Dış Filtreler

Balık besleyen kişiler için akvaryum temizliğini daha kolay hale getiren dış filtreler suyun kalitesini de artırır. Dış filtreler balıkların daha rahat solunum gerçekleştirebilmesi amacıyla suyu bu canlılar için daha temiz ve sağlıklı kılar. Dış filtre fiyatları bakımından ekonomik özellikler taşıyan birçok çeşit beğeninize sunulur. Farklı ebatlardaki filtreleri sahip olduğunuz akvaryumun boyutlarına göre tercih edebilirsiniz. Gözenekli yapı sayesinde suyun filtre edilmesi kolaylaşır ve balıklarınız için daha sağlıklı bir yaşam alanı oluşturursunuz. Vanalı tasarım avantajıyla beraber filtrenin içerisinden geçecek suyun debisini belirleyerek ürünü akvaryumunuza uygun hale getirebilirsiniz. Farklı motor kapasitelerine sahip dış filtre çeşitleri aksama sorunu yaşatmadan kesintisiz şekilde filtreleme işlemini gerçekleştirmeye devam eder. Filtre malzemeleriyle beraber kullanımınıza sunulan ürünler süngerden karbon ve seramik filtre parçalarına kadar birçok bileşeni bir arada sunar.

Daha Sağlıklı Akvaryumlar İçin Dış Filtre Kullanın

Su girişini ve su çıkışını sağlayan kullanışlı hortumlar filtre edilen suyun tekrar akvaryuma dönmesini sağlar. Hortumlarınızı akvaryumun içerisine yerleştirmenizin ardından hava pompasını aktive ederek ürününüzü prize takabilirsiniz. Dış filtreyi düzenli aralıklarla temizleyerek daha randımanlı şekilde kullanabilirsiniz. Temizleme işleminden önce ürünü fişten çekmeniz güvenliğinizi artırır. Akvaryumun içerisindeki alanı daha etkili kullanmaya da yardımcı olan dış filtreler sayesinde alandan tasarruf ederek balıklarınıza daha geniş bir yaşam bölgesi oluşturursunuz. Biyolojik temizleme desteğiyle çok yönlü fayda sağlayan dış filtre modelleri akıntı yaratarak temizlik konusunda başarılı bir performans sergiler. Son derece düşük miktarda elektrik enerjisine ihtiyaç duyan dış filtreler tasarruflu bir kullanım yaşatır.

Tatlı ve Tuzlu Su Akvaryumları İçin İdeal Ürünler

Hem tatlı hem de tuzlu su akvaryumlarında kullanılabilen dış filtre modelleri çok yönlülüğün getirdiği bir avantaj yaratır. Su sızması sorununun önüne geçmek için klips desteğiyle kullanıcılarına yardımcı olan dış filtreler akvaryumun kenarında yer alacak ürününüzün zemini ıslatmamasını sağlar. Küçük ebatları sayesinde akvaryum dışında oldukça az bir alan kaplayan bu ürünlerle evinizde balıklarınıza sağlıklı bir şekilde bakabilirsiniz. Askı aparatını cam bölümüne asarak da dış filtrenizi kullanabilirsiniz. Patojen canlıların ve alglerin akvaryumdan temizlenmesine yardım eden biyolojik filtreler sayesinde balıklarınızın yaşam standardını artırabilirsiniz. Oldukça sessiz şekilde işlemlerini gerçekleştiren ve havalandırma desteğiyle ısınma sorunu yaşatmayan dış filtre modelleri otomatik emiş desteğiyle kısa sürede havalandırılabilir. Sepet sayısı bakımından farklılık gösteren modelleri akvaryumunuzun ölçülerine ve içlerinde yaşayan canlıların sayısına göre seçebilirsiniz.

Kullanışlı Musluk Tasarımı

Dış filtreler güçlendirilmiş musluklarıyla kullanım konforunu artırarak daha kısa sürede daha çok suyun akvaryuma geri salınabilmesini sağlar. Kısa sürede gerekli temizliği gerçekleştirmenize yardım eden dış filtreler suyun yıpratıcı etkisine karşı sağlam bir yapıya sahiptir. Sert ve dayanıklı plastik malzemelerle üretilen filtre gövdeleri dış etkilere ve çizilme sorununa karşı dayanıklıdır. Modern dış filtreler elektrik tasarrufu yaratan tasarımlarıyla da doğaya katkı sağlar. Başlatma pompasının tek hamleyle kullanılabilmesi filtrenizi çalıştırırken size zaman kazandırır. Musluk bağlantılarının sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan uyumlu başlıklar pratik bir kurulum yapabilmenize olanak tanır. Contalarla ve filtre plakalarıyla beraber dış filtreniz uzun ömürlü ve sorunsuz bir şekilde işlevlerini yerine getirir. Yalıtım oluşturan gövdeleriyle de konfor oluşturan dış filtreler dengeli bir yerleşim sağlayan kova kısmıyla emniyetli bir kullanım yaşatır. Uzun ve esnek hortumlar aracılığıyla suyun geçişi sağlıklı bir şekilde sağlanır. Emiş borusu ve suyun verildiği boru tam performansla çalışarak akvaryum içerisinde balıklar için uygun özelliklere sahip bir suyun bulunmasını sağlar. Filtre malzemelerinin konduğu sepetler sağlıklı ve pratik bir kullanım desteği oluşturur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dış Filtre Fiyatları

516 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 516 ürün
DSACategoryId/2147483616/24001725/60000440/60000442