Kadınlara özel birçok model sunan Essence saat ile zevkinize seslenen uygun aksesuarlarla giyiminizi tamamlayabilirsiniz. Başarılı kombinler oluşturmanızı sağlayıp zamanı takip etmek için cep telefonunuzu kullanmanıza gerek bırakmayan modern saatlerle hem estetik hem de pratik bir ürüne sahip olmanın yarattığı kolaylıkları deneyimlersiniz. Hafif olmalarının sağladığı konforla da dikkat çeken Essence saat modelleri, kolunuzu yormadan saatin kaç olduğunu anında öğrenebilmenizi sağlar. İş yaşamında vakit yönetimini başarıyla gerçekleştirmek ve planlamalarınıza uygun şekilde hareket etmek için faydalanabileceğiniz kullanışlı saatler, aynı zamanda oldukça estetik dizaynlarıyla da öne çıkar. İş kıyafetlerinin yanı sıra özel hayatınızdaki buluşmalarda da görünümünüzü daha şık hale getiren zarif saatler sayesinde elbiselerinizle uyum içerisinde bir aksesuar kullanırsınız. Renk opsiyonlarının çeşitliliği de geniş bir seçim alanı oluşturan Essence marka saatler ile favori renklerinize göre uygun aksesuarlar satın alabilirsiniz.

Stilinizi Tamamlayan Kullanışlı Kol Saatleri

  • Kombin yaratmayı kolaylaştırarak giyim stilinizi başarıyla vurgulamanızı sağlayan kol saatleri son derece düşük bir desibelle işleyerek çalışma gürültüsü oluşturmaz.
  • Gövde ekranında hem romen rakamlarıyla hem de yalnızca çubuklarla sayısal verileri şık bir şekilde yansıtan modern saatler, minimal tasarımlarıyla göz doldurur.
  • Essence saat çeşitleri arasındaki farklı kaplamalara sahip modeller, parlak ve estetik gövde yapılarıyla dikkat çekicilik kazanır.
  • Ergonomik olarak üretilmiş olan ve kolay bir şekilde kavranabilen ayar düğmeleri yardımıyla zamanı ileri ve geri almanız çok daha pratik hale gelir.
  • Essence saat çeşitleri, mineral camlarıyla çatlama ve kırılma gibi can sıkıcı problemlere karşı direnç kazanarak ürününüzün kusursuz görünümünü korumasına yardımcı olur.

Konforu Artıran Kordonlar

Hasırın yanı sıra çelikten de üretilen kordonlara sahip farklı modeller içeren Essence markasına ait saatler, bileğinizi acıtmadan uzun süreler boyunca aksesuarınızı takabilmenizi sağlar. Tahriş problemine yol açmayan ve bileğinizi terletmeyen şık kordonlar, ürün gövdesiyle uyumlu renkleri sayesinde ahenk oluşturur. Analog çalışma özelliğiyle zamanı yakından takip edebilmenizi kolaylaştıran estetik kol saatleri farklı kasa çaplarına sahip modeller içerir. Giyim tarzınıza ve içerisinde bulunacağınız ortama göre daha geniş ya da dar saatleri tercih edebilirsiniz. Yuvarlak ve ince hatlara sahip saatlerin yanı sıra dikdörtgen biçiminde saatler de bulunur. Yöneticilerin ve resmi ortamlarda yer alan iş kadınlarının da tercih edebileceği dikdörtgen saatler, net çizgileriyle dikkat çeker. Belirli basınç düzeylerine ve derinlik seviyelerine kadar su geçirmezlik özelliği de gösteren dayanıklı Essence saat çeşitleri sayesinde ürününüzü yağmurlu hava koşullarında kullanırken güven duyarsınız. Tatil günlerinizde denizde ya da havuzda yüzerken su geçirmeyen yapının getirdiği güvenle saatinizi çıkarmadan da suda keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

Süslemeleri ve Tasarımlarıyla Göz Dolduran Kadın Saatleri

Sahip oldukları desenlerle birbirinden özel tasarımlar ortaya koyan Essence saat modelleri, aksesuarlarınız arasına eklemeniz gereken ürünlerdendir. İş toplantılarına mı yoksa özel davetlere mi gideceğinize bağlı olarak saatleriniz arasından ortamın ruhuna en uygun seçimi gerçekleştirip elbiselerinizle takımlayabilirsiniz. Parlak ve açık renkli yapılarının yanı sıra hem gövdeleriyle hem de kordonlarıyla dikkat çekmeyi başaran kol saatleri, farklı ebatlara ve estetik geometrik şekillere sahip olacak şekilde üretilmiştir. İnce kordonlu Essence saatler katılacağınız iş görüşmelerinde ve resmi toplantılarda iş kadını giyimi oluşturabilmenize yardım eder. Son derece sempatik ve sade tasarımlarıyla takdir kazanan birçok alternatif model geliştiren marka; akrep, yelkovan ve saniye çubuğuyla beraber zamanı detaylı bir biçimde takip edebilmenizi mümkün kılar. Şıklıklarıyla aynı zamanda bir takı işlevi gören Essence kadın kol saatleri sayesinde uzun ömürlü pil desteğinin yarattığı verimliliği de değerlendirebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Essence Kadın Kol Saati Modelleri

Marka
Toplam 24 / 1310 ürün
DSACategoryId/2147483632/318242/25008402/25008405/essence