Teknoloji dünyasının değişimine ve hızlı bir şekilde yenilenmesine ayak uydurabilen markalar arasında yer alan Canon, tüm cihazlarında olduğu gibi fotoğraf makineleriyle de fark yaratmaya devam ediyor. Geleneksel yöntemlerden sıyrılarak, tamamen yenilikçi bir tavır sergileyen marka, Canon SLR fotoğraf makinesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni nesil teknolojiye uyum sağlayan fotoğraf makinesi, fonksiyonel özellikleri, bağlantı seçenekleri ve hafızası ile birçok model arasından sıyrılarak kullanıcı karşısına çıkıyor. Hedef kitlenin beğenisine sunulan ve aktif bir şekilde performans sergileyen Canon fotoğraf makinesi, gelişmiş ve iyileştirilmiş teknoloji ile memnuniyeti sağlıyor. 

Canon SLR fotoğraf makinesi özellikleri ve görüntüleme teknolojisi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ortalama 18 megapiksel çözünürlük desteğinde bulunan fotoğraf makinesi, 3 inç (7.5 cm) genişliğindeki ekran boyutu ile çekim yapılan kareleri görüntüleme ve değerlendirme fırsatı sunuyor. TFT LCD ekran özelliği ile kaliteli bir şekilde görüntüleme gerçekleştiriliyor ve fotoğraflar daha canlı bir şekilde görüntüleniyor. Efektif fotoğraf çözünürlüğü de ortalama olarak 18 megapiksel civarında olan SLR fotoğraf makineleri, CMOS sensör tipi ile ön plana çıkıyor. 720 x 280 p çözünürlükten 5184 x 3456 p çözünürlüğe kadar netleme yapabilen ve gerçeğe oldukça yakın kareler yakalayan fotoğraf makinesi, JPEG ve RAW formatında kayıt gerçekleştiriyor. 

22.3 mm - 14.9 mm boyutlarındaki sensörü ve 100 - 6400 aralığındakı ışık duyarlılığı ile en canlı fotoğraf karelerini yakalamak mümkün hale geliyor. Objektif özellikleri ile uzak mesafedeki nesneleri fotoğraflamak da Canon SLR fotoğraf makinesi ile mümkün oluyor. Gösterdiği üst düzey performans ile dikkat çeken ürün, teknolojiyi yakından takip edenlerin tercihleri arasında yer alıyor. 3x optik zoom yapması ve 18 - 55 mm aralığındaki uzaklıkları yakınlaştırması ile uzak mesafeden fotoğraf kareleri yakalanıyor. Otomatik odaklama da gerçekleştiren fotoğraf makinesi, hareket eden cisimleri de kolayca fotoğraflama imkanı sağlıyor. Her alanda başarılı fotoğraf çekmeyi mümkün kılan ve etkin sonuçlar elde edilmesini sağlayan Canon marka fotoğraf makinesi, günümüz teknoloji ihtiyaçlarını karşılayan bir model oluyor. 

Canon SLR Fotoğraf Makinesi Fiyatları 

SD, SDHC ve SDXC modellerindeki hafıza kartlarını kabul eden ve geniş bir depolama alanı sunan Canon SLR fotoğraf makinesi, dilenildiği kadar fotoğraf çekme ve kaydetme olanağı sunuyor. Kaydedilecek fotoğraf dosyaları, JPEG, RAW ve RAW+JPEG formatlarında depolanıyor. Çekim bittiği zaman, fotoğraf makinesinin LCD ekranından, depolama bölgesine geçebiliyor ve çekilen fotoğraf karelerine tek tek bakılabiliyor. Bunların dışında otomatik, manuel, açık veya kapalı seçenekleri bulunan flaş özelliği ile kötü ışık koşullarında fotoğraflama yapabilme fırsatı veriliyor. Kırmızı göz düzeltme özelliği ile renkli gözlü insanların gözlerinin parlamasının önüne geçilerek, istenilen kareler elde ediliyor.

3 fps çekim hızı ile seri fotoğraflama yapabilen Canon SLR fotoğraf makinesi, kullanıcının hiçbir anı kaçırmamasını sağlıyor. Bunun yanı sıra gece çekim fonksiyonu ile de flaşa gerek duyulmadan, karanlık ortamdaki nesneleri, net bir şekilde fotoğraflama imkanı elde edilebiliyor. 485 gram ağırlığındaki fotoğraf makinesi, ergonomik olması ile her zaman ve her yerde kullanıcı yanında yer alıyor. Li-Ion batarya teknolojisi ile uzun süreli kullanım gerçekleştirme imkanı tanıyan ürün, USB ve HDMI bağlantı noktaları ile bilgisayar ve televizyonlara bağlanarak görüntü aktarımı gerçekleştirebiliyor. Bu sayede çekilen görüntüler, geniş ekranı olan cihazlarda kolay bir şekilde görüntülenebiliyor. Tüm bu komplike özelliklerin ve üst düzey performansın yanı sıra Canon SLR fotoğraf makinesi fiyatları ile deneyim gösteren kullanıcılardan geçer not alıyor. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Canon SLR Fotoğraf Makineleri

Toplam 24 / 72 ürün
DSACategoryId/60002083/2147483606/1100301/canon