En Ucuz ve Kaliteli Kafes Aksesuarları

Evinde kafes hayvanları besleyenler için üretilmiş birbirinden kullanışlı kafes aksesuarları, farklı kuş türlerinin ihtiyaçlarını hızlı ve kolay bir şekilde gidermenize yardımcı oluyor. Hem kuşlara daha düzenli bir yaşam alanı oluşturmak hem de dekorasyonunuza renk katmak için yararlanabileceğiniz ürünler, kullanım amacınıza göre şekillendirilip kafes içerisinde farklı yerlerde kullanılabiliyor. Bu sayede kanatlı dostlarınız için en doğru kullanıma rahatlıkla ulaşabilir; onların günlük ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap verebilirsiniz.

Kuşlarınızın besin ihtiyaçlarını destekleyici mineralleri içerisinde bulunduran kuş kumları, daha sağlıklı, hareketli ve neşeli evcil hayvanlar beslemenize yardım ediyor. Kuşların kemik yapısını güçlendirici vitamin ve besin kaynakları ile hazırlanmış kuş kumu çeşitleri, içerisinde bulunan kalsiyumu verimli bir şekilde kullanıyor. Kas gelişiminden sindirim sistemini düzenleyici etkilere kadar çok yönlü avantajlarla gelen ürünler, aynı zamanda ishal oluşumunu engelleyen maddelere de karışımında yer veriyor. Kömür özleri ile karıştırılmış ürünleri, dilerseniz kafesin yüzeyine serpiştirebilir dilerseniz farklı katmanlarda belirli miktarlarda kullanabilirsiniz.

Oyuncu yapıları ile bilinen bazı kuş türleri için özel olarak geliştirilmiş kuş salıncakları, hem minik dostlarınızın keyifli vakit geçirmesini hem de günlük fiziksel aktivitelerini yerine getirmesini sağlıyor. Özellikle gün içerisinde sıklıkla kafeslerde bulunan kuşların, zaman içerisinde oluşabilecek yağlanma, kilo alma ya da kaslarında zayıflama gibi durumları ile etkin bir şekilde baş etmenize yardımcı olacak ürünler, dekoratif özellikleri ile de dikkat çekiyor. Renkli baloncuklar ya da bilyeler ile hareketlendirilmiş kuş salıncakları, kafesinizin çok daha göze hitap eden bir hava yakalamasını sağlıyor. Bu sayede salonunuzda, bahçenizde ya da oturma odanızda evcil hayvanlarınıza rahatlıkla yer verebilir; kafeslerini rahatlıkla sergileyebilirsiniz.

Gün ışığından maksimum fayda sağlamanıza yardımcı olacak kuş kafesi tülü çeşitleri ise evcil dostlarınızın gün içerisinde maruz kaldığı ışık miktarını belirlemenize yardımcı oluyor. Özellikle farklı tropikal bölgelerden getirilmiş kuşların gün içerisinde maruz kaldığı ışık miktarını doğru olarak ayarlamanıza yardımcı olacak ürünler, evcil hayvanlarınızın uyku düzenini belirlemek için de kullanılabiliyor. Çok sık aralıklarla öten, şakıyan ya da ses çıkaran evcil hayvanlarınızın üzerine kafes tülünü yerleştirebilir; karanlık bir ortamda uyumalarını sağlayabilirsiniz.

Evcil hayvanlarınızın yaşam alanlarını, dekorasyonunuzun bir parçası hâline getirmenize yardımcı olacak kafes sehpası ya da kafes ayaklığı çeşitleri, işlevsel kullanımları ve göz alıcı dizaynları ile geliyor. Özellikle salonlarda ve açık alanlarda kullanıma uygun olan ayaklıklar, renkleri ve kullanılan malzemeleri ile farklılık gösteriyor. Yaşam alanınızı zenginleştirmek ve evcil dostlarınızın gün ışığından en doğru şekilde yararlanmasını sağlamak için kolaylıkla yer değiştirebilir ayaklıkları tercih ederek çok daha sağlıklı ve eğlenceli minik dostlar edinebilirsiniz.

Ön kısmında tüneği olan ve kuşların rahatlıkla kendilerini temizlemesine olanak veren kuş banyoları, renkli akrilik malzemesi ile geliyor. Arkasında bulunan çıkıntısı sayesinde kafes tellerine rahatlıkla tutturulabilen ürünler, minik dostlarınızın hijyen ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceği bir ortam yaratıyor. Özellikle yaz aylarında evcil hayvanlarınızı serin tutmak için de yararlanabileceğiniz ürünü, dilerseniz her zaman kuş kafesinde bulundurabilir; dilerseniz de haftanın belirli günlerinde yerleştirebilirsiniz.

Kafesinizin hijyenini ve yayılan kötü kokuları kontrol altına alan kafes altlıkları, kullanışlı özellikleri ve gelişmiş kimyasal partikülleri ile dikkat çekiyor. Kuşların dışkılarını hızlı bir şekilde emen ve bakteri oluşumunu engelleyen kafes altı kumları, aynı zamanda kuşlar kanat çırptığında ortaya çıkabilecek tüyleri de içerisine hapsediyor. Kuşlarınız ve eviniz için daha sağlıklı bir ortam yaratan ürünleri, ayda bir kez değiştirerek kullanabilir; beslediğiniz hayvan sayısına göre kullanım miktarınızı ayarlayabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Kafes Aksesuarları

433 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Trixie Kafes Aksesuarları
  2. Flip Kafes Aksesuarları
  3. Mutlu Tavukçuluk Kafes Aksesuarları
  4. Fit Fly Kafes Aksesuarları
  5. Kanatlı Bileziği Kafes Aksesuarları
  6. Pet Door Kafes Aksesuarları
  7. Eastland Kafes Aksesuarları
  8. şampiyon Kafes Aksesuarları
  9. Vision Kafes Aksesuarları
  10. Bonny Nice Kafes Aksesuarları
  11. Hagen Kafes Aksesuarları
  12. Quik Kafes Aksesuarları
  13. Akat Kafes Aksesuarları
  14. Garden Mix Kafes Aksesuarları
  15. VİXPET Kafes Aksesuarları
  16. Anka Kafes Aksesuarları
  17. Naturbird Kafes Aksesuarları
  18. Ankur Kafes Aksesuarları
  19. Birevcil Kafes Aksesuarları
  20. Kuş Arkadaşım Kafes Aksesuarları
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483616/560338/24001704/60007014
Başa dön