En Ucuz ve Kaliteli Yaşlı Köpek Konserveleri

Hayatı boyunca yanınızda olan sadık dostunuz, ilerleyen yaşında daha fazla ilgiye ihtiyaç duyuyor. Sağlıklı olduğu zaman yaptığı oyunlarla neşenize neşe katması için beslenmesine dikkat etmeniz gerekiyor. Dengeli beslenerek hem gücünü hem de formunu korumaya yardımcı olan mamalar, özel karışımlarla hazırlanıyor. Karışımların içeriği, sevgili dostunuzun yaşı göz önünde bulundurularak belirleniyor.

Konserve mamalar, artık yetişkin olan köpeğinizin ihtiyaçlarını karşılayan besin ögeleriyle zenginleştiriliyor. İlerleyen yaşıyla birlikte vücudu da büyüyen dostunuz, daha fazla enerjiye ihtiyaç duyuyor. Protein ağırlıklı porsiyonlar, vitamin ve minerallerle zenginleştiriliyor. Sebze, kök bitki ve tahıllarla zenginleştirilen tariflerin yanında yalnız et ürünlerinden oluşan karışımlar da bulunuyor.

Et ağırlıklı mamalar, tavuk ve hindi etlerinin karışımlarından hazırlandığı gibi kırmızı et karışımlarından da yapılıyor. Sadık dostunuzun severek yemesi için tarifler, köpeklerin damak zevkine uygun hazırlanıyor. Genellikle tek porsiyonluk hazırlanan yaş mamalar, köpeğinizin günlük besin ihtiyacını karşılıyor. Köpeğinizin yeme alışkanlıklarına yönelik olarak mama karışımları; tavuklu, hindili, biftekli çeşitlere ayrılıyor. Bunların yanı sıra tavşan ve geyik gibi av hayvanlarının etlerinden oluşan karışımlar da bulunabiliyor.

Köpeğinizin cinsine göre ihtiyaç duyduğu beslenme şekli, değişiklik gösteriyor. Büyük boyutlu köpeklerin minik cinslere oranla daha fazla kalori alması gerekiyor. Dostunuzun sağlıklı beslenmesine katkıda bulunmak için yaşlı köpek konservesi çeşitleri, köpek cinslerine göre de ayrılıyor. Tariflerin hazırlanmasında her cinsin boyutu, tüylerinin uzunluğu ve yaşama ortamı göz önüne alınıyor. Evde beslenen minik bir cins ile bir av köpeği arasındaki fark, yedikleri konserve mamalarda da ortaya çıkıyor.

Fazla hareket etmeyen köpeğinizin formunu korumasına yardımcı olacak düşük kalorili mama seçenekleri sunuluyor. Light mamalar; yalnız hareket etmekte zorlanan köpeklerin değil; bir porsiyonla yetinmeyen ve yemeyi seven dostunuzun da formda kalmasına yardımcı oluyor.

Yaşlı Köpek Konservesi Fiyatları

Yaşlı köpek konservesi fiyatları, hem içeriklerinde hem de ambalajlarında kullanılan malzemelere göre farklılık gösteriyor. Büyük metal konserveler, birkaç porsiyonu bir arada bulunduruyor. Dayanıklı malzemeden üretilen konserveler, istediğiniz kadar mamayı köpeğinizin kabına koyarak geri kalanı saklamanızı kolaylaştırıyor. Tek kullanımlık kolay açılabilen ve köpeğinizin direkt konserveden rahatlıkla yiyebileceği ambalajlar da bulunuyor. Plastik ve metal seçenekleri bulunan tek öğünlük ambalajlar, istediğiniz yere kolaylıkla taşınıyor ve mama kabı olmaksızın pratik bir şekilde köpeğinizi beslemenize yardımcı oluyor.

Mama tarifleri içerisinde kullanılan etin çeşidi de yaşlı köpek konservesi fiyatları üzerinde etkili oluyor. Yakalanması ve hazırlanması zahmetli olan av hayvanı etlerinden oluşan konserveler ile besi hayvanlarının yer aldığı mamalar arasında fiyat farkı bulunuyor. Köpeğinizin ihtiyaç duyduğu besinleri çeşitlendirmek için balık ürünleriyle hazırlanan mamalar da bulunuyor.

Besin değerini zenginleştirmek için mama içeriklerinde kullanılan sebze çeşitlerinin yanında tahıllar da yer alıyor. Pirinç ve benzeri tahıllar ile hazırlanan karışımlar, köpeğinizin damak zevkine yönelik olarak çeşitlendiriliyor. Tahıllara karşı hassasiyeti bulunan ya da tadından hoşlanmayan köpekler içinse özel hazırlanan tahılsız konserveler öne çıkıyor. Bununla birlikte, sindirim sistemi hassas olan köpeklere özel prebiyotik mamalar hazırlanıyor. Besin değeri ve içeriğindeki zenginlik bakımından diğer tariflerle eş değer olan prebiyotik mamalar, hazmı kolaylaştıran yardımcı özellikler barındırıyor. Dostunuz severek yediği mamayı kolayca sindiriyor ve yemek sonrası rahatsızlık duymadan neşeli oyunlarına devam ediyor.

Yaşlı köpek konservesi fiyatları konusunda etkili olan bir diğer etmeni de seçilmiş olan konservenin tekli ya da çoklu sunumu oluşturuyor. Farklı ürünlerden ayrı ayrı konserveler satın alabileceğiniz gibi tek çeşit üründen çoklu olarak da satın alabiliyorsunuz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yaşlı Köpek Konservesi

352 ürün listeleniyor
Royal Canin
N&D
Animonda
Nutri Canin
Bosphorus
Plaisir
Bozita
Dr. Sacchi
Miglior
Pedigree
Reflex
Chefs Choice
Rinti
Schesir
Patimax
Golosi
Bestpet
Jungle
Reflex Plus
Rokus
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 37 / 352 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?