Profesyonel fotoğrafçıların en beğendiği modeller arasında ilk sıralarda yer alan Nikon markası keskinlik, derinlik ve harika bir görüntü kalitesi ile birçok modeli kullanıcılarının beğenisine göre tasarlıyor. Yüksek çözünürlük açısından istediğiniz kaliteye ulaşabilecek ve büyük baskılarda görüntüde herhangi bir deformasyon oluşmayacak fotoğraflara Nikon SLR fotoğraf makineleri ile sahip olabilirsiniz. 

Nikon SLR Fotoğraf Makineleri Modelleri

Nikon SLR fotoğraf makineleri modelleri otuz dokuz odak noktasına sahip bulunuyor ve sahne tanıma sistemi ile geliştiriliyor. Birden fazla açı yakalamanızı sağlayan LCD monitör, siz sabitken dahi alçakta ya da yüksekte fark etmeksizin çekim yapabilmenizi sağlıyor. Çok daha hızlı bir görüntüleme motoruna sahip olan Nikon markalı fotoğraf makineleri, keskinliği korumanıza yardımcı oluyor. Canlı olan renk üretimi ile dikkat çeken makineler, yüksek hassaslıktaki birçok hareketi bile kolayca çekebilmenizi sağlıyor.

Nikon SLR fotoğraf makineleri modellerinde sadece fotoğraf değil, aynı zamanda video da çekebilir ve kusursuz sonuçlar elde edebilirsiniz. Fotoğraf makinelerinde kablosuz mobil adaptör yardımı ile akıllı telefon ya da tablet üzerinden de görüntüleme yapılabiliyor. Kablosuz bağlantı üzerinden ise akıllı cihazlarınıza aktarılabiliyor. Uzaktan kumanda yöntemiyle kablosuz bir şekilde bağlanılıyor ve çekim daha pratik ve kısa bir sürede gerçekleştiriliyor.

Nikon SLR fotoğraf makineleri modellerinde tek lensli cihazlar şarj edilebiliyor. Kullanım kılavuzları aracılığı ile pozlama ölçüm aralığından beyaz ışık ayarına dek birçok ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Geniş hafıza kartları ve desteklediği birçok dil seçeneği olan bu fotoğraf makineleri, garantili ürünler olup tasarımın adı ve aksesuarları birçok bölge ve ülkeye göre değişkenlik gösterebiliyor.

Nikon SLR Fotoğraf Makineleri Fiyatları

Nikon SLR fotoğraf makineleri, çok satan elektronik ürünler arasında ilk sıralarda kendine yer buluyor. Fotoğraf makinelerinde arayacağınız birçok özelliğe sahip ürünler kaliteli yapısıyla dikkat çekiyor. Nikon SLR fotoğraf makineleri fiyatları ise seçmiş olduğunuz ürünün yanında aksesuarlarına ve sahip olduğu özelliklere göre değişiklik gösteriyor. Profesyonel birer fotoğraf makinesi olan bu ürünler fotoğraf alanında uzman olan kişiler tarafından tercih edildiği gibi kişisel kullanım için de uygun modeller oluyor.

Üç inç ekranı olan Nikon SLR fotoğraf makineleri modellerinde çözünürlük oranı oldukça fazla oluyor. Garanti kapsamında olan bu ürünler, sahip oldukları özelliklere oranla uygun fiyatlar ile satışa sunuluyor. SLR fotoğraf makineleri deyince akla gelen en büyük markalardan biri olan Nikon, sizi profesyonel bir çizgiyle buluşturuyor. Otomatik akıllı sahne özelliklerinin size sunduğu fırsatları kullanabilirsiniz. Ayarlama yapmaya ayıracağınız vakti yaratıcı çekimler yaparak değerlendirebilirsiniz. Sinematik Full HD videolar çekebilir, optik vizörü kullanarak istediğiniz kadrajı yakalayabilirsiniz. Otomatik odaklama sensör özelliğine sahip olan ürünlerde AF ve 3D takip performansı yer alıyor.

Nikon markasının üst seviyedeki ürünleri, hassas işlemeye sahip olup size renk konusunda büyük bir dinamik aralık sunuyor. Program moduna getirdiğinizde ortamda bulunan ışığa göre diyafram değerlerini veriyor. ISO değerleri ise fotoğraf çekimini üstlenen kullanıcının kararına bırakılıyor. Portreden manzaraya, yakın çekimden gün batımına dek birçok sahne moduna sahip bir makineye sahip olabilirsiniz. Yüksek hız ve performanstaki Nikon SLR fotoğraf makinesi modelleri ile istediğiniz yaratıcılığı uygulama fırsatı bulabilirsiniz.

Nikon SLR fotoğraf makineleri modellerindeki birçok düzenleme fonksiyonu ile çekimlerinizdeki görüntüleri düzenleyebilir, rötuşlama yapabilirsiniz. Wireless Mobile adaptör ile uyumlu olan makinelere kumandayla bağlanabilirsiniz. Nikon SLR fotoğraf makineleri fiyatları söz konusunda olduğunda bütçenize en uygun makineyi bulabilirsiniz. Kaliteli, sizi yarı yolda bırakmayacak ve uzun süre kullanabileceğiniz bir fotoğraf makinesi arıyorsanız Nikon fotoğraf makineleri arasından seçim yapabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Nikon SLR Fotoğraf Makineleri

.
.
Toplam 24 / 54 ürün
DSACategoryId/2147483606/60002083/1100301/nikon