Kediniz; sağlığını koruyabilmek için her gün belli miktarda suya ihtiyaç duyuyor. Sevimli dostunuzun istediği zaman rahatlıkla su içebilmesi için evinizin bir köşesinde devamlı olarak taze su bulundurmanız gerekiyor. Evinizin dekorasyonu ve evcil hayvanınızın alışkanlıklarına uyum sağlayacak farklı çeşitlerde suluklar ve su pınarları bulunuyor.

İki bölümden oluşan kaplar, kedinizin hem mamaya hem de suya aynı anda ulaşmasını sağlıyor. Bu sayede sevimli dostunuz, bir taraftan karnını doyururken bir taraftan da sindirim için gerekli sıvıyı alıyor. Kedinizin sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmasına yardımcı olan ikili kaplar; mama koyacağınız bir hazne ve su için ayrılmış şişeli bir bölümden oluşuyor.

Kabın şişeli bölümü, kendine özel tasarlanan ve yerine tam oturan suluk ile birlikte üretilmiş olsa da istediğiniz boyutta su şişesini monte edebileceğiniz şekillerde de ayarlanabiliyor. Boyutunu sizin belirlediğiniz şişe sayesinde kedinizi yalnız bıraktığınız saatler için ihtiyacı olan su miktarını kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Hava sıcaklığına göre evcil hayvanınızın su ihtiyacı da değişiyor. Serin havalarda daha azıyla yetinirken sıcak yaz günlerinde, kediniz, daha çok su kaybı yaşıyor ve daha fazla su içiyor. Mevsime göre şişenin boyutunu değiştirmeniz, kedinizin su ihtiyacını tamamlamanız için yeterli oluyor.

Birden fazla hayvanı sahiplenenler için büyük boyutlarda kedi sulukları & su pınarları tasarlanıyor. Damacana monte edebileceğiniz boyutlara kadar ulaşan hacimleriyle suluklar, birçok hayvanın aynı anda su içmesine olanak sunuyor. Suluklara şişe monte edilirken şişe ters çevriliyor. Su kabının içindeki özel sistem, suyun yavaş yavaş ve ihtiyaç oldukça akmasını sağlıyor. Böylece, hem su israfı önleniyor hem de durgun suyun üzerinde oluşabilecek tortuların önüne geçiliyor.

Kedi Suluk Fiyatları

Kedi suluk fiyatları, modele göre değişkenlik gösteriyor. Her bir suluk modeli, kendi özgü malzemeler kullanılarak hazırlanıyor. Tasarımlarda genellikle kırılmalara karşı dayanıklı plastik tercih ediliyor. Bu sayede, oluşabilecek kazalardan evcil hayvanınız korunuyor. Mavi ve beyaz rengin ağırlıkla kullanıldığı tasarımlar, doğal su kaynağı görünümü yakalayarak kedinizi su içmeye teşvik ediyor.

Kedi suluk fiyatları, otomatik ve manüel su kapları arasında farklılık gösteriyor. Kullanımı kolay ve pratik olan otomatik su pınarları, içlerindeki suyun sürekli akmasını sağlıyor. Devridaim hâlinde olan su, suluğun haznesindeki filtrelerden geçerek temizleniyor. Kedinize zarar verebilecek kireç ve benzeri tortular, filtreler aracılığıyla sudan ayrıştırılıyor. Sevimli dostunuz, her seferinde temiz ve berrak su içiyor.

Otomatik kedi su pınarları, suyun bir pınar ya da şelale gibi akmasını sağlıyor. Suyun akış sesi, kedinizi cezbederek su içmeye yönlendiriyor. Durgun su içmekten hoşlanmayan ve bu konuda seçici davranan kediniz, su pınarı ile günlük su ihtiyacını karşılıyor. Böylelikle yetersiz su tüketiminden kaynaklanan rahatsızlıkların önüne geçiliyor.

Otomatik su pınarları ve şelaleleri kolaylıkla sökülüp takılabiliyor ve filtreler pratik bir şekilde değişiyor. Kedinizin her zaman berrak ve temiz su içebilmesi için sulukların hazneleri rahatlıkla temizleniyor. Evinizin dekoruna yönelik olarak farklı modellerde kedi su pınarları bulunuyor. Su pınarları, tüm gün çalışmalarına rağmen az enerji harcayarak tasarruf sağlıyor.

Su pınarı ile kediniz, doğal ortamında tercih ettiği akan suya kavuşuyor. Şelale gibi suyun yerden biraz yukarıdan dökülmesini sağlayan suluklar, kabın içinde suyun durgun kalmasını engelliyor. Böylelikle, durgun suda birikebilecek toz ve kir önleniyor. Kediniz için zararlı olan artıklar arıtılarak temiz suyun akması sağlanıyor. Akan su, bir yandan temizlenirken bir yandan da oksijen depoluyor ve ferahlatıcı bir etkiye sahip oluyor. Ferah ve temiz su içen kediniz de hem tazeleniyor hem de sağlığını koruyor.

Kedi Sulukları

18 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Flip
  2. PetZoom
  3. Drinkwell
  4. Carno
  5. Catit
  6. Dophin
  7. Markapet
  8. Nunbell
  9. Ferplast
  10. Georplast
  11. Çınar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483616/560074/560205/60006987
BAŞA DÖN