Ev ortamında bakımı en çok gerçekleştirilen canlılardan olan kedi ve köpeklerin sıvı ya da katı gıdaları kaliteli kaplardan tüketmeleri, hem hayvanlar hem de sahipleri için oldukça önemlidir. Kolay kullanımlı ve çabuk kirlenmeyen kapları tercih etmek kap temizleme sıklığını azaltarak hayvan sahiplerine kolaylık sağlarken, kedilerin de gıda ve su ihtiyaçlarını keyifle gidermelerini sağlar. Tıpkı insanlar gibi hayvanların da birbirlerinden farklı tüketim alışkanlıkları olduğu düşünülerek tasarlanmış kedi mama kapları ile kedi veya köpeğinize en uygun mama ve su kabı tercihini kolaylıkla yapabilirsiniz.

İşlevsel ve Kolay Kullanımlı Mama Kapları

Kedi mama kapları arasında en çok tercih edilen çeşitlerden olan ikili mama kapları sayesinde mama ve suyu yan yana koyarak, kedinizin gıda alımı sonrası suya rahatlıkla erişebildiğinden emin olabilirsiniz. Mama kaplarının ideal orandaki boyutları, kedinizin her gün yeterli seviyede gıda aldığını anlamanıza da yardımcı olur. Bazı kediler, mama tüketirken farkında olmadan mama artıklarını ikili kaplardaki su bölmesine aktarabilirler. Kedinizin tüketim tarzına göre taze suyun kısa sürede kirlenmesine neden olan bu sorunu tekli mama kaplarını tercih ederek çözebilirsiniz.

Plastik mama kapları, kolay temizlenebilen özellikleri ve hafif yapılarıyla da öne çıkıyor. Birçok farklı renk seçeneği bulunan plastik kaplar arasında kedinizin yaşam alanına ve diğer aksesuarlarına göre en uygun kap tercihinde bulunabilirsiniz.

Tazeliği Koruyan Kap Çeşitleri

Rezerve ve hazneli mama kaplarında bulunan depolama bölmesi, kedinizin gün boyunca taze su ve mamaya erişmesini sağlıyor. Kolaylıkla takılıp çıkarılabilen bu hazneler, hayvan sahiplerini mama ve su kabını sık sık yenileme zahmetinden de kurtarıyor. Tazeliği koruma özelliklerinin yanı sıra bu ürünler, evde olmadığınız süreler boyunca kedinizin mama ve su ihtiyaçlarını en iyi biçimde karşıladığından emin olmanızı sağlıyor.

Kedilere Özel Teknolojik Kaplar

Kediler, doğal ortamlarında içmeden önce sularının yeterince temiz ve sağlıklı olduğundan emin olmak adına suyu hareketlendirerek test ederler ya da hali hazırda hareketli olan kaynaklardan su içmeyi tercih ederler. Akan halde bulunan suları içmeyi daha çok tercih eden kedi veya küçük köpekler için özel olarak tasarlanan otomatik suluklar, sudaki oksijen oranını da ideal dengede tutmaya yardımcı olarak hayvanların kaliteli suya erişmesini sağlar. Otomatik suluk modelleri ve su pınarı kaplar suyun tazeliğini koruma özellikleriyle de hayvan sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Su pınarlarındaki su kalitesini daima üst seviyede tutmak adına sünger ön filtrelerini de almayı düşünebilirsiniz.

Güçlü ve Şık Kap Tasarımları

Suyun akışkanlığı korumaya yardımcı olmakla beraber hayvanların suyun temiz olduğunu daha kolay anlamasını sağlayan çelik kaplar, uzun süreli kullanım adına başarılı ürünler olarak beğeni topluyor. Tekli çelik kapların yanı sıra tel ayaklı ikili çelik kapları tercih ederek, tüylü dostlarınızın keyifle beslenmesini sağlayabilirsiniz. Çelik kaplar, yuvarlak yapıları ve yansıtıcı dış tasarımları sayesinde yaşam alanlarına uyum sağlayan yönleriyle de dikkat çekiyor.

Çelik kapların yanı sıra içerisindeki gıdalardaki bakteri toplanma oranını önemli oranda azaltan porselen mama kapları da hayvanların sağlıklı biçimde gıda tüketmesine yardımcı oluyor. Ağırlıkları sayesinde zeminde kolay kolay kaymayacak porselen kaplar, uzun süreler boyunca güvenle kullanabileceğiniz ürünler olarak öne çıkıyor. Porselen yerine plastik kap tercihinde bulunurken, aynı zamanda kabın kaymasını da önlemek istiyorsanız kaymaz tabanlı su ve mama kaplarını tercih edebilirsiniz.

Kedi mama kapları, ürünlerde kullanılan malzemelere veya ürünlerin özelliklerine göre geniş bir ölçekte değişiklik gösterir. Beslediğiniz kedi ya da köpeğinizin tercihlerine göre ideal mama kabı tercihini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kedi Mama Kapları

Pet Shop
Pet Shop
Kedi
Kedi
Kedi Mama & Su Kapları
Kedi Mama & Su Kapları
Mama & Su Kapları
Mama & Su Kapları
Kedi Sulukları & Su Pınarları
Kedi Sulukları & Su Pınarları
Mama Saklama Kapları
Mama Saklama Kapları
Servis Altlığı
Servis Altlığı
Yavru Kedi Malzemeleri
Yavru Kedi Malzemeleri
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 4030 ürün
DSACategoryId/2147483616/560074/560205