yıllarca eskimeyecek gözlükler kişisel bakımına olduğu kadar tarzına da dikkat edenlerin ilk tercihlerinden olmaya devam ediyor.

Tom Ford 2019 Güneş Gözlüğü Modelleri

195 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Tom Ford
  2. Angel Eyes
  3. Osse
  4. Ray-Ban
  5. Daniel Klein
  6. Hawk
  7. Mustang
  8. Eagle Eyes
  9. Swing
  10. Xloop
  11. Top Ten
  12. Vogue
  13. Optelli
  14. Aston Martin
  15. Blueberry
  16. Exess
  17. Juliano
  18. Aqua Di Polo 1987
  19. Santa Barbara Polo & Racquet Club
  20. Bigotti Milano
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Cam Rengi A-Z
 6. Çerçeve Tipi
 7. Çerçeve Rengi A-Z
 8. Ekartman (Cam Ölçüsü) A-Z
 9. Köprü Ölçüsü
 10. Sap Ölçüsü
 11. Satıcı
 • Marka Tom Ford
DSACategoryId/2147483632/1120745/tomford
BAŞA DÖN