Yavru kedilerin beslenmesi ve bakımı özenli olmayı gerektirir. Yetişkin kedilere oranla daha zordur. Yeni sahiplendiğiniz yavru kedinizin bakımı ve beslenmesi konusunda bir pet shop veterinerinden bilgi almanız işinizi kolaylaştırır. Hills yavru kedi maması çeşitleri, kedinizin ihtiyacı olan tüm besinleri, mineral ve vitaminleri içererek minik dostunuzun sağlıklı biçimde gelişmesine yardımcı olur. Kediler için en ideal hazır gıdalar kuru mamalardır. Anne sütünden yeni kesilen yavru kedinizi, Hills yavru kedi maması ile besleyebilirsiniz. Kedilerin ırkına, cinsine ve yaşına göre formüle edilen mamalar, kedinizin kemik ve kas gelişimi için gerekli olan tüm takviyeleri içerir.

Hills Yavru Kedi Maması Kedinizi Özenle Besler

Yavru kediler doğru mamalarla beslenmezse sağlıklı biçimde gelişip büyüyemez. Kedilerin özellikleri göz önünde tutularak hazırlanan Hills kuru mama çeşitleri, ölçülebilir protein, yağ, sebze ve karbonhidrat oranları ile kedinizi dengeli biçimde beslemenizi kolaylaştırır. Kemik ve kas gelişimine destek veren takviyeleri, aminoasitleri, vitamin ve mineralleri ile tam bir besin kaynağıdır. Küçük dostunuzu beslerken mümkün olduğunca taze mama kullanmanız önemlidir. Pet shop uzmanları yavru kediler için en fazla 5 kg’lık kuru mama paketlerini seçmenizi öneriyor. İdeal olanı ise 1.5 – 2 kg’lık paketler. Hills yavru kedi mama çeşitleri, 900 gramlık başlangıç setlerinden başlayıp 2 kg’lık mama pekentlerine varan seçenekler sunarak ihtiyaçlarınızı kolayca karşılar.

Hills Yavru Kedi Maması Başlangıç Setleri

Yeni doğan ve annesinden ayrılan yavru kedilerin beslenmesi, bu sürece uygun gıdalarla yapılmalıdır. Hills yavru kedi maması başlangıç setleri bu dönem için uygun bir tercihtir.

 • Markanın, uzman veteriner hekimler tarafından 0-12 ay arası kediler için formüle ettiği başlangıç seti mamaları, bağışıklık sisteminin oluşmasını sağlayan antioksidanları, C ve E vitaminlerini içerir.
 • Mamalar, beyin gelişimini ve öğrenme yetisini destekleyen yüksek düzeyde DHA katkısı ile hazırlanır.
 • Yavru kedilerin kemik ve eklem gelişimini sağlayan dengeli vitamin ve mineral oranlarıyla üretilir.
 • Yavruların sağlıklı büyümesini destekleyen en önemli 50 besin maddesini ve yeterli düzeyde protein takviyesini içerir.
 • Besinlerin yüksek düzeyde emilimini sağlayan ve kolayca sindirilen formüle sahiptir.

Hills Yavru Kedi Mamalarının Genel Özellikleri

 • Markanın kuru kedi maması çeşitleri, yavruların yaşama iyi bir başlangıç yapmaları ve yüksek potansiyele erişebilmeleri için özenle formüle edilir.
 • Yavru kedilerin ihtiyaç duyduğu gelişim takviyelerini içererek bağışık sistemini güçlendirir. Ağız ve diş sağlığı için gerekli desteği sunar.
 • Yavrunun göz ve beyin gelişimini desteklemek için balık yağından elde edilen takviyelerle üretilir.
 • Ton balığı eti ile hazırlanan Hills kedi mamaları, doğal ve kaliteli protein kaynağı oldukları için kedinizin sağlıklı gelişime yardımcı olur. Küçük yavrunun kas kitlesini korur.
 • Balık, tavuk, patates, taze sebze ve meyveler ile tahılsız olarak formüle edilen Hills yavru kedi mama çeşitleri, düzenli sindirim sağlar. Hipo alerjenik özellik sunarak deri sağlığını da destekler.
 • Markanın yavru kedi mamaları, keten tohumu ve omega 3 – 6 yağ asitleri ile üretildiği için kedinizin parlak ve sağlıklı tüylere sahip olmasına yardımcı olur.

Yavru Kedi için Doğru Mama Seçimi

Yavru kedi için doğru mama seçimi, kedinin tüm yaşamına etki eden önemli bir tercihtir. Sahiplendiğiniz kedinin cinsine, yaşına ve yeme alışkanlıklarına uygun bir beslenme programı uygulamalısınız. Yavru kedinize dengeli beslenme alışkanlığı kazandırmanıza yardımcı olan mama çeşitlerini deneyerek işe başlayabilirsiniz. Veterinerinizin tavsiyeleri sayesinde uygun mama türünü kolayca öğrenebilirsiniz. 0 – 12 aylıktan başlayan ve sonraki yaşları da kapsayan Hills yavru kedi maması çeşitleri, özenli formüllerle geliştirilen ve kedinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerdir. Hills’in taşıma çantası ve oyuncak hediyeli paketlerini seçerek avantajlı alışveriş şansı bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hills Yavru Kedi Maması

162 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Tat
Toplam 24 / 162 ürün
DSACategoryId/2147483616/560074/560118/60006982/60000542/hills