Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bluefox Kedi Köpek Tüyü Toplayıcı - Tüy Giderici, Tiftik Ayıklayıcı, Giysi Tüy Tıraş Aracı, Giysilerinizi ve Kumaşlarınızı Yeniler

Bluefox
56,00 TL %4
54,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (14)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

59,00 TL
69,00 TL
DSACategoryId/2147483616/560000/560178/60007158

Kedi Köpek Tüy Toplayıcı- Giderici, Tiftik Ayıklayıcı, Giysi Tüy Tıraş Aracı, Giysilerinizi ve Kumaşlarınızı Yeniler Tekrar Kullanılabilir Hale Getirir - Tüylü Evcil Hayvan Tüylerini Giderir,Toplar
 

  • ✅ Üstün Kalite: El Giysileri Tiftik ayıklama aracı, kullanım sırasında uzun ömür ve rahatlık sağlamak için saf bakırdan ve rahat bir ahşap kolay kavrama kolundan yapılmıştır. Giysilerinizi, yatak takımlarınızı, mobilyalarınızı ve araba döşemelerinizi temizlemek için idealdir.
  • ✅ Taşıması Saklaması Kolay: Bluefox Kedi, Köpek Tüyü toplama  , giysi ve halı tiftiği çıkarıcı, elinizin altında tutmak için mükemmel bir giysi bakım aracıdır, hafiftir ve saklaması ve taşıması kolaydır. Tüy temizleyici, evcil hayvan tüylerini, kırıntıları, tüyleri ve daha fazlasını yapışkan bir kalıntı bırakmadan kolayca temizler.
  • ✅ Giysilerinizi Yeni Yapar: Portatif Giysi tiftik makinesi tiftik çıkarıcı, pahalı ve değerli kıyafetlerinize zarar vermeden eski kumaşlarınıza yeni bir hayat verir. Ayrıca perdelerdeki tüyleri de giderir, tiftikli halı rulosu, elektrikli kumaş durulayıcı ve daha fazlasına harika bir alternatiftir. Kullanmadan önce kullanacağınız materyalin iç kısmında test ediniz.
  • ✅ Çok İşlevli: Arkada yapışkan bir kalıntı bırakmadan evcil hayvan tüylerini, kırıntıları, tüyleri ve daha fazlasını kolayca çıkarır. Giysilerinizi, yatak takımlarınızı, mobilyalarınızı ve araba döşemelerinizi temizlemek için harika, koltuktaki ve giysilerdeki tüy toplarını çıkarmak için. ✅ Pilsiz: Sürekli olarak güçlü, pille çalışan tıraş makinelerinden farklı olarak pil israfına son.
  • ✅ Güzel bir hediye : Tüy Toplayıcı, Tiftik ayıklayıcı yıllar boyu kullanabileceğiniz bir temizlik ve elbise yenileme aracı olduğu gibi ve dostlarınıza hediye edebileceğiniz pratik bir ev gerecidir. Hediye verdikleriniz sizi senelerce hatırlayacaklardır.
Garanti Süresi (Ay) 6
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00000ZD8UG
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Xnews Çift Taraflı Elbise Kazak Plastik Kumaş Tüy Alma ve Tiftik Temizleyici Toplayıcı Taşınabilir- Seyitmete Elbise Tiftik Tüy Toplama Aleti Eastland 2 Parça Tüy Toplama Rulosu Seti Baysa Tiftik Temizleme Aparatı EveFix Çift Taraflı Elbise Kazak Plastik Kumaş Tüy Alma ve Tiftik Temizleyici Toplayıcı Taşınabilir Mavi Kios Tüy Toplayıcı Rulo 60 Yaprak CandyShine Hazneli Kedi Köpek Evcil Hayvan Kazak Kıyafet Elbise Halı Yatak Tüy Temizleyici Kıl Toz Toplayıcı Xnews Çift Taraflı Elbise Kazak Plastik Kumaş Tüy Alma ve Tiftik Temizleyici Toplayıcı Taşınabilir- Seyitmete Elbise Tiftik Tüy Toplama Aleti Eastland 2 Parça Tüy Toplama Rulosu Seti Bead Pet Kedi Köpek Tüyü Toplayıcı - Tüy Giderici, Tiftik Ayıklayıcı, Giysilerinizi ve Kumaşlarınızı Yeniler Buffer Buffer® Kedi Köpek Kıl Tüy Temizleyici Tarak Kazak Halı Tiftik Temizleyici Toz Toplayıcı Aparat Kurra Store Evcil Hayvan Kedi Köpek Elbise Tiftik Tüy Toparlayıcı Çift Taraflı Patibeurre Tüy Tiftik Toparlayıcı Çift Taraflı, Kedi Köpek Tüy Toplayıcı, Koltuk Tüy Toparlayıcı GOBYPET Kedi Köpek Tüy Tarama Fırça Eldiven Kedi Köpek Tırnak Makası Kaşınma Aparatı Catit Avantaj 3'lü Set Sevram Demir Tiftik Kıl Tüy Toplama Aleti Metal Uç Star Global Kedi Köpek Tüy Toplayıcı Tarak Evcil Hayvan Tüy Toplayıcı Fırçası Otomatik Temizlenen Tuşlu Fırça Chichie Puchie Hazneli Kedi Köpek Tüy Toplayıcı ve Toz Temizleyici Kırmızı CandyShine Premium Kendini Temizleyen Mucize Tüy Toz Toplayıcı Fırça Seti Pratik Tüy Toz Toplama Aleti Uzun Ömürlü Elbise Tiftik Tüy Toparlayıcı Çift Taraflı ANS Yıkanabilir Tüy Toplarlayıcı
Başa dön