Champion Petfood markası olan Acana; köpeğinizin sağlığını korumak ve desteklemek için yöresel taze ve doğal içeriklere sahip özel formüllü mamalar üretiyor. Acana; mamalarını üretirken besinleri buhar altında kendi özsuları ile hafifçe pişirme yöntemini kullanıyor. Üretim esnasında kesinlikle su ve koruyucu madde benzeri kimyasallar kullanmıyor, protein açısından zengin, karbonhidrat değeri düşük ve köpeğinizin biyolojik ihtiyaçlarına tümüyle cevap veren lezzetli mamalar tasarlıyor ve yapıyor.

Acana Köpek Maması

Acana köpek mamaları; Kanada’nın geniş düzlüklerinde doğal yöntemlerle yetiştirilen sebzeler, Okanagan bağlarından elde edilen taze meyveler, özgür dolaşarak yetiştirilen ördek, hindi ve tavuklar, hormon ve antibiyotik kullanılmadan doğal ortamlarında yetiştirilmiş Angus sığırı, kuzu ve bizonlarla canlı yakalanan taze balıklar kullanılarak üretiliyor. Kullanılan her bir besin maddesinin standart insan mutfaklarında yer alabilecek kalitede olmasına özen gösteriliyor. Acana köpek mamaları; Acana Klasik Seri, Acana Tahılsız Seri ve Tek Hayvansal Protein İçeren Tahılsız Seri olmak üzere üç ana kategoride tüketicilerin beğenilerine sunuluyor.

Acana Klasik Seri; %65-65 arası kemiklerinden ayrılmış et, bütün yumurta ve taze yakalanmış balık içeriyor. Doğal ortamında yetiştirilmiş taze meyve ve sebzelerle birlikte özel olarak formüle ediliyor Karbonhidrat oranı düşün olan özel mamalarda tahıl kaynağı olarak küçük parçalara ayrılmış yulaflar kullanılıyor. Glisemik değeri düşük olması nedeniyle köpeğinizi şeker hastalığı ve obezite gibi rahatsızlıklardan koruyor. Acana Klasik Seri köpeğinizin yaşı, boyu, kilosu ve diğer özellikleri dikkate alınarak hazırlanan Puppy Small Breed, Puppy Large Breed, Chicken & Burbank Potato, Sport & Agility, Light & Fit, Puppy & Junior, Adult Small Breed, Adult Large Breed ve Senior Dog ürün çeşitlerinden oluşuyor.

Köpeklerde sıklıkla görülen tahıl alerjisi nedeniyle özel olarak formüle edilen Acana Tahılsız Seri; tahıl içeriğinin köpeği için tehlike oluşturacağından şüphelenen ve köpeğini daha yüksek oranda protein barındıran mamalarla beslemek isteyen köpek sahiplerine de hoş bir alternatif oluyor. Zengin protein, düşük karbonhidrat değerine sahip özel seri hiçbir tahıl maddesi içermiyor. İçerikleri %60-65 oranında protein kaynağı ve %35-40 oranında meyve ve sebzeden oluşuyor. Acana Tahılsız Seri; Wild Prairie, Pacfica, Grasslans ve Ranchlands adlı özel ürünlerden oluşuyor.

Tüm yaş grupları için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz Acana Tek Hayvansal Protein İçeren Seri; hassas diyete ihtiyaç duyan köpekler için üretiliyor. İçeriğinde sentetik aminoasit ve vitamine yer verilmeyen seri taze sebze, meyve ve yüksek kalitedeki etler kullanılarak içeriği oluşturuluyor. Seride yer alan Lamp & Okanagan Apple ve Duck & Bartlett Pear mamaları ile hassas diyete ihtiyaç duyan köpeğinize lezzetli öğünler sunabilirsiniz.

Acana Köpek Maması Fiyatları

Profesyonel köpek maması üreticileri arasında yer alan Acana; köpeğinizin yavruluk, erişkinlik ve yaşlılık dönemlerinde değişen sağlık ihtiyaçlarına cevap veren doğal içerikli, sağlıklı ve son derece lezzetli mamalar üretiyor. Köpeğinizin metabolizma, tüy, diş, göz ve sindirim sistemi sağlığını korumaya ve desteklemeye yönelik mamalar üretiyor. Köpek hastalıklarının birçoğunun birebir beslenme ile bağlantılı olduğu düşünüldüğünde kaliteli, içeriği sıkı sıkı denetlenmiş ve köpeğinizin biyolojisi ile birebir uyumlu mamaların tüketilmesi büyük önem taşıyor. Acana köpek maması, doğru ve yeterli bir beslenme köpeğinizi hastalıklardan koruyacağı gibi parlak tüylere sahip olmasına ve güzel görünmesine de yardımcı oluyor. Yavru bir köpek için sağlıklı büyüme ve gelişme sağlarken, yaşlı bir köpek için ise yaşlılık belirtilerinin geciktirilmesi ve yaşlılık sebebiyle ortaya çıkan hastalıkların azalmasına yardımcı oluyor. Köpeğinizin kaynağı belli ham maddelerde elde edilmiş, doğru formüle edilmiş ve ödüllü Acana köpek mamaları ile besleyerek ileride büyük sağlık problemlerine maruz kalmasının önüne kolayca geçebilirsiniz.

Acana Köpek Maması Fiyatları

75 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Acana
  2. Newdog
  3. Milo
  4. Pro Plan
  5. Royal Canin
  6. Goody
  7. Hills
  8. Champion
  9. Alice
  10. N&D
  11. Reflex
  12. Advance
  13. Brit Care
  14. Bosch
  15. Profine
  16. Spectrum
  17. Bozita
  18. Happy Dog
  19. Orijen
  20. Golosi
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Tat A-Z
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Acana
DSACategoryId/2147483616/560000/560001
BAŞA DÖN