Yavru Yemleri

Akvaryum meraklılarının en büyük keyfi, yavru balık büyütmektir. Keyifli olduğu kadar zahmetli de bir uğraş olan yavru balık büyütürken doğru yemi seçmek, balıkların sağlıklı gelişimi açısından büyük önem taşır.Yavru balıklarınız için üretilmiş en özel yavru yemleri, hepsiburada.com güvencesi ile bu kategoride sizlere sunuluyor.

Yavru balıklarınıza yem seçerken ilk önce boyutuna dikkat etmeniz gerektiğini unutmayın. Bir diğer önemli nokta ise yemin çeşidi. Toz, granül ve pul gibi çeşitleri bulunan yavru yemleri, balıklarınızın ihtiyacına göre düşünülmüş. Granül yemlerin özelliği balıklar tarafından hem bütün olarak yutulabilmeleri hem de ısırarak da tüketilebilmeleri. Pul yemler ise su üzerinde kalması sayesinde balıklar tarafından kolaylıkla ulaşılabilir çeşitler. Ayrıca tamamen yenebildiği için akvaryumunuzu da kirletmez. Toz yemler ise 1 cm’ye kadar olan balıklar için tercih ediliyor.

Yavru Lepistes, yavru ciklet ve diğer tüm akvaryum balıklarının yavruları için, protein ve zengin mineral içeriği ile özel olarak hazırlanmış bu yemlere, hepsiburada.com’un Yavru Yemleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

 hepsiburada.com’un balık yemleri kategorisi de yavru balıklarınız büyüdüğünde ihtiyaç duyacakları farklı çeşit ve özelliklerdeki yemleri sizlere sunuyor. İster tatlı su ister tuzlu su balığı olsun; granül, toz, pul, tablet ve kova yemi çeşitleri hepsiburada.com'un ödeme kolaylıkları ve kargo hizmetiyle ayağınıza geliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yavru Yemi Fiyatları

159 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 159 ürün
DSACategoryId/2147483616/24001725/24001726/60000420/60000426