Akvaryumlarınızda kullanmak üzere hazırlanmış, geniş bir ürün yelpazesine sahip olan UV filtreler kategorisindeki kaliteli ürünlere, hepsiburada.com güvencesi ve en uygun ödeme seçenekleri ile hemen sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan ürüne karar vermek, bütçenize göre seçim yapmak ve pratik birkaç adımla ürünü satın almak.

Pet shop ürünleri kategorisinde yer alan UV filtreler, akvaryumlarınızı her daim steril tutmanıza yardımcı oluyor. Akvaryumlarınız için veya bahçe havuzlarında kullanmak adına tasarlanmış UV filtreler, akvaryum suyunda bulunan tehlikeli organizmaları yok ederek bu zararlı organizmaların akvaryumunuz içerisinde çoğalmasını engelliyor. Ayrıca akvaryum suyunda meydana gelebilecek yosunları da yok ediyor. 

Filtreler kategorisinde yer alan iç filtreler, dış filtreler, askı filtreler ve sünger filtrelerden farklı olarak genel olarak süzülemeyecek ölçüde olan mikro düzeydeki parçaları, çok daha rahatlıkla ve kolay bir biçimde temizleyen UV filtrelerin mantarlanmayı önleyici etkileri de bulunuyor.

Organizmalar yani bir diğer adıyla bakteriler, gözle görünmeyen ancak akvaryumunuzun suyunun kalitesini etkileyen, akvaryum içerisindeki balıkların yaşamını tehdit edebilen parçalar olarak biliniyor. UV filtreler işte bu noktada devreye girerek, akvaryumunuzun zararlı organizmalardan temizlenmesini ve akvaryumunuz içerisindeki balıklarınızın yaşam süresini uzatmayı sağlıyor.

Siz de akvaryumunuzu ve balıklarınızı seviyorsanız, hepsiburada.com güvencesi ve ödeme seçenekleri ile UV filtrelere sahip olabilirsiniz. Kapıya teslim hizmeti de sunulan diğer avantajlar arasında yer alıyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

UV Filtre Fiyatları

Konumseçilmedi
DSACategoryId/2147483616/24001725/60000440/60000443