Ev dekorasyonunun bütünlüğünü sağlayan ve kullanıldığı alanlara yeni ve farklı bir hava katan perdeler, bu doğrultuda, evlerin olmazsa olmaz parçaları arasında yer alıyor. Temel olarak, iç ve dış mekanı ayıran ve güneş ışığına karşı koruyucu bir görev üstlenen perdeler, aynı zamanda yaşam alanlarına estetik bir görünüm de katıyor. Salondan oturma adasına, mutfaktan çocuk odalarına kadar evlerin pek çok bölümünde kullanılan bu ürünler, doğru renk, desen ve kumaş seçimi ile evinizde istediğiniz tarzı ve atmosferi yakalamanıza yardımcı oluyor.

Klasik ya da modern, tüm mekanların vazgeçilmez perde modeli olan tül perdeler, yaşanılan alanlara sade ve şık bir görünüm katıyor. Dantel motiflerinin yoğun olarak kullanıldığı bu ürünler, ince ve narin kumaş yapıları ile en hassas perde modelleri arasında yer alıyor. Tül ve desen kombinasyonlarıyla kendini gösteren tül perde modelleri, bu açıdan daha çok dekoratif kullanıma yönelik olarak kullanılıyor. Tek başlarına kullanıldıklarında zarif duruşlarıyla mekânlara estetik bir görünüm veren tül perdeler, stor, zebra ya da fon perde gibi farklı perde sistemleriyle birlikte, evlerde etkileyici bir dekoratif etki yaratıyor.

Taç Tül Perde Modelleri

Dekorasyon açısından evlerin tamamlayıcısı tül perdeler, değişen ve yenilenen çizgileriyle evlerin baş tacı olmaya devam ediyor. Taç markasının özenle tasarlanan, etkileyici ve zarif bir şıklık sunan tül perde koleksiyonu, farklı tarz ve beğenilere hitap eden modelleriyle, yaşam alanları için zengin alternatifler sunuyor. Geçmişten günümüze klasikleşmiş modellerin yanı sıra yeni kumaş ve renk seçeneklerini de tüketicilerin beğenisine sunan Taç, yeni ve özgün tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Genellikle yere kadar uzanan modelleriyle öne çıkan tül perdeler, özellikle geniş odalarda zengin bir görünüm oluşturuyor. Kısa boyutlu modeller katlamalı tasarımlar için kullanılırken, farklı perde sistemlerine uygun en ve boya sahip modeller ise odalarda istenen perde kombinasyonlarıyla uyum sağlıyor.

Taç tül perde modelleri, bilinen tül yapısına ek olarak tasarlanan ürünlerle fonksiyonel bir şıklık sunuyor. Klasik modellerin yanında, organze, ipek, keten ve klasik desenli kesme tüllerin kullanıldığı sade ya da gösterişli ürün tasarımlarıyla her zevk ve beklentiye uygun çözümler sunan Taç tül perde modelleri, mekânların şıklığını tamamlıyor. Organze, ipek ve keten tüller kullanılarak üretilen modeller, daha doğal bir görünüm oluşturuyor. Polyester karışım içeren organze tüller kolay yıkanabilir özellikleri ve yıkanma sonrası kırışmayan dokuları ile ütü ihtiyacını ortadan kaldırarak, pratik ve konforlu bir kullanım sağlıyor. Ayrıca yıkama sonrası deforme olmayan ve yıpranmayan bu ürünler, uzun süre kullanılabiliyor. Diğer yandan beyaz, ekru, krem, yeşil, pudra gibi çeşitli renk alternatiflerine imkân veren bu perde modelleri, yaşadığınız alanlara canlılık ve hareket katıyor.

Taç Tül Perde Fiyatları

Jakarlı, örme dokulu, damask, sarmaşık, yıldız, çiçek, zincir, daire gibi farklı temalardan esinlenen Taç tül perde çeşitleri, klasik, modern ve dinamik çizgi ve kesimlere eşlik eden özel kumaş malzemeleri sayesinde kaliteyi şıklıkla buluşturuyor. Dijital baskı teknikleri ile çok daha çarpıcı ve belirgin desenlere sahip olan Taç tül perdeler, farklı tarzları yansıtan şık seçenekler sunuyor. Klasik dekorasyonda öne çıkan jakarlı sanal zemin tasarımlar, özellikle avangart salon ve oturma odası dekorasyonuyla uyum sağlıyor. Çiçekli modeller enerjik ve canlı bir atmosfer sağlarken, örme dokulu tül perde modelleri, zarif desenleriyle doğal bir duruş sergiliyor. Nakış ve taş işlemleriyle göz dolduran damask desenler ise gösterişli mekânlar yaratıyor.

Taç tül perde fiyatları, kumaş özellikleri, desene bağlı işçilik ve uzunluk ölçülerine göre değişiklik gösteriyor. Yanı sıra, özel ölçülere göre hazırlanan tül perde seçenekleri ile özel baskı teknolojisiyle üretilen desenli modeller fiyat bakımında farklılık gösteriyor. Yine de geniş ürün çeşitliliğine eşlik eden cazip fiyat seçenekleri, Taç şıklığını evlerde yaşamaya olanak sağlıyor. Sizde, kalitesiyle kendini kanıtlamış Taç perde modellerini tercih edebilir, birbirinden şık ve zarif desenleriyle tül perde şıklığını evlerinize taşıyabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Brillant Stor Perdeler Modelleri

157 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Ev Tekstili
Ev Tekstili
Perde
Perde
Stor Perde
Stor Perde
Zebra Perde
Zebra Perde
Polyester Stor Perde
Polyester Stor Perde
Mat Stor Perde
Mat Stor Perde
Tül Stor Perde
Tül Stor Perde
Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler