Sevilen motosiklet türlerinden biri olan Vespa'yı konu alan çanta modelleri birbirinden güzel tasarımlara sahip modeller içerir. Kol çantası, el çantası, sırt çantası gibi farklı türlerdeki ürünlerin tasarımlarında yer alan Vespa motosikletler çantalara oldukça sempatik bir görünüm katar. Farklı ölçülere sahip çantalardan günlük yaşantınızda, okul hayatınızda ya da seyahatlerinizde oldukça verimli biçimde faydalanabilirsiniz. Hafiflikleri ile omuzlarınıza veya kolunuza binen ağırlığı minimum düzeyde tutan bu çantalar dayanıklı kumaşlardan üretildikleri için uzun soluklu bir kullanım da yaşatır. Su geçirmeyen kumaştan imal edilmiş çantaları sipariş ederek açık havada gerçekleştireceğiniz yürüyüş ve gezilerde eşyalarınızı rahatlıkla koruyabilirsiniz. Özel dizayn ile oluşturulmuş görseller dijital baskı yöntemiyle çantaların üzerine basılarak şık bir görünüm yaratır. Baskıların kalitesi ve dayanıklılığı verimli bir kullanım yaratır.

Vespa Çanta Modelleri Nelerdir?

Yıkamaya uygun olduğu etiketinde belirtilmiş Vespa çantaları düzenli bir şekilde yıkayarak hijyenik şekilde kullanabilirsiniz. Kısa sürede kuruyan ve güneş ışığına karşı da korunaklı olan bu çantalar tasarımlarını korur. Vespa motosikletlerin illüstrasyonlarına farklı renklerle yer veren çantalar sayesinde hayalinizdeki Vespa'yla uyumlu bir çantanız olur. Eğer bir Vespa motor sahibiyseniz kendi motorunuzla uyumluluk yaratacak bir çantayı satın alabilirsiniz. Ayarlanabilir özelliğe sahip kol askısıyla dikkat çeken ipli çanta modelleri spora giderken eşofmanınızı, tişörtünüzü ve iç çamaşırınızı yerleştirebileceğiniz alana sahiptir. İplerini gerip ağzını kapatarak güvenle taşıyabileceğiniz bu çantaları alternatif boyutlara sahip modeller içerir. Zemine temas halinde iç kısımda yer alan ürünleri korumaya yardımcı dolgulu taban özelliğine sahip ipli çantalar aynı zamanda dengeli bir görünüme de sahiptir. Devrilme sorunu yaşatmayan ipli çanta çeşitleri eşyalarınızı pratik bir şekilde taşıyabilmenize yardım eder.

Vespa Çanta Fiyatları Ne Kadar?

Retro tasarımlara sahip çantalar nostaljik görünümlü ve özgün tasarımlardan hoşlanan kişilerin tercihleri arasında yer alır. Tasarımlarında görsel ve illüstrasyonların yanı sıra İngilizce ya da Türkçe sözlere de yer veren modeller arasından hoşunuza gidenleri sipariş verebilirsiniz. Bez çantalar günlük hayatınızda defter, kitap gibi ürünlerin yanı sıra alışveriş poşeti kullanmadan taşımak istediğiniz ürünleri de kolayca taşıyabilmenize yardımcı olur. Genişlikleri ve kapasiteleri farklı olan modeller arasından zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Tek kolunuzu kullanarak bel ya da bacak hizasında yüklerinizi taşımanıza olanak tanıyan kullanışlı bez çantalar son derece hafiftir. Yüksek ağırlıkları kaldırabilen dayanıklılıkları ile de kullanıcılarının saygısını kazanan bez çantalar tutamak kollarıyla dengeli bir taşımaya yardımcı eder. 

Vespa Sırt Çantalarının Özellikleri Nelerdir?

Vespa motorlarını birbirinden sempatik ve ilgi çekici dizaynlarla çantanıza taşıyan ürünler okula, işe ya da tatile giderken kullanılabilmeye uygundur. Astarlı tasarımlarıyla kalitelerini artıran Vespa sırt çantaları birden fazla bölme aracılığıyla verimlilik yaratır. Eşyalarınızı boyutlarına göre düzenleyip sırt çantanızın bölmelerine yerleştirebilirsiniz. Ayarlanabilir omuz askılığı sayesinde boyunuza uygun bir kullanım yaşarsınız. Sırt çantanızın fermuarlarının dayanıklı yapısı açma ve kapama işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmenize katkı sağlar. Polyester kumaşla üretilen ve konforlu bir kullanım yaşatan Vespa sırt çantalarının yan bölümlerinde yer alan filelere su şişenizi ya da küçük boyutlu eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Yumuşak omuz pedleri sayesinde sırt çantanızın omuzlarınızı rahatsız etmesi ve kızartması önlenir. Yılın her döneminde yararlanabileceğiniz çok yönlü sırt çantalarının iç alanlarında yer alan ekstra cepler sayesinde para, takı gibi değerli materyalleri saklayabileceğiniz bölmelere sahip olursunuz. Belinizi destekleyen yapıya sahip sırt çantaları düz ve ergonomik sırt kısımlarıyla uzun mesafeli yürüyüşlerinizde daha az yorulmanızı sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vespa Çanta Modelleri

Seçimlerinize uygun ürün bulunamadı
DSACategoryId/2147483632/25000094/60003231