Orijinal Zippo Çakmak

Bir çakmağın statü sembolü olabileceği kimin aklına gelirdi? 1932’den beri dünyanın en bilinen çakmak markası olan Zippo, yaşlısından gencine tüm çakmak kullanıcılarının cebinde, elinde, evinde. Aslında rüzgârlı havada iyi ateş vermesi gibi bir kullanım gücü sayesinde Amerikalı George G. Blaisdell tarafından keşfedilmiş. Avusturyalı bir arkadaşının kullandığı bu hantal çakmağı çok beğenmiş ve dış görünüşünü yenileyip bunu tüm dünyaya duyurma kararı almış. Yıllar yılları kovalamış ve Zippo çakmaklar ününe ün katmış; II. Dünya Savaşı’nda Amerika Ordusu’nun cebinden Hollywood’un en ünlü yıldızlarının cebine kadar uzanan bir popülariteye sahip olmuş. Üretildiği günden bugüne kadar iç aksamı hiç değişmeyen, ancak dış görünüm itibariyle milyonlarca şekle bürünen ve zengin çeşitliliği olan Zippo çakmaklar, pek çok markaya özel olarak da üretilmiş. Yaklaşık 85 yıldır artan bir üne sahip olan Zippo çakmak kullanıcılarının büyük bir çoğunluğunu koleksiyonerler oluştursa da günümüzde pek çok insanın Zippo kullanıcısı olduğunu düşünürseniz Zippo çakmakların ne kadar yaygın kullanıldığını anlayabilirsiniz. Açık arttırmada binlerce dolarlara satılan, bugün Amerika’da bir müzesi dahi olan dünyanın tek çakmak markası olan Zippo Çakmak, marka tarafından ömür boyu garanti altında olarak satışa sunuluyor. Yüzlerce çeşidini, taşıma kılıfını, doldurma benzinini, cep küllüğünü Türkiye’de aramakla uğraşmak yerine, tek tıkla hepsiburada.com güvencesiyle sipariş verebilirsiniz. Orijinallik garantisi ile satışa sunulan Zippo çakmakların üretim yıllarını ve tarihlerini çakmak altlarındaki özel kodlama sisteminden de kontrol edebilirsiniz.


Zippo Çakmak Modelleri

Zippo çakmak modellerinin binlerce çeşidi arasından kendinize ya da sevdiklerinizin zevkine uygun olanını mutlaka bulacaksınız. Oymalı, işlemeli, baskılı, desenli, resimli çeşit çeşit, renk renk Zippo çakmak modeli hem erkeklere hem kadınlara hitap edecek kadar zengin bir çeşitliliğe sahip. Küçük çakmaklar ve cep küllükleri de son zamanların en çok tercih edilen ürünleri arasında yerini buluyor. Sevdiği motifin işlemeli olduğu ya da sevdiği sanatçının resminin olduğu bir Zippo Çakmak, özel günlerde sevdikleriniz için mükemmel bir hediye seçeneği olabilir. Zippo taşımanın havalı ve itibarlı bir tavır olduğu bu günlerde, kendiniz ya da sevdikleriniz için özel tasarımlı Zippo çakmak modellerinden alabilir, alışılagelmiş, klasik hediyelerden sıyrılarak farklılık yaratabilirsiniz. Hatta çiftler için ya da çakmaklarını eşli kullanmak isteyenler için tasarımın iki çakmağa yayıldığı, çiftli satılan Zippo çakmak modellerine de göz atabilirsiniz. Çakmağı kullanmayacağını düşündüğünüz kişiler bile Zippo hayranı çıkabilir. Tek yapmanız gereken hepsiburada.com’a tıklamak ve yüzlerce Zippo alternatifinden dilediğinizi seçmek. Uygun ödeme koşulları ve hızlı gönderim özellikleriyle yorulmadan Zippo çakmak sahibi olmak için tıklayın, Zippo’lar ayağınıza gelsin.


Zippo Çakmak Fiyatları

Yaklaşık 85 yaşında olan, onlarca ünlüye özel tasarıma sahip olan, açık arttırmalarda satılan, adına müze kurulan bir çakmak markasının binlerce liralık modellerine de rastlamak mümkün elbette. Hepsiburada.com’da çok özel tasarımlar hariç, Zippo çakmakların fiyatları 66,99 TL’den 1.299 TL’ye kadar değişiyor. Tasarım ve metal çeşidine göre farklılık gösteren fiyatlarıyla, Zippo çakmak modelleri arasından cebinize ve zevkinize en uygun olanı seçmek için hepsiburada.com’a tıklayın, yüzlerce seçeneğe göz atın. Hepsiburada.com hızı ve güvencesiyle beğendiğiniz Zippo çakmak modelini peşin fiyatına 9 taksite kadar taksitlendirme seçeneğiyle ve uygun ödeme koşullarıyla satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz Zippo Çakmak en kısa sürede dilediğiniz adrese teslim edilir. Üstelik isterseniz sevdiklerinizin adresine, hediye paketinde gönderilir.


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Zippo Çakmak Modelleri

1.735 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Zippo Çakmak
  2. CLİPPER Çakmak
  3. S.T. Dupont Çakmak
  4. Cohiba Çakmak
  5. X-Lite Çakmak
  6. Colibri Çakmak
  7. Earth Çakmak
  8. Hediye Dükkanı Çakmak
  9. Modaroma Çakmak
  10. Hobi Tuning Çakmak
  11. Silvio Monetti Çakmak
  12. Parmida Çakmak
  13. Horizon Baskı Çakmak
  14. Atomic Çakmak
  15. Sarome Çakmak
  16. Jobon Çakmak
  17. Honest Çakmak
  18. Xikar Çakmak
  19. Deco Elit Çakmak
  20. Hediyecim Çakmak
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Zippo
DSACategoryId/2147483632/25000094/18137/zippo
Başa dön