Bilgisayar çevre birimlerinden aksesuarlara, güvenlik ‌sensörlerinden görüntüleme birimlerine kadar pek çok ürün geliştiren ‌‌Azemax, özellikle kısıtlı bütçeli macera tutkunlarının ihtiyaçlarına yanıt verebilecek aksiyon kameralarına da imza atıyor. Görüntüleme birimleri alanındaki uzmanlığını aksiyon kameralarına da yansıtan ‌Azemax aksiyon kamerası incelemesi yapan teknoloji tutkunlarından tam not alıyor. Markanın geliştirdiği aksiyon kameraları fiyatları, oldukça erişilebilir aralıklarda seyrederken, modeller özel tutucuları yardımıyla farklı araçlarda da değerlendirilebiliyor.

‌Azemax Aksiyon Kameralarıyla Yüksek Çözünürlüklü Videolar Kaydedin

Zarif ve modern tasarımlarıyla beğenerek kullanacağınız ‌Azemax aksiyon kameraları genel itibarıyla ‌CMOS ‌sensörler kullanarak görüntü oluşturuyor. Tercih edeceğiniz modellerin sunduğu çözünürlük oranı ise değişiklik arz ediyor. Giriş ‌segmentindeki çözümler, ‌HD (1280 ‌x 720 piksel) çözünürlükte videolar oluşturabilirken, orta sınıftaki ‌Azemax aksiyon kamerası çeşitleri ‌Full ‌HD (1920 ‌x 1080 piksel) çözünürlükte görüntülere hayat verebiliyor. Üst ‌segmentteki ürünler ise çok daha keskin görüntüler sunan ‌4K (3840 ‌x 2160 piksel) çözünürlükte videolar hazırlayabiliyor.

Modellerin dâhili donanım bileşenleri, videoların saniyede 30 kare hızında kaydedilebilmesine izin veriyor. ‌Azemax ‌4K aksiyon kamerası çeşitleri, yeni nesil aksiyon kameralarında görülen kablosuz görüntü aktarımı gibi yetenekleri de beraberinde getiriyor. Akıllı cep telefonlarınıza yükleyebileceğiniz ‌Azemax aksiyon kamerası uygulaması, cihazların, aksiyon kamerası ile eşleşmesini sağlıyor ve kameranın çektiği görüntüleri gerçek zamanlı olarak telefon ekranından takip edebilmenize olanak veriyor.

Modeller Farklı Hava Koşullarına Dayanıklılık Gösterebiliyor

‌Azemax aksiyon kamerası yorum yaparak geri bildirim veren teknoloji ve macera tutkunlarının takdirini kazanan kabiliyetleri ile öne çıkıyor. 30 metreye kadar suya dayanıklılık gösteren ürünler, farklı hava koşullarında çekim yapmak istediğinizde size engel olmuyor. Kullanım kılavuzlarında belirtilen biçimlerde yöneterek değerlendirebileceğiniz aksiyon kameralarını arzu ederseniz amatör su altı çekimlerinde de kullanmanız olanaklı hâle geliyor. ‌Azemax aksiyon kameraları üzerindeki ekran çekim sürecine dair detayları kontrol ve takip etmeniz sağlanıyor. Ayrıca kameraların özellikleri yine aynı ekranlar yardımıyla kişiselleştirebiliyor, kayıt türü ve çekim ‌modları kolayca ayarlanabiliyor.

Şarj edilebilir yapıdaki ‌Li-Ion formundaki bataryalardan gücünü alan ‌Azemax aksiyon kameraları, belirleyeceğiniz video çekim çözünürlüğüne göre farklı sürelerde kayıt yapabilmenize imkân tanıyor. Hafıza kartı desteği sunan ve üreticinin, modeller için uygun bulduğu büyüklükte hafıza kartlarının takılabildiği ürünler, hem şarj hem de depolama alanının izin verdiği ölçüde kayıt yapabilmenizi mümkün kılıyor. Sürekli kayıt özelliğine sahip bazı modeller ise araç içi kamera formunda değerlendirilebiliyor.

Alternatif Kullanım Senaryolarınız İçin Zengin Aksesuar Desteği

Edindiğiniz aksiyon kamerasına; ‌trekking, sörf, kayak, paraşütle atlama gibi etkinliklerde görev verebilmeniz için markanın çok sayıda aksesuarı bulunuyor. ‌Azemax imzasını taşıyan kimi aksiyon kamerası modellerinin kutusunda da yer alabilen aksesuarlar, kameraların kask, araç içi, bisiklet gidonu gibi farklı noktalara sabitlenmesine olanak tanıyor. Bu sayede hareket esnasında herhangi bir biçimde yerinden oynamayan aksiyon kameraları, hedeflenen şekilde video ve fotoğraf çekimleri yapılabilmesi imkânı veriyor. Beyaz dengesi gibi çekim detaylarını otomatik olarak ayarlayan kameralar, geniş açılı çekimleriniz için ideal seçenekler arasına dâhil oluyor.

‌HDMI, ‌USB ve ‌Wi-Fi gibi bağlantı yeterlilikleri ile beklentilerinizi karşılayabilen ‌Azemax aksiyon kameraları, sesli kayıt özelliği ile çevredeki işitsel unsurları videolara ekleyebiliyor. Bilgisayara bağlanabilen ve kaydedilen görüntüleri kısa sürede bilgisayara aktarabilen ürünler, sağladıkları kullanım kolaylığıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Eğer siz de katıldığınız doğa yürüyüşlerini ve diğer etkinliklerinizi yüksek çözünürlüklü fotoğraf ya da videolarla kaydetmeyi planlıyorsanız, ‌Azemax aksiyon kamerası modellerini inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza çözüm sunan ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Azemax Aksiyon Kameraları

3 ürün listeleniyor
Fiyat Aralığı
DSACategoryId/60001546/2147483604/22018092/azemax