ARA
Giriş Yap
0Sepetim
DJI
Dji The Robomaster S1

Dji The Robomaster S1

DJI
%
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • Karşılaştır
Şimdi değerlendirme zamanı
Siz de değerlendirmenizle milyonlarca Hepsiburada müşterisinin karar vermesine yardımcı olmaya ne dersiniz?
DSACategoryId/60003054/2147483605/60006033

Dji The Robomaster S1

DJI RoboMaster S1 - Programlanabilir Robot

RoboMaster S1 - Educational Robot
Kazanmak İçin Öğrenin
RoboMaster S1, her öğrencinin potansiyelini ortaya çıkarmak için inşa edilmiş oyun değiştiren bir eğitim robotudur. DJI'nin yıllık RoboMaster robot yarışmasından esinlenen S1, kullanıcılara büyüleyici oyun modları ve akıllı özellikler sayesinde derinlemesine bir bilim, matematik, fizik, programlama ve daha fazlasını anlama olanağı sağlar.


Robomaster S1 Brief


Robomaster S1 Build
Kazanmak için Tasarlandı
S1'in tasarımı, çarpıcı bir makine verimliliği örneğidir. Güçlü konfigürasyonlarla S1, limitlerinizi gitmeye hazır olduğunuzda yaratmanıza, fethetmenize ve itmenize izin verir.

İnşa et!
Modüler bir tasarım, S1'inizi sıfırdan oluşturmanıza, eğlenceyi ve profesyonelliğe katkıda bulunmanıza olanak sağlar.
Robomaster S1 Controller
Akıllı Kontrolör
Intelligent Controller, güçlü bir CPU kullanarak, düşük gecikmeli yüksek çözünürlüklü görüntü aktarımı, AI hesaplama ve programlama geliştirme gibi işlevleri aynı anda destekleyebilir. Ayrıca, komut sinyallerini yürütmek için iletimi kesintisiz olarak koordine eder.
Robomaster S1 Controller
Blaster
S1 Blaster, jel boncukları ve kızılötesi ışınlar için fırlatma yörüngelerini ana hatlarıyla göstermek için LED ışıkları kullanır. Canlı ses efektleri ve geri tepme hareketi, sürükleyici bir savaş simülasyonu deneyimine katkıda bulunur. Daha fazla güvenlik için, Blaster toksik olmayan jel boncuklu mermiler kullanır ve hatta fırlatma hızı ve açısında sınırlamalar sunar.
Robomaster S1 Controller
2 Eksenli Mekanik Gimbal
Gimbal'ın yalpa / perde dönüş aralığı 540 ° × 65 ° 'dir ve FPV kamera için geniş bir görüş alanı sunar. Dahili doğrudan tahrikli fırçasız motor, ± 0.02 ° dahilinde titreşim kontrol doğruluğu [1] ile titreşim kontrolü sağlayan [1] titreşim hareketlerine izin vermek için IMU ve gelişmiş algoritmalar ile birlikte çalışır ve düzgün görüntü aktarımı ve hassas kontrol deneyimi sunar.
Robomaster S1 Controller
Mecanum Tekerlekler
S1, her biri çok yönlü hareket ve hassas kontrol sağlayan 12 silindirli dört Mecanum tekerleği ile birlikte gelir. Ön eksen süspansiyonu, çalışma sırasında ilave çok yönlülük sağlar.
Robomaster S1 Controller
Yüksek Performanslı Motor
S1, 250 mN • m'ye kadar çıkış torkuna sahip entegre bir FOC ESC'ye sahip özelleştirilmiş bir M3508I motorla birlikte gelir. Gelişmiş algoritmalara sahip Lineer Hall etkili sensörler, ilave hassasiyet için kapalı devre kontrolüne izin verir. Ek güvenlik mekanizmaları olağanüstü stabilite sağlar.

Akıllı Algılama Zırhı
Altı akıllı zırh paneli, jel boncuklarını veya kızılötesi ışın çarpmalarını tespit etmek için S1'i kaplar. Hakem sistemi gerçek zamanlı olarak oyuna dahil ederek vuruş verilerini analiz edebilir ve iletebilir.
Robomaster S1 Controller


Yaparak öğrenmek
RoboMaster S1, dijital dünya ile gerçek dünyayı birbirine bağlar ve pratik işlemler yoluyla soyut teorileri hayata geçirir. S1, Scratch ve Python programlama dillerini destekleyerek, kullanıcıların matematik, fizik ve AI teknolojilerini en ileri ve ilham verici bir şekilde deneyimlemelerini sağlar.
Robomaster S1 Controller

Scratch 3.0 ve Python Programlama
S1, Scratch ve Python programlama dillerini destekler. Bu, kodlama konusunda yeni veya bir uzman olma yolunda olsanız da, yeteneklerinizi bir üst seviyeye çıkarmanıza olanak sağlar.
Scratch 3.0
Dünyadaki ilk ve orta okullarda kullanılan klasik görsel programlama dili.
Python
Yapay zeka alanında yaygın olarak kullanılır.
Robomaster S1 Controller

Sonsuz olasılıklar
46'ya kadar özelleştirilebilir bileşen [2], S1'inizin ve kendinizin yeteneklerini genişleten heyecan verici bir şekilde büyümenize ve öğrenmenize yardımcı olan yenilik için size sınırsız alan sağlar. Altı PWM portu [3] özelleştirilmiş aksesuarları destekleyerek S1'in sınırsız olanaklarını ve robot dünyasının büyüsünü keşfetmenizi sağlar.
Robomaster S1 Controller

AI Teknolojisini Deneyimleyin
AI teknolojisi, S1'in hareketleri, sesleri ve hatta diğer S1 robotlarını tanımasını sağlar. RoboMaster S1 ile oynamak, AI'nın öğrenimine açılan kapıyı açar ve size yarının teknolojilerine pratik bir giriş sağlar.
Robomaster S1 Controller

Otomatik Sürüşe Başlayın
Kullanıcılar “trafik ışıkları” ve diğer engeller oluşturmak için Vision Marker'ı kullanarak, S1'in otomatik olarak sürüş yapmasını ve karmaşık görevleri gerçekleştirmesini sağlayan kendi programlarını yazabilirler. S1'in programlanabilir yapay zeka modüllerini kullanarak robotik kontrol ve hareket mekaniğini içeren matematiksel prensipleri keşfedin. Bu becerileri ve daha pek çok şeyi geliştirirken AI'yı derinlemesine anlayın.
Robomaster S1 Automatic Drive

RoboMaster Robotik Yarışması
S1, DJI’nin yıllık RoboMaster robotik yarışmasından ilham aldı. 2015 yılında kurulduğundan beri, zekâ, mühendislik ve problem çözme becerilerini test eden bu heyecan verici yarışmaya 400'den fazla okuldan 20.000'den fazla öğrenci katıldı.

Dünya Sizin Arenanız
İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde kendi rekabet alanınızı oluşturun ve diğerlerinden farklı sürükleyici bir FPV deneyimi ile çeşitli oyun modlarının tadını çıkarın. Bir düğmeye dokunarak tüm eylemleri kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz.
Robomaster S1 Robotics Arena

Hareketi Görün
S1'in heyecan verici FPV perspektifiyle benzersiz ve sürükleyici bir sürüş deneyiminin keyfini çıkarın.

Yarış
Kendi özel pistinizde rakiplere karşı yarışın. Belirli Vision Marker'ları tanıyarak aşırı hız gibi özel becerilerin kilidini açın veya rakiplerinize karşı üstünlük kazanmak ve yarışı kazanmak için baş dönmesi gibi silahları serbest bırakın.

Herkes tek
Bu fikir ve hız yarışmasında sadece bir kazanan olabilir. S1'in benzersiz hakem sistemini ve akıllı algılama zırhını kullanan bu heyecan verici melee'de üstünlük kazanmak ve rakipleri yenmek için özel yetenekler kullanın.

Özel Beceriler Geliştirin
Herhangi bir yarışmada, bilgelik, güç kadar eşit derecede önemlidir. S1, kullanıcıların izleyicileri şaşırtacak ve rakipleri yenecek benzersiz işlevlerin kilidini açmak için özel kodlamayı derlemek için sınıf bilgilerini kullanmalarını sağlar. Yeni eğitim konsepti ile S1, kullanıcıların öğrenmenin sevincini yeni ve heyecan verici şekillerde benimsemelerine yardımcı oluyor.

Robomaster S1 Robotics Combat

Yenilikçi Uygulamalı Öğrenme
S1, kullanıcıların yere koşmak için ihtiyaç duydukları her şeyle birlikte geliyor. Ustalığa Giden Yol, kullanıcıların programlama dillerini daha iyi anlamalarını sağlayan proje tabanlı kurslar sunarken RoboAcademy, bir video müfredatı ve S1 blokları ve modüllerinin ayrıntılı açıklamalarını içeren ayrıntılı bir Programlama Kılavuzu sunar.
Robomaster S1 Robotics Combat

RoboMaster Uygulaması
Özel RoboMaster uygulamasıyla, zengin eğitim kaynakları ve çeşitli rekabet modları ile birlikte S1 için çoklu platform etkileşimleri ve çeşitli işlem yöntemleri desteklenir.

Çoklu Platform Kullanımı
İşlevler ve oyun modları şu anda iOS, Android ve Windows'ta mevcuttur. RoboMaster uygulaması, farklı sistemlere sahip kullanıcıların aynı anda birlikte oynamalarına bile olanak sağlar. [4]

Çeşitli Operasyon Yöntemleri
S1, bir bilgisayar veya bir mobil cihaz kullanılarak dokunmatik ekran, gyro ve gamepad üzerinden çalıştırılabilir.

Esnek Programlama ve Paylaşma
RoboMaster uygulamasını kullanarak programları kolayca yazın ve bunları uygulayın veya arkadaşlarınızla anında paylaşın.

Robomaster S1 Robotics Combat

Robomaster S1

RoboMaster S1 Teknik Özellikler


Kamera

FOV120°
Maksimum Fotoğraf Çözünürlüğü2560×1440
Max Video ResolutionFHD: 1080/30fps
HD: 720/30fps
Max Video Bitrate16 Mbps
Photo FormatJPEG
Video FormatMP4
SensorCMOS 1/4¨; Effective pixels: 5 MP
Çalışma sıcaklığı aralığı-10 ila 40 ° C (14 ila 104 ° F)

Geniş Kızılötesi Birimler

Etkili Menzil [1]3 m (iç mekan aydınlatma koşullarında)
Etkili Genişlik360 ° (iç mekan aydınlatma koşullarında)

Dar Kızılötesi Birimler

Etkili Menzil [1]6 m (iç mekan aydınlatma koşullarında)
Etkili Alan10 ° - 40 ° arası değişir
Hedefe olan mesafe arttıkça, etkili alan azalır.

Çarpma Dedektörü

Algılama gereksinimleriHit Detektörün aktif hale getirilmesi için aşağıdaki şartlar yerine getirilmelidir: Jel boncuk çapı ? 6mm, başlatma hızı ?20m / s ve vuruş yönü ile vuruş dedektörü düzlemi arasındaki açı 45 ° 'den az değil.
Maksimum algılama frekansı15 Hz

S1

AğırlıkYaklaşık. 3,3 kg
Boyutlar320 × 240 × 270 mm (uzunluk x genişlik x yükseklik)
Şasi Hız Aralığı0-3,5 m / s (ileri)
0-2,5 m / s (geri)
0-2.8 m / s (yanlarda)
Max şasi dönme hızı600°/s

M3508I Fırçasız Motor

Maksimum dönme hızı1000 rpm
Maksimum tork0.25N·m
Maksimum Çıkış Gücü19 W
Çalışma sıcaklığı aralığı-10 ila 40 ° C (14 ila 104 ° F)
Çalışma Isısı-10 ila 40°C (14 ila 104°F)
SürücüFOC
Kontrol metoduKapalı döngü hız kontrolü
KorumaAşırı gerilim koruması
Aşırı sıcaklık koruması
Soft-start
Kısa devre koruması
Çip ve sensör anomalisi tespiti

Blaster

Kontrol Edilebilir Başlatma Frekansı1-8/s
Max Başlatma Frekansı10/s
İlk Başlatma HızıYaklaşık. 26 m / s
Ortalama yükYaklaşık. 430

Gimbal - Sarsıntı Önleyici

Kontrol aralığıAdım: -20 ° ila + 35 °
Yalpa: ± 250 °
Mekanik aralığıAdım: -24 ° ila + 41 °
Yalpa: ± 270 °
Maksimum dönme hızı540°/s
Titreşim Kontrol Hassasiyeti (düz yüzeyde ve Blaster boşta iken)±0.02°

Akıllı Kontrolör

Gecikme [2]Wi-Fi ile bağlantı: 80-100ms
Router ile bağlantı: 100-120ms
(engellenmemiş, parazitsiz)
Canlı Görüntüleme Kalitesi720p/30fps
Maksimum Canlı Görünüm Bit Hızı6 Mbps
Çalışma Frekansı [3]2.4 GHz, 5.1 GHz, 5.8 GHz
Çalışma moduWi-Fi ile bağlantı, Router ile bağlantı
Maksimum İletim Mesafesi [4]Wi-Fi ile bağlantı:
FCC, 2,4 GHz 140 m, 5,8 GHz 90 m
CE, 2,4 GHz 130 m , 5,8 GHz 70 m
SRRC, 2,4 GHz 130 m, 5,8 GHz 90 m
MİK, 2.4 GHz 130 m

Router ile bağlantı:
FCC, 2,4 GHz 190 m, 5,8 GHz 300 m
CE, 2,4 GHz 180 m , 5,8 GHz 70 m
SRRC, 2,4 GHz 180 m, 5,8 GHz 300 m
MİK, 2.4 GHz 180 m
İletim Gücü (EIRP)2.400-2.4835 GHz
FCC: ?30 dBm
SRRC: ?20 dBm
CE: ?19 dBm
MIC: ?20 dBm

5.170-5.250 GHz
FCC: ?30 dBm
SRRC: ?23 dBm
CE: ?20 dBm
MIC: ?23 dBm

5.725-5.850 GHz
FCC: ?30dBm
SRRC: ?30dBm
CE: ?14 dBm
İletim StandardıIEEE802.11a/b/g/n

Akıllı pil

Kapasite2400 mAh
Nominal Şarj Gerilimi10.8 V
Maksimum Şarj Gerilimi12.6 V
Pil TürüLiPo 3S
Enerji25.92 Wh
Ağırlık169 gr
Çalışma sıcaklığı aralığı-10 ila 40 ° C (14 ila 104 ° F)
Şarj sıcaklık aralığı5 - 40 ° C (41 - 104 ° F)
Maksimum şarj gücü29 W
Kullanımdaki Batarya Ömrü35 dakika (düz bir yüzey üzerinde 2 m / s sabit hızda ölçülen)
Beklemede iken Pil ÖmrüYaklaşık. 100 dakika

Şarj cihazı

Giriş100-240 V, 50-60 Khz, İA
ÇıktıBağlantı Noktası: 12.6 V = 0.8A veya 12.6 V = 2.2A
Voltaj12.6 V
Anma gerilimi28 W
Robomaster S1


Drone Ağırlığı 500+ gr
Katlanabilme Yok
Renk Siyah
Türü Kameralı
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000OO8R2
Dji The Robomaster S1
Çok İyi
(0)
Çok İyi (0)
%0
İyi
(0)
İyi (0)
%0
Ne İyi / Ne Kötü
(0)
Ne İyi / Ne Kötü (0)
%0
Kötü
(0)
Kötü (0)
%0
Çok Kötü
(0)
Çok Kötü (0)
%0
Ortalama Puan
Henüz değerlendirme yok
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Dji Mavic Mini Fly More Combo Drone
Corby CX015 Wifi Kameralı Katlanabilir 1080P Smart Drone
Dji Tello Ryze Tech Tello (DJI Türkiye Yetkili Satıcısı Garantili) Drone
Corby CX007 Zoom Pro Smart Kameralı Drone
%4
4.249,00 TL 4.085,00 TL
Sepette %5 indirimli fiyat
3.880,75 TL
%43
699,00 TL 399,00 TL
Sepette %9 indirimli fiyat
363,09 TL
%42
999,00 TL 579,00 TL
Sepette %3 indirimli fiyat
561,63 TL
%38
399,00 TL 249,00 TL
Sepette %8 indirimli fiyat
229,08 TL
Satıcı
OyuncakHobi 9,3
Polosmart 9,8
HMTeknoloji 9,8
Polosmart 9,8
Değerlendirmeler
(189)
(112)
(91)
(62)
Drone Ağırlığı 0 - 499 gr 0 - 499 gr 0 - 499 gr 0 - 499 gr
Katlanabilme Var Var - Var
Renk Beyaz Siyah Beyaz Siyah
Türü Kameralı Kameralı Kameralı Kameralı
Başa dön