Gençlerin dikkatle takip ettiği Tommy Hilfiger spor giyime yön veren markalar arasında yer alıyor. Sadece erkek ve kadın giyiminde iddialı olmayan marka, modern ve şık çizgilere sahip saatleri ile de beğeni topluyor. Tommy Hilfiger erkek kol saati koleksiyonu her sezon yenilenen modelleri ile gençlerin olduğu kadar yetişkinlerin de beğeni ile kullanacağı saatler içeriyor. Kullanışlı saatler, günlük kullanım için tasarlanan metal, deri, kauçuk kayışları ve çelik kasaları ile zamana karşı gösterdikleri direnç ile de dikkat çekiyor. Tasarımlarındaki detaycılığı ve titizliği, dayanıklı ve sağlam malzeme seçiminde de devam ettiren marka, zamansız saat modelleri ve koleksiyonları ile uzun yıllar boyunca kullanılabilecek saatlere imza atmaya devam ediyor. 

Tommy Hilfiger Erkek Kol Saati Modelleri

Spor giyimdeki modern, rahat ve pratik çizgisini saat koleksiyonunda da devam ettiren Tommy Hilfiger, spor giyim ile olduğu kadar klasik takımlar ile de kombinlenebilen spor şık saatler tasarlıyor. Markanın tasarımdaki bu başarısı, saatlerinin her yaş ve zevke hitap edebilmesinin en önemli sebepleri arasında yer alıyor. Tommy Hilfilger erkek kol saati modelleri ister hafta içi ister hafta sonu, spor ya da klasik giyimle birlikte kullanılabilen farklı ve modern koleksiyonlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Her sezon çekici bir özellik ile yenilenen saat koleksiyonu yıllara meydan okurken, yenilikçi çizgisiyle zamanı yitirmeden trendlere öncülük ediyor. Markayı yakından takip edenlerin en yeni saat modellerini bulabildiği koleksiyonları, titiz ve dikkatli tasarım aşamalarından geçerek şekilleniyor.

Modern, pratik ve kullanışlı saatleri ile bilinen marka spor çizgisinden taviz vermeden Retro modeller de çalışıyor. Markanın klasik renkleri arasında bulunan kırmızı, lacivert ve beyaz renklerin kullanıldığı Marine koleksiyonunun yanı sıra, metal ve deri Tommy Hilfiger kol saati modelleri de bulunuyor. Marine koleksiyonu için kauçuk kayışları tercih eden marka, metal ve deri kayışlı saatleri ile daha çok günlük ve klasik kullanımı hedefliyor. Kasa tasarımları çoğunlukla yuvarlak olan marka renk ve kayış tercihleri ile farklı tarzlara hitap eden modeller çalışmayı da ihmal etmiyor. Sarı ve pembe altın kaplama kasalarının yanı sıra, kadranlarında renkleri kullanmayı seven marka ustaca birleştirdiği malzeme ve renkleri ile klasik Tommy Hilfiger duruşunu saat koleksiyonlarında hissettiriyor.

Tommy Hilfiger Erkek Kol Saati Fiyatları

Dayanıklı malzemeleri ile dikkat çeken Tommy Hilfiger erkek kol saati modelleri, mineral ve çizilmez camlar ile üretiliyor. Düşmeye, çarpmaya ve darbelere karşı dayanıklı olması için özel olarak seçilen malzemeler kullanılıyor. Malzeme konusunda oldukça hassas ve titiz davranan markanın dikkatli seçimleri, saatlerinin uzun süre kullanılmasına sebep oluyor. Kayışları özel olarak Tommy Hilfiger tasarımcıları tarafından tasarlanan erkek kol saatleri, suda kullanılsa bile esneme yapmıyor. Çoğu modeli su geçirmez olan markanın bazı modelleri ise 50 metre derinliğe kadar basınca dayanıklılık gösteriyor. 

Her yaş ve zevke hitap eden modelleri aynı zamanda farklı bütçelere de uygun olan Tommy Hilfiger erkek kol saati fiyatları tüketicilere cazip fırsatlar sunuyor. Kaliteleri ve sağlamlıkları tartışma götürmeyen Tommy Hilfiger marka erkek kol saati modelleri, ekonomik bütçeleri ile tüketicilerden tam not alıyor. Seçkin ürün yelpazesini genç, yaşlı her kesime hitap edecek biçimde hazırlayan marka, aynı zamanda avantajlı ve uygun teklifler sunuyor. Saat modelleri özelliklerine göre orta ve üst segmentin ulaşabileceği fiyatlarla etiketleniyor. Başarılı marka, spor giyimde olduğu kadar saat tasarımlarında da öncülüğünü devam ettirerek, erkek modasına uzun yıllar daha yön vermeye niyetli görünüyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tommy Hilfiger Erkek Kol Saati Modelleri

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kordon
Toplam 24 / 197 ürün
DSACategoryId/2147483632/318242/25008402/25008404/tommyhilfiger